Írd le a legszebb élményeid a DDMT2-ben :) ( m )

Started by K9Zzx, 2011-01-12, 18:16:42

Életem optcseréje.... Vettem egy 7 optos(kaki) szellemfogat.... Volt 300m-em még + ba... Gondoltam cserélek benne egy optot, hát mi bajon lehet.... 1.: Sura+500tp.....:@ 2.: D.sura :$

Nekem az volt mikor anno 10 opt rakóból és 5 opt cserélőből 6 duplás ékszer!(egyikse d.sámi)

A negativum meg mikor volt egy 54s nyakim 2000tp 15kard 15kétkezes 10krit 5optos
Beleraktam 200+ optcserét mindent rakott bele csak d.warit nem!
Meguntam elcseréltem és 5perc mulva mutatja a srác hogy 3 optcsere d.wari! :-\

Sziasztok.
Én egy éve játszom itt kb. A legszebb élményem az volt amikor az elsö farkas oxomat meg tudtam venni 70 m séért mivel rengeteget töltöttem. 3 napig volt meg mivel kipakoltak mindenestül 12 duplával együtt. Jeleztem ---semmi-,
pár hónapra rá két egymásutáni raki bug folytán eltűnt vagy 25 millió sém,mondjuk ez nem tartozott a legszebb élményeimhez jeleztem és volt Kártalanítjuk majd valami úton modon válasz. A kártalanítás hibátlan volt mert amikor bejelentkeztem a nevemmel ellátva map 1 tele volt nagyon értékes cuccokkal amiket értek felszerelési tárgyakban.A leltáram tele volt és elkezdtem gyorsan kipakolni a rakiba,közben a nevem eltűnt róla szedte boldog boldogtalan,egyet sem sikerült felvennem. Nem sokra rá sét igyekeztem eladni az ellen érték 6 rög volt.A keri ablakban benne volt egy rög amin volt egy hatos úgy mint amikor a sét egybetesszük.Elfogad elfogad.A leltárban a rög már csak 1 volt. Nah jó mondtam jöjjön a support.Help help ez meg az történt.Válasz? nulla,nem erőltettem csak én lehetek ekkora barom hogy hiszek a szememnek.Hisz ez teljesen természetes hogy a rögöt nem lehet egybe tenni.
De engem kemény fából faragtak ám és imádom a kihívásokat. Farm hegyek sé töltés ezrei,és minden fáradság meghozta a gyümölcsét...45-50 dupla ,egy vadi új farkas ox,epic illetve mester fejlesztők hegyei a rakiban mert ugye lett tárgydobos farm szett,lélek 3 farm szett,és egy sima farm szett sd2-be. minden hajszál pontosan az adott helyre optolva. Elértem a célom úgy hogy higgadtan trécselhettem a barátaimmal map-1 en.
Tegnap előttig...Bejelentkeztem ,volna ha elfogadta volna a kódomat,új jelszó,minden simán ment.A karakterem nem ott lépett be ahol hagytam. A rakinál állt, mellette kedvenc barátnőm 1-es karakterekkel körbevéve és az egyik hívásba oxot árul.Ránéztem ismerős optok hm.Leltár kinyit üres-Raki kinyit,üres .Kari csere üres,másik kari üres....mindenem oda lett..Feljöttem ide nem találtam olyan témát ahol ilyesmi panaszt be lehet nyújtani. Nem voltam ilyen helyzetben nem tudtam mit tegyek.Látom Atagnak lehet privit írni.Írtam. Supportra is írtam válasz nulla.Map-1 -en Hívásba Gm Gm... nulla
Pár kisebb karimon szinte értéktelennek mondható kingek ,poi-k,csaták,5 optal fel stuffolva kezdő kis karakterek közt elosztogattam a megmaradt yangommal együtt.Nagyon el voltam keseredve ,egy farmos karit ami mobos szereléssel van fel vértezve meghagytam ,ki tudja mi lesz még később gondolván.És bánatomban ahogy a kereskedés ablakba pakolom egy 10 éves kisfiúnak a felszereléseket villog a boríték. Meg nyitom és könnybe lábad a szemem.A sorok a következők voltak "juuuj de jó de jó de jóó :) Karácsony van"Ez többet ért minden duplánál.A kereskedést bezártam,és a 99-es karimat a 3 másikkal oda adtam neki.Minden kaszt 90+.Tomika azóta is az én karakteremmel hadakozik és amikor fellesek pár percre öröm ránézni. Azóta is barátok vagyunk pedig közel 17 év van köztünk...
Nekem ez a 15 perc volt itt a legszebb élményem az egy év alatt...

Mikor először mentem be lélekbe :))))
Sok szép élményem volt, és remélem hogy még lessz.

Nekem az amikor lebannoltak(a mainapig nem tudom miért) azhittem azért mert vkiből kiütöttem a fullánk kard+9et de ez hulyeség(régen volt)! miután 1hónap utan feloldották a bannom eladtam 40millába talán és valahogy lett 101milla yangom abból vettem egy szellemfog+9et és azt tovább adtam 110millába 100millából vettem egy +8as rabit 6optos volt talán nem tudom..és azt elcseréltem egy szirire ami 22demis(mentem egyből sohan hegyre apritani)ez volt a legnagyobb élményem akkor mindig is akartam egyet csak hát nagyon nem volt pénzem(de sikerült)...:D utána pedig valamiért nagyon poit akartam talán azért mert jól nézzet ki a fene tudja..:D elhatároztam,hogy a sziri mellé szerzek egyett.:D erre mit add Isten a csávó mondja eladó én bearaktam mindenem neki mondta,hogy nem nem...erre utána mondja mutassam meg a szirim meg mutattam és véletlen elfogadtam...erre már szinte agybajt kaptam,de látóm,hogy szirit be rakta a keribe és a poit is és elfogadta.:)

2011 - mikor megismertem Misty-t
Meg mikor meglett a 32-32 d ninjára és sámira ::)

és természetesen 2013.10.30. ^^
G O S U

2014-02-18, 18:53:25 #166 Last Edit: 2014-02-18, 19:06:17 by proboy61
Amikor 5 rögbe vettem 5/5 D.surás nyakit :333 XDDD

Na jó :D a legszebb mikor meglett az első d ninjám ninjára :)
TheLastSoul

          ~  The End  ~

Kb. 3-4 éve ilyenkor nyáron megismertem egy Eperhab2 nevezetű karaktert, aki elég rendesen megváltoztatta az életemet a maga személyiségével, a mai napig ismerem és próbálom vele tartani a kapcsolatot, de sajnos már nem a régi, remélem visszakapom egyszer, mint a legjobb barátomat  :)

:-[ I Miss You  :-[  :-[ I Miss You  :-[  :-[ I Miss You  :-[

Mikor hosszú zárt tesztelés után DDMT megnyitotta kapuit és regisztrálhattam.  ;)
Rajah