Céhek felépítése

Started by halmos1, 2011-03-15, 16:14:19

Nem..xD

Én céhem pl 10 tagból állna.
6 jönne warra.

1 kardsura, 2 wari eggyik testi másik menta eddig 3 tag.
1 gyógysámán, 1 buffer.
És egy tőrninja

BM Sura waron semmit sem ér, a leg ratyibb kaszt, csak feküdne, illetve a távninja olyan lassú hogy mire 1 skill benyom addig 10 szer behal XD

5 sárkány sámán
5 élet adó sámán
ezek középen möggötük 8-10 db ijjász
elöl BM surák kb:5
mögötük 5 db testi
az mögött 5db menta
és amikor elindul a war csak mentak benitanak ijjászok bénitanak Testi bénit/forgó
sámánok buffolnak
Bm-ek skill sorozat

Wp és ha van akor kioltás és ennyi :)

2011-06-13, 11:45:17 #42 Last Edit: 2011-08-24, 10:05:56 by [MOD]Niix
Ha jól számoltam 43 tag... ennyi nemfog warra bejönni-.-
max 25...
war versenyen is ritka volt a 40

Az is fontos, hogy olyan embereket vegyél be a céhedbe, akiket ismersz nagyjából, beszélgetni kell vele előtte, és ha olyan akkor kell bevenni, csak azért nem kell mert leütött egy embert 1-2 skillel.

Ha olyan emberek alkotják a klánt akik tapasztalt, komoly játékosok, és ismeritek is egymást (játékon belül) akkor biztos, hogy be fog menni warra. Persze ez a Céh vezértől is függ, hogy mennyire tudja, összefogni a népet, és mennyire tud fegyelmezni.

Warra pedig minden kasztra szükség van, még a Wp surára is, sámánokra is, csak ők nem közelharcra jók, hanem távolról buffolni a társakat, a Wp sura pedig a kioltással, nagyon megtudja viccelni a skillbuffal rendelkező játékosokat.

A fegyelem is fontos, mivel ha azt mondják, hogy maradjon mindenki a kezdőhelyen, és pl 2-3 ember előre megy, és megölik őket, akkor az már + 2-3 pont előny, ami egy komoly és két erős céh között már komoly pontelőny. Tehát csak komoly és értelmes emberekkel érdemes egy céhbe lenni.

Agressornak igaza van, fontos a stratégia, mert hiába nem Full duplás emberek alkotják a céhet, ha már van abba a 20-30 emberbe 2-3 erősebb rájuk már lehet épiteni, csak meg kell tervezni mindent.


Üdv.: n0name


Nos szerintem.
2 sárkány sámán ami buffol.
+2 gyógy sámán ami buffol
10BM sura
5 Kard sura ami kioltja az elenfelet
5-10testi/menta wari
5Tőrninja ami álcából támad..
5Ijjász ninja

2011-08-23, 23:39:24 #45 Last Edit: 2011-08-24, 10:05:39 by [MOD]Niix
Embeeer :D BMek elöl warriorok hátul? :D Te mit élsz át? :D  A BMek távtámadók, 1 skill kivételével minden támadó skill messzebbi célokra megy :D Warik hátul? /Moderálva/ mentáknak  vannak elég szép védelmük, és a támadás sem kutya...

Mindenesetre én mentákkal mennék előre a def miatt szorosan mögöttük testi harcosok, tőrninják álcában hátba kapnák őket középen talán a BMek hátul a healerek és a bufferek, meg persze az íjászok :D Valami ilyesmi így hirtelen.

Sziasztok
az az én véleményem tökéletes felállás nem létezik.
anno egyedül waroztam sokszor 7-8 ember ellen sikeresen, de legnagyobb élményem NeverDie-al oldalamon 2v15-be a másik céhből mind a 4 kaszt képviseltette magát de 100-98-ra nyertünk mégis és nem voltak gyengék.
legjobb karakter warra szerintem a sárkánysámán és a testi valamint a tőrninja.
üdv:Kitti

