Játékosok viselkedése (m)

Started by Munnoo, 2011-03-06, 21:08:48

Hy!
Nekem is volt 1 eset, kezdtem  kis karit (gondoltam kipróbálom a WP-t) ,ott húztam még a hwang templomban(92 esen vihettem volna máshova de helyeben voltam xDD) és találkoztam 1 rendesnek tűnő emberrel és húztam őt is 71re, elérték a karik a 64es szintet, és ugye nem tudok már ott tovább fejlődni, mentünk volna sd2-be de nem volt portom,gondoltam hozok és addig otthagyom a karim meg a haverom, elmegyek sdbe hozok portot, belépőt minden,miközben ott vok sd előtt megjelenik 1 piros BM(xxZsoltiBmxx vagy mi)(kékeknél is van 1 hasonló de nem ő)
és elkezdi "verni"a 64 es Wp met aminek m-es skilljei vannak és 1 +4es 42es vértje,és 3 skill voltam neki xDDDD
Mondtam neki hogy nem akarok bajt, menjen el mert béke van. És egyből mondja: "Na most beszartál mi?"
és közbe csináltam a BM el hwangba portot hogy visszatudjak gyorsan menni, el is ugrottam oda,és 19 alap:)
A barátunk kicsit közelebbről megvizsgálta a padlót:)
De később megint el kellett mennem mert még elmentem az szfogért a rakimba (nem azt tervezem a w-pnek csak hirtelen az volt xD)
Közben jön 1 wari(akit pirosaknál 2 lélekből megöltem xD)(mentabrasil)
Megjelentem ott is, mint a nyílhegy xD
5termen keresztül kergettem mire 2skillbő meghalt(0wari)XD
Sztem a pirosaknál van a legtöbb arc ami naon kemény:S
Am nem azért jöttem kékekhez mert harc birodalma,hanem még s2-n kezdtem metinezni (sima metinen se játszottam)
(akk még naon noob voltam és azért mentem kékekhez mert testszett a színe xD)
És bm sem azért lettem mert az a legerősebb (mert akkor még fogalmam nem volt arról se h hogy kell kiválasztani a BM et xD)
(32esen lettem bm talán mert1 haverom megmutatta h h lehet skilleket szerezni)
Jó nézett ki a karakter választónál ezért lettem BM sura:)

a legeslegjobb. nagy karival ork közepén beszélgetsz a kékeknél mittudom én vas lemó +9-ben és csatával. rádjön egy kis kék megölöd.. elkezdi jön a naggyal mikor ő jött neked. feláll ujra neked jön utána elkezd lowozni ♥

2011-03-09, 19:08:17 #22 Last Edit: 2011-03-09, 20:12:04 by [BA]THymea
Nos... ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ...
Én csak anyit mondanák hogy legalább hihetőket mondj...
1:19k alap 64-es Wp-vel?
  Persze erős a wp meg minden és lehet h nagyon jó kari...De 19k alap még 65 fegvered se lehetett és anyit sebzel?
2:DDmt2-vel kezdesz?Ezt mondjuk elhiszem de én először alap metinen vittem 75-ig egy karit és aztán jöttem át
Persze ez én vagyok de hát kicsit furcsálom

én is piros vagyok...De sosem kezdek ok nélkül verekedni...szóval nem minden piros noob és szerintem minden biribe mék kékeknél és sárgáknál és pirosaknál is vannak noob-ok de ez természetes mert vannak ienek.
És kérlek ne sértődj meg mert nem sértésnek mondom csak ezt muszáj vol kimondanom...

Akinek nem inge,ne vegye magára!

UI.Niix kérlek ne töröld
Elértél valamit, de nézz hátra, Hogy honnan jöttél és ki segített neked.

2011-03-09, 21:05:59 #23 Last Edit: 2011-03-09, 21:08:26 by Hkisamekek2
Igazad van, de nem 100%osan.
Mivel a kékekkel kapcsolatba tévhitek vannak és egyeseket zavar, h 10v1 be megyünk vkire. Most tisztáznám:
Kék map1 en jönnek a pirosak, vagy a sárgák és ütnek mindenkit. Aztán csodálkoznak, ha mindenki rájuk megy. Elkezdődik a lowozás, a 10v1, BANN...stb.
Ha pl én megyek sárga vagy piros map1 re, akk bele se kell ütnöm egy playerbe, se mert egyből jönnek rám, mint a legyek.
Tisztázom a 10v1 et is...
Evvel kezdeném: Nekünk lehet! Jinno taktika. Már a metin2 játék kezdetén kialakultak a birodalmi taktikák: Kékek taktikája: ha nem megy 1v1 be, megyünk 10v1 be! Shinsoo taktika: 1v1-be brutál erővel megy az ellenre. Több v 1 ritka náluk. Chunjo taktika: Nincs. Az a népség primitív. Ott a legtöbb a pisti is.
Tehát összegezzük: Annak, amit most elmondtam az a lényege, h mi kékek felsőbbrendűek vagyunk nálatok!
Üdv: hkisamekék2

2011-03-10, 22:57:02 #24 Last Edit: 2011-03-10, 23:02:21 by halmos1
A játékos egy ördögi körbe került.
Az általa létrehozott struktúra nem szolgálja a társadalom nagy részének a jobblétét, sőt egyre nagyobb társadalmi egyenlőtlenséget okoz.
Ez a struktúra egyre nagyobb költséget (SÉ-t), és ezáltal egyre nagyobb energia befektetést igényel az egyén részéről, miközben egyre nagyobb ellenműködést fejt ki társadalmi szinten.
Ez viszont a létfenntartó rendszerek (DDMT2) összeomlását veszélyezteti.
Ez az ördögi kör tehát olyan, mint mikor az ember maga alatt vágja a fát, és amikor látja, hogy baj van, akkor sem tud mást tenni, mint egyre gyorsabban fűrészelni...

