[Csevegő] DDMT2 #2

Started by ATAG, 2012-11-29, 18:45:36

Sziasztok, nagyon egyszerű kérdés.

Jó régen léptem be utoljára, a jelszavam fogalmam sincs mi volt, az email címem pedig megszűnt amin volt az acc, tipp ?

Quote from: dymon on 2019-12-27, 23:03:57
Sziasztok, nagyon egyszerű kérdés.

Jó régen léptem be utoljára, a jelszavam fogalmam sincs mi volt, az email címem pedig megszűnt amin volt az acc, tipp ?
Szamit valamit is ha megnezzed jelenleg milyen a jatekmenet?

Sziasztok!

Áldott Békés Ünnepeket kívánok minden fórumlakónak!
"Az életed inkább folytatódjon egy vesszővel, mint hogy véget érjen egy ponttal."

kontrolcé kontrolvé  ;D
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=112lol.png lol értem már mér lett ratyi a metinpunk2077

Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!  :D :)

Az nehéz lesz a csapat fele-kétharmad-négynóycad része már a discordos másik csapat híve oszt jóccakátszépálmokat fójrum
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=112lol.png lol értem már mér lett ratyi a metinpunk2077

66Dragon99!

Szia.Én azt gondolom eme értékes kihagyhatatlan hozzászólásodra várt az aki felnéz a fórumra, és olvassa a csevegőt.

Persze, minden vélemény számit te is  tudod, a negatív vélemény is vélemény, de kezded feszegetni a tűrőképességem határát.

Kérésem, ne kelljen ilyen szép ünnepen kitennem téged a fórumról, én sem szeretném, kicsit szedd össze magad.  Köszönöm.

Áldott Békés Ünnepeket kívánok neked.

"Az életed inkább folytatódjon egy vesszővel, mint hogy véget érjen egy ponttal."


Hey,ha esetleg megnyit S2 közlitek itt legyetek szívesek mert a DC szerverekben én már nagyon elvesztem!
Köszönöm! :)

2021-05-08, 20:16:25 #14769 Last Edit: 2021-05-13, 17:55:16 by TMP4
Quote from: Sum41 on 2021-05-02, 19:30:30
Hey,ha esetleg megnyit S2 közlitek itt legyetek szívesek mert a DC szerverekben én már nagyon elvesztem!
Köszönöm! :)


Nem hiszem hogy bármikor is újra nyitják, éveket ment s2 úgy hogy a napi játékos szám 10 alatt volt, a végén meg konkrétan nulla.
Én abban látnék esélyt hogy s1-et lemásolnák játékosok nélkül, és mindenki 0-ról kezdhetne egy szerveren azonos esélyekkel, és ez lenne az új s2.
A gond az hogy a vezetésnek szerintem ez az egész már nem olyan mint régen, szerintem s1-ből már számottevő profitjuk sincs hogy beletegyék az idejüket.
Jelenleg úgy látom hogy a jelenlegi állapoban megy a szerver ameddig önfenntartó (szerencse hogy egy normális vps ma már csak pár ezer ft/hó) utána meg követi s2 sorsát.


Szerk: Oké csak most látom facebookról hogy egy teljesen új szerverről van szó amit meg is ígértek már, és nem a régi s2-ről, csak itt már nem közölnek semmit...

Quote from: TMP4 on 2021-05-08, 20:16:25
Nem hiszem hogy bármikor is újra nyitják, éveket ment s2 úgy hogy a napi játékos szám 10 alatt volt, a végén meg konkrétan nulla.
Én abban látnék esélyt hogy s1-et lemásolnák játékosok nélkül, és mindenki 0-ról kezdhetne egy szerveren azonos esélyekkel, és ez lenne az új s2.
A gond az hogy a vezetésnek szerintem ez az egész már nem olyan mint régen, szerintem s1-ből már számottevő profitjuk sincs hogy beletegyék az idejüket.
Jelenleg úgy látom hogy a jelenlegi állapoban megy a szerver ameddig önfenntartó (szerencse hogy egy normális vps ma már csak pár ezer ft/hó) utána meg követi s2 sorsát.

