Kik a legjobb barátaid/barátnőid?

Started by muchachos, 2011-04-27, 18:47:33

egyszerü téma  mindenki leirja kik a legjobb barátaik:




az én legjobb barátaim:Gerapáá,visit,edi2004,Lowrider és persze a csajom PePeLaDy

Die, Bio, WrongWay, TheName, CsokiBaby, TheGenesis [Banned], ProMage.

Legjobb barátaim: LordBoy, Chido, Átkozott, Csattly, Leaa, xScx, Wárgász, MEGSZAKÍT, ßossy, AncuNinja, vinetal111

Levendula198,Eclips15,TheGenesis,Zotya93 ,xXMage93Xx,Barthimeus,LightStorm,Thakasi ,Tragax és még sorolhatnám.


2011-04-27, 19:03:50 #5 Last Edit: 2011-04-29, 13:39:00 by bENGEr
lácika10,ShakkMatt,ProMage(Lowmage:p),eSh,qR,Marcus, ha valakit kihagytam remélem elnézik, és jelzik.^^
Jampi vagyok!!!!!!

ÖÖÖmmm  xXMage93Xx, wpRoOli, Zotya93, kismeszi, suanii, Dorka, és sokan nem játszanak már nagyon

Hát....xĐ
Ultra , limpex, BMDorgi, Laisha, [HIGHLIGHT=#1d1b10]BlackStablee[/HIGHLIGHT] & [HIGHLIGHT=#eeece1]Stable[/HIGHLIGHT] ,Blajend , BerryCake, LordMaster,ĐarknessLord ////, Ocimaru,marcusHUNasd,
Ők azok akikkel szinte kezdtem ^^   A legjobbat kérdeztétek :PPP xĐ

Akik most hirtelen eszembe jutnak:
PrériKutya, Angyalgyarto, MeLINdaxxx (azt hiszem így írja a nevét xD), Naagato, XCrazyWariX, ShaadyxD, Vinetal111, SirMamutPl, Meido, Szatun, Schauman (dettó, azthiszem így írja a nevét xD),Davidux, Alternativee. És még sorolhatnám.
(Lusta vagyok mind leírni. xD) (Nagyon sok Jó, és jópár "Legjobb" barátom van. ^_^)



Üdv: Apeh

Én nem rég regisztráltam :(
Kevés a spanom, de voltak/vannak olyan emberek akikkel jól elvagyok

Pl:

MuszkaDani,Yahhooo,és akitt sajnos a bannom miatt nem láttam 1 hónapig,és utána már nem találkoztunk: EarthSura
Jó haverok voltunk,ha1x látod ezt Earth pls dobj 1PM et:)

Nekem nincsenek barátaim, mert fél éve nem játszom...

Ja DE mégis vannak :D kismeszi, Daxx, és Mclaren ( kisszaki)  De nem tudom, hogy élnek-e még egyáltalán :DD
Semmi.

2011-04-27, 19:39:01 #11 Last Edit: 2011-04-27, 21:02:47 by [SMOD]Brett
SHADY!!! <3 SZERETLEK PICIM(Only)Vagy (Nice) xDD

2011-04-27, 19:41:21 #12 Last Edit: 2011-04-30, 13:47:16 by Niki89
Hm:) Barátok és haverok,messze állnak egymástól azonban nekem adatott sok jó barát:)

Bartimeus(alias Devour):Sok mindent köszönhetek neki fontos személy:)

Angeel(Esztiiii):Legaranyosabb kiscsaj a szerveren egyszerűen....Na imádom <3

DonBosqe:Imádom olyan a stílusa mint nekem:))

Sum41:Kezdettől fogva ismerem nélküle szerintem nem is játszanék örülök ,hogy barátomnak mondthatom:)

Mage93(és a sok karia):Igaz még nem ismerem annyira de úgy látom a jövőt hogy kitűnő barátok lehetünk

Hodito:Most ismertem meg mély benyomást tett rám,sajnos már nem játszik

Nyuceee(új karija:ÉdesAngyal):Imádom nagyon rég vagyunk barátok


Párom nincsen:A nagy Ő lesz:)

By.DragonKiss

2011-04-27, 19:48:16 #13 Last Edit: 2011-04-29, 19:16:21 by royalty1995
Cherry,Shakkmatt,HarciBMSura,shadyxD,Mclaren,CsokyBaby,TheGenesis,Joci15 több nem jút eszembe  (sok  van még ^^)

HaRcOsKa123,ProMage,Eowyn,Ihit (<3:D),Pingui xD,vinetal111,Fadji,testiHarcos,LostMyself,kisskgeri,Energie,mega iksznovaiksz:D

2011-04-27, 21:09:04 #15 Last Edit: 2011-05-18, 22:22:37 by Shadow888
Hmm hát nagyon sok van de sajnos 2 részre oszlott az én szememben.

