Hozzáértő embert kerestetik!

Started by stevson, 2018-08-30, 20:17:35

Sziasztok!

Olyan embert keresek aki tud dizájnolni illetve ért a weboldalhoz és tud szerkeszteni már egy kész weboldalt későbbiekben tud újat írni!

2018-08-30, 20:44:34 #1 Last Edit: 2018-08-30, 20:53:19 by SteelX
Quote from: stevson on 2018-08-30, 20:17:35
Sziasztok!

Olyan embert keresek aki tud dizájnolni illetve ért a weboldalhoz és tud szerkeszteni már egy kész weboldalt későbbiekben tud újat írni!

Tehát ingyen? Mert semmit nem írtál árazásról. Még annyit sem hogy megbeszélés kérdése.
Ez így rabszolgamunka. Olyat én is keresek, nekem elég ha kitud takarítani itthon, kimos, főz, éjjel meg visszamászik a ketrecébe.

Komolyra fordítva aki webfejlesztő (van képzettsége és tudása) az nem fog neked ingyen dolgozni, de egy GM jogért sem. Azokat meg kell ám fizetni. Egy komplett egyedi weboldal frontend + backend-el 300.000+áfától kezdődik, és az még csak az alja.

Quote from: SteelX on 2018-08-30, 20:44:34
Quote from: stevson on 2018-08-30, 20:17:35
Sziasztok!

Olyan embert keresek aki tud dizájnolni illetve ért a weboldalhoz és tud szerkeszteni már egy kész weboldalt későbbiekben tud újat írni!

Tehát ingyen? Mert semmit nem írtál árazásról. Még annyit sem hogy megbeszélés kérdése.
Ez így rabszolgamunka. Olyat én is keresek, nekem elég ha kitud takarítani itthon, kimos, főz, éjjel meg visszamászik a ketrecébe.

Komolyra fordítva aki webfejlesztő (van képzettsége és tudása) az nem fog neked ingyen dolgozni, de egy GM jogért sem. Azokat meg kell ám fizetni. Egy komplett egyedi weboldal frontend + backend-el 300.000+áfától kezdődik, és az még csak az alja.

Tehat nem vagy tisztaban a forum szabalyzattal?

Nem lehet penzt ajanlani munkaert cserebe de gondolom nyilvan nem ingyen gondolta az egeszet hisz tisztaban van vele.

Meg csak penzre utalo.dolgot tehat hogy juttatast kap az illeto nekem meg azt a posztom is toroltek.
So thats it.

Pontosan, azért sem foglalkoztam az előtted két hozzászólóval  ;)

2018-08-31, 13:15:30 #4 Last Edit: 2018-08-31, 13:19:59 by SteelX
Annyit bele lehet írni hogy jutalmazás nem marad el. Ez nem utal 100% pénre. Amíg volt gyüjtőtéma minden 2. posztban benne volt.

Mellesleg akkor kiderült hogy nem ingyen gondolja. De akkor mi a f*szért nyitott fejvadász témát? Több száz webfejlesztő cég van MO-n is. Írja be a google-be hogy Webfejlesztés szolgáltatások. Az hogy az adott cég azt sem tudja mi a Metin2 nem gond, ki fognak igazodni az adatbázison szerintem minimális kérdezéssel.

https://www.webstig.hu/egyedi-weboldal-keszites/
Velük csináltatott weboldalt egy ismerősöm, meg volt elégedve, supportot is biztosítanak.