És bár borzasztó ezt kimondani, de véget is ér ezzel együtt a metin2 Privát szerver mint olyan Magyarországon. :|
Döntse el mindenki, hogy ez jó, vagy rossz, éppen ideje már, vagy van egy örökéletű feeling benne. :)

2021-05-11, 20:11:14 #14771 Last Edit: 2021-05-13, 17:57:05 by TMP4
Nagyon kár lenne érte, pedig szerintem nem egy nagy dolog lenne kinyitni egy új s2-t, az s1 mintájára csak a playeradatok nélkül hogy mindenki elölről kezdje.

A DDMT2 S2 adatbázisát módosítani?
Ha 66Dragon99 a saját S1-es fiókja töröltetése
helyett inkább önmagát bannoltatta,
akkor amondó vagyok, hogy ez azért
kicsit összetettebb dolog kéne, hogy
legyen.

Quote from: Farkas on 2021-05-11, 20:54:27
A DDMT2 S2 adatbázisát módosítani?
Ha 66Dragon99 a saját S1-es fiókja töröltetése
helyett inkább önmagát bannoltatta,
akkor amondó vagyok, hogy ez azért
kicsit összetettebb dolog kéne, hogy
legyen.

Az összes playerrekkel kapcsolatos táblát kellene csak üríteni az egész másolása után ami annyiból áll hogy jobb klikk a táblákra majd truncate.
Tényleg 30perc lenne maximum kinyitni egy új S2-t, az S1 mintájára. De ha tegyük fel beletartana egy délutánba, egyszer meg lehet lépni, én is dolgozok de azért egyszer erre nekem is akadna időm.

De amúgy ezeket te is tudod hisz te vagy 66Dragon99 (ne is próbáld letagadni, már beszéltünk máskor is amikor felismertem az altod) tehát ennyi tudással te is rendelkezel ;)

2021-05-12, 12:51:55 #14774 Last Edit: 2021-05-12, 14:30:49 by Farkas
Ha az üzeneted láttán ATAG úgy mérlegel,
hogy támogatja a javaslatodat, akkor csak hajrá! 8)

2021-05-12, 20:12:01 #14775 Last Edit: 2021-05-12, 22:04:34 by AntiPositive
Nagyon jó lenne egy új S2 de az csak úgy fog megvalósulni a vezetést ismerve ha valaki más csinálja meg, kérdés hogy akkor meg futhat-e ddmt2 néven, nyilván nem, úgy meg játszani nem megy rá senki.

Amúgy S1 nagyon durva irányokat vett, például fejlesztőket több száz milliókért árulnak, 1-1 alap felszerelés átlagos optokkal meg milliárdokba kerül. Így új játékos nem nagyon lesz a szerveren már hisz nem tudna érvényesülni, ez indokolja szerintem nagyon egy új S2 nyitását.

A játékon belüli árakról a játékosok döntenek. Az itemshop árairól az illetékesek és a játék nehézsége befolyásolja a többi tényezőt.
Ha a kereskedő játékosok nem annyira akarnak az újaknak kedvező lehetőségeket adni, akkor az az ő döntésük, bár  ezzel lehet vagy csak a kitartó vagy csak a chatelni szerető játékosoknak adnak esélyt az S1-en.

Az S2 kapcsán én arra tippelnék, hogy csak ATAG tud jó DDMT2-t csinálni, viszont ha jól sejtem a közösségen múlik az, hogy hányan jelzik itt vagy diszkordon, hogy igényük lenne az S2-re!  ::)

Mivel ide nem írnak ki semmit ezért kiírom én: MEGNYITOTT AZ S2! https://s2.ddmt2.net/

Továbbá fontos:
QuoteValamint saját felelőségre úgy játsszatok, hogy lesz majd 1 pontos nyitás dátum amitől kezdve a meglévő accountok 1 hétre tiltva lesznek, hogy nindenki egyenlő eséllyel kezdhessen el játszani, ugyanolyan lehetőségekkel.

Tehát mondjuk azt hogy még béta vagy teszt üzemmódban megy, de elvileg megmaradnak a cuccok csak lesz egy hét pihenőnk ha kilép a bétából, nem baj farm karit majd akkor csinálunk ;D

Szerintem nem biztos, hogy végül lesz tiltás.
Nagyon sokan elkezdték ennek ellenére is a játékot így feleslegessé vált a bann része, viszont a játékmenet még nem fix.
Itemshop, céhek nincsenek még.