1:Akik most is nagyon nagy barátaim, és foglalkoznak is velem:
ßlackStablee, Stablee, RIDIK, xxmesixx2, KisTőrNinja, LordMaster, Danger00, Elena, BerryCake, Raina, Honda85, Laisha, Ultra, QQLiFeQQ, limpex,CassyBaby

2:Akik nagyon jó barátaim voltak de már sajnos le se ******:S:
BMDorgi, (ők kivételesen jók voltak régen hozzám, számomra legjobbak voltak de már tényleg ****** rám.)

Ha kihagytalak bocsi jelezd és felírlak:))
[color=lime]Lv98[/color] [color=aqua]Lovagias[/color] [color=yellow]Szabika888[/color]

LEGJOBB BARÁTAIM : magich ,robertHUN ,Shadow888 ,marcus , vinetal , GoToMaD , FR4DI , ( Ők azok akikben "többnyire" ne mcsalódtam )




             Danger00 Voltam
               
2013...vs Danger00 0-5 cs.

Sziasztok!

Az én legjobb barátom a medve sajt! xĐ

Na a viccet félretéve, Nehéz így felsorolni hiszen magyaron is sokáig játszottam és itt DDMT2-őn is sok karakterem volt.
Dragon Kiss:A legmegbízhatóbb személy akivel valaha összehozott a sors,mindig számíthatok rá,örülök,hogy a barátomnak mondhatom.
Daweed:Rosszat fogok álmodni...x'D A sok hülyéskedés.
Moe13:Régóta mondhatom barátomnak,sokat hülyéskedtünk együtt.(Horgászverseny <3 xD)
Prérikutya:Azóta sem sikerült becsajoznod,mi? x'D <3
szabi:A legelső barátom a metin2-ben,sajnos vele már nem tartom a kapcsolatot,de emlékszem még a régi időkre és köszönök neki mindent.
Eowyn:Veled nagyon jól el tudtam mindig is beszélgetni,és meg is bízok benned teljes mértékben.
Waryor:Mit is mondhatnék? :D Te álltál a legközelebb a "tesó" fogalomhoz,mostanában viszont nem nagyon láttalak. :/
SantaTereza:Jó sokat dumáltunk és remélem fogunk is még,nehogy abbahagyd az olvasást!
Rengeteg barátom volt még akik vagy cserben hagytak a kirablásaim után,vagy utána nem akartak a barátaim lenni hát nos van ez így. Vannak olyanok akikkel már nem tartom a kapcsolatot,vagy csak nem jutott eszembe a nevük azok ne haragudjanak,róluk sem feledkeztem meg és amint eszembe jut a játékbeli nevük kiegészítem.

Nos sokan kérdezhetik,hogy ki a franc vagyok?:D
Akik régebb óta játszanak ezeken a neveken ismerhetnek: Nasuada,Arxer,Shordon
Mostanában:Bartimeus,Devour
Remélem a cuccaimat vissza fogom kapni és akkor újra bele csapunk abba a bizonyos lecsóba.
Üdv!

Legjobb barátaim: megtorlo666, Candyman, Siraly7, M4RK, Spartacus1,oOCsibeOo, DeadHold, XxK1LLB1LLxX. Ős idők óta ismerem őket, jóban vagyunk és igazán jó emberek:)

Asszony: Sziporkaaa, Sheila1



ddmt2 S2 N0n4m3 voltam:)

Hmm legjobb? Na lássuk :D

Panda barátom :D , Ági, Dia, Amira, Adri, Adél, Brigiiii, Pixii, Nova, Cloud, Kamija, Klaa, Allure, Kelszi o.o , Darje, Cicccaa,
Commandos, Curious, Netti, Vivi, UchiaMate, DarkStar

Ők azok akikkel nagyjából naponta beszélek valakivel régebb beszéltem de vannak még többen is csak nem lenne úgy vége a listának :D


És babusom Encsi *_____* <333
Név:      WrongWay     Rougrey
Lvl:        99                  99
Kaszt:    TÅ'r Ninja        Menta Wari