Tehát...
Legyél te az okosabb és hagyd rá. Ergó, te vagy a barom ,hogy még fel is húzod rajta magad.

Van egy dolog, amit ajánlani tudok...a neve: Elfogadás

Ez mit is takar?


Az elfogadás bárminek a magadba fogadását jelenti, feltételek nélkül.

Aki eleget élt, tudja, hogy a dolgok sokszor bizony "rosszul mennek".

Pontosan az ilyen időkben van szükség az elfogadás begyakorlottságára, hogy száműzhesd életedből a fájdalmat és a szomorúságot.
Bármit hozzon is a pillanat, fogadd úgy,mintha te választottad volna!
Fogadd el, és cselekedj! Dolgozz mindig vele együtt - soha ne ellene! Tedd a barátoddá, a szövetségeseddé - ne az ellenségeddé!

Miért mindig a 12-13 éwesek a Pistik?


MERT VALAMELYIKÜK NEM ÉRT A JÁTÉKHOZ?:)


Na és?:)  Majd megtanulja..


Vnnak 17 év felett is Pistikék..


Sima Metinen is wan 1pár "Pisti" aki 78 feletti,hidjétek el nem a kor számít

Nem a "nem ért a játékhoz".... nem erről van szó , de mondhatnám ezt is.
Volt olyan 14éves ismerősöm aki értelmesebb volt egy-két 20évesnél is.De ritka az ilyen.Nézz bele a témákba ki tiltanak DD-ről egy 13évest.... jön fórumra és akkor így indul a téma: ******* hogy a ******* és az a ********.
Míg mondjuk egy 17 éves ír egy levelet , és megkérdezi az okát , hogy miért volt , és beletörődik , hogy hibázott.
A kettő között szerintem elég nagy a küólömbség.

de figyu azzal kapcsolatban hogy leölnek felkelek és továbbmegyek ehhez annyit mondok hogy ha félremegyek jön egy másik azis leöl és így tovább
én azt aláírom hogy így meg úgy osztja az észt de azt kell figyelembe venni hogy a szemedbe ezt az életbe nem merné mondani
Evil always finds a way...

játék-->stressz-->nem megfelelő reakciók-->gondok

Lil Wayne,Tyga,Kid Ink,Eminem,2Chainz,Wiz Khalifa,Lil Jon,Snoop Dogg...

Nem tudok mást mondani, mint, hogy MINDENHOL vannak pistik. Már mindhárom birodalomban voltam, nem pár nap erejéig. MINDENHOL megy a több v 1, ha leütnek, akkor pedig te vagy a béna, lo.w, és a többi kedvesség :D Abba viszont belekötnék, hogy a 12-13-14 évesek a pistikék... Én is 14 vagyok, mégsem érzem magam pistinek ><' Sőt, baráti társaságom túlnyomó részt 14-15 évesekből áll, és szerintem egyik sem az :D 17 éves épp úgy pisti lehet, mint egy 12 éves... Sajnos manapság nem a kortól függ a kulturáltság :S Élőbeni példa erre van bőven (pl.: 5kg smink/lányoknál/,14 évesen piálnak,cigiznek stb...) de ez nem a témához tartozik ><" Pistikék mindigs voltak/vannak/lesznek. El kell fogadni, mást nem lehet tenni :S Csak enyit szerettem volna hozzáfűzni

Ez igaz,pistik mindenhol vannak.Még a kínai szerókon is!Meg más játékokon is!

Quote from: Angyalgyarto on 2011-03-08, 17:21:44
Sziasztok
Nem tudom mi az oka,de itt nagyjából mindenki "kék l.ow," stb.-t ír.
Vagy senki sem kék,vagy csak a kékekről írjátok.
Nem 1 nem 2 ember van aki normális a kékek közül.
Érdekes,én ugyanezt tapasztalom a sárgáknál és a pirosaknál.
És igen,én kék vagyok,"ti" /sárga-piros/ ugyanezt csináljátok a kékekkel.

Angyalgyarto
Angyal igazad van java a kékeket emliti:)
Én sokáig voltam kék.. és ugy egész normálisnak tünnek tényleg.
Pirosaknál kékeknél is megvannak ezek az emberek tény.
De amikor kék voltam elemtentem sárgába
Megvertek
Fölém áll egy két sura oks.
Pirosaknál szintén
De válts átt Pirosra
Csinálj egy kiskarit amit nem ismernek:)
ÉS meglátod melyik nép a "leg primitivebb"
Föléd áll 10 sura any@znak h egy skill vagy stb:)
A sok kis olyan gyerekről aki nem is sebez de büszke mert az ő 500as sebzésétől haltál meg nem is szolva:)
(Pios vagyok)^^
Ennyit akartam sziasztok:)

2011-03-11, 21:12:09 #32 Last Edit: 2011-03-12, 11:48:26 by Francesco De Pazzi
én a pistázást inkább IQ nukunak hívnám mert ugyebár mindenki úgy beszél a németekről hogