Weboldal beüzemelés (Pár kérdés)

Started by Colin, 2018-05-31, 07:07:37

Sziasztok !

Gondjaim akadtak egy teljesen root szerver weboldalának a beüzemelésével. (NEM AZ OTTHONI ROOT HANEM HOSTING). Tudom, hogy egy értelmes tárhelyre kéne felrakjam a weboldalt, de mivel még nagyon az elején tartok a szerver részével, de szeretném közben a weboldalt is biztosítani ideiglenesen a hostinger.hu által szolgáltatott lehetőségekéből.


A probléma ott kezdődik, hogy a weboldal installálása közben kitöltök mindent ám amikor a következő lépésre kattintok akkor azt írja ki, hogy
Config-Erstellung és tovább nem is engedd lépni.
Csatoltam egy képet ami alapján hátha valaki tudna nekem segítséget nyújtani ez ügyben.


Kép:

keresd meg, hogy hol vannak tárolva a beállítások és írd be manuálisan, majd töröld a telepítő scriptet

C++ programmer at Gameloft

Megtettem, de eredményt nem értem el vele sajnos :/

Az ingyenes tárhelyek száma mára már elég nagy, érdemes jól választani. Itt a fórumon vannak témák, ahol megemlítésre kerül 1-2 remek tárhely.
Érdemes a weboldalad is àtgondolni, ezeket a sablonos dolgokat nem ajánlom soha senkinek, bár eközött is van egy kettő olyan, ami egész tűrhető, és ha jól emlékszem van feltöltve a fórumra is.

Még annyi kérdésem van ehhez az egészhez, hogy a naviban esetleg nem kell valami importálni vagy beírni, hogy kompatibilis legyen a szerver és a weboldal közötti kapcsolat ? Egyébként igen kb 2 napja kínlodok vele, így ténylegesen áttérek egy normális fizetős szolgáltatáshoz.

Igazából alapjáraton egy jó konfiguráció elegendő ahhoz, hogy a weboldaladba életet lehelj. Ha valóban fizetős szolgáltatást szeretnél, bizonyára jobban jársz vele, és ebben tudok segíteni, nem olyan régen váltottam szolgáltatót.
[spoiler]https://jztkft.hu[/spoiler]


Én nyugodt szívvel ajánlom őket,  de ha bizonytalan vagy, kérdezz meg másokat is.