2011-12-18, 21:31:21 #47 Last Edit: 2011-12-18, 21:33:09 by springel
Először is a legfontosabb hogy max 3 asra toljuk a céhet mivel minél hátrébb van a céh annál több pontot kap pl ha elver egy top 30 ast.
Utána vegyünk magunk mellé kb 8 ember 2 sámi 2 sura 2 ninja 2 wari felosztásban.(Lehetőleg 32 duplásaokat)
Utána próbáljunk arra törekedni hogy legyen egy jó és aktív buffosunk.
Waron pedig:
Lehetőleg egybe maradjunk és a sámik mennyenek előre és warik utoljára mert legtöbben wari ellen építenek legkevesebben pedig sámi ellen :) (saját tapasztalat)
Ja és még a toborzással kapcsolatban, ha látják hogy erősek vagytok az a 8 "Mag" Akkor úgyis mennek majd folyamatosan a jó és erős tagok. Fontos hogy mindig teszteljük le akit beveszünk.
Mottom:Nem a tagok száma a lényeg hanem hogy milyen erősek :)
Én ezzel a módszerrel vittem fel kb 4-5 céhet 1-2 hét alatt fel top 10-20 ig :)
Remélem hasznotokra válik a módszerem.
By:NemesBM :)



Jó tanács: Ha saját biritek ellen waroztok akkor ne mennyetek csopiba vagy ha mentek is akkor kb 90 pontnál oszlassátok a csopit mert ha nem akkor lefog menni a rangotok :)

2011-12-29, 22:48:07 #48 Last Edit: 2011-12-29, 23:44:33 by Raaawr
Sziasztok!


Írok én is :)
Tehát 70/70-es céhből ha bejönnek 40-en az már nagyon jó dolog. Mind1 számoljunk 30-cal.


Abból legyen körülbelül, 5 db tőr ninja. Ezek szépen war kezdetekor álcában előremennek, hogy megnézzék kivel is van dolguk.
Visszajönnek, addigra az 2 db sárkány sámi felbuffolt mindenkit. Az 5 db gyógy sámi is adhat buffokat.(Ezekből kb egy legyen buffra kiépített[Ebben azt értem, hogy P-s gyorsaság és támadás+, meg kúrál.] akik adnak még + buffot. Hiszen kinek nem jön jól +44% varázs sebesség meg a támadás+ által adott 48 támadó érték[Na jó ez nagyon kevés, de az INT ad hozzá még valamit.])
Na tehát, ilyenkorra az ellenség kb megérkezett kezdődhet is a harc:
Az 1-2 íjász ninja távolról(az ellenfelet idegesítve) szépen skillezik, lövi a tömeget.(:'D)
Lehet 5 db Test harcos akik forgó karddal irtják a tömeget.(Karddal)
5 db menta akik tankként a tömeg közepére mennek(Erős test),(Lehetőleg kétkezessel)
Maradt hat karakter.
Ebből legyen 4 db BM sura lehetőleg jó erősek.
A maradék kettő pedig kard suraként varázslat kioltással trollkodik. (Meg persze ők is tank karakterek :o)


Na hát én így képzelnék el egy céh(war)t


Üdv:
~Raaawr

hali


10 embernél többet nem ajánlok warra

hiába jönnek 30an ellenetek.. van az a híd ami a pálya közepére visz .. nah a híd on megáltok és várjátok a tömeget..


mint a 300 cimü filmbe is láttátok kis szük helyen semmit nem számit a tulerö.

akkor leírnám a céh felépitését..

mindennek az alapja a kommunikáció..(skype teamspeak)
itt tudjuk mikrofonnal a leggyorsabban elmagyarázni a többi céhtársnak a taktikát..

2 sárkánysámán mindenféle képpen kell. természetesen full intesek és a buf skilek kitolva p re
2tőr ninja sok tpvel persze itt is a deffek elsősorban és áthato
1menta 2kezessel sokvarázs sebességgel deffel és crittel
1gyógysámán..ez full warázs sebességes legyen sok kaszt eleni erővel
2wp sura full kard kétkezes tör deffel  ezek vannak legelöl ök fogadják az ellenfeleket..sok áthatót pakoljunk rá.. jó áks méreg kwrdal kivállo tank
2 testi egyik kard másik 2 kezesel amelyik kardal van annak is mérget ajánlok nagy ák val és ful áthatóval.. törekedjünk a minnél több kaszt eleni defre és a tör nyil kard stb..defre is

szerintem legyen rengeteg bm és menta ezek a lényegesek

ahogy írtad a hídnál meg álva bizony nagy túl erőt is vissza lehet verni

de 1 céh warba az első ütközet dönt mivel ha veritek őket nem leszenek össze szedetek nem tudnak rendeződni
ha nem hagyátok

de a hídnál kell 3-4 menta warri  mögötte táv ninja , bm sura , gyógy sámi életet tölteni warriknak
menyiséget rátok hagyom de sámiból minimum 2 kell többi már csak részlet kérdése

de most hogy bugos a céh war 1szerűen semmi értelme a harcmezőnek

nem értem miér nem csinálják meg (mind1)

bocsi az off ért de muszáj volt

by Magyaros