Eladó weboldalak?

Started by WFDarkX, 2018-11-13, 12:41:28

Sziasztok.
Kerestem neten, de nem igazán találtam olyan személyeket, akik weboldalakat adnak el, full code-val, nem csak psdvel.
Esetleg tudna valaki ajánlani akárkit, akinek vannak elkészített weboldalai?:)
Nem fontos hogy magyar legyen.
Köszönöm előre is.

Szia web oldalt érdemes web fejlesztő céggel csináltatni ami nem olcsó  és mélyen a sebedbe kel nyúlni. nem minden web fejlesztő cég foglalkozik metines web  oldallal.

nem cégtől gondoltam, úgy tudom vannak magán személyek akik weboldal készítéssel is foglalkoznak.
Nem feltétlenül gondolok itt eltervezett webre, hanem már kész munkákra amiket még nem adott el senkinek.:)

Tessék, itt találsz jó pár weboldalt, válogathatsz kedvedre.

http://mt2webek.url.ph/web/

Szia, én már 4éve foglalkozok webfejlesztéssel, és weboldalak tervezésével. Keress meg ha érdekel.

köszi white, de nem publikusra gondolok.


Noel esetleg valami elkészített webed van, ami nem publikus, vagy nem lett eladva?

2018-11-14, 02:18:09 #6 Last Edit: 2018-11-14, 02:20:20 by fabtam11
Psszt! A falnak is füle van, de ezen a fórumon tilos ám a pénzről vagy a kereskedésről dumcsizni a népek előtt!

Grítingsz all!

Srácok ha már pont webes dolgoknál tartunk, én szerintem legyen számodra az is kritérium hogy használjon PHP5 helyett PHP7-et, mivel a PHP5 támogatása lassan lejár (ha biztonsági rés lesz benne gondolhatod hogy nem patch-elik ki)...
Hát igen csak a PHP7-re áttérni nem könnyű, pont az előző napokban szembesültem vele hogy ugye hozza magával hogy az összes kódodat át kell írnod mysql-ről mysqli-re, de van még olyan finomság hogy az is_resource() helyett már is_object() van.
Egy egyszerű mysql_connect_database("adatbázisnév") mostmár mysqli_connect_database($sqlkapcsolódás, "adatbázisnév"), sőt még a query-knél is ezt kell csinálni egyedül a mysql_fectch_assoc/object-eknél nem kell külön a kapcsolódást is hozzáfűzni...
Weboldallal már végeztem, már csak az SMF fórumom maradt (az is még mysql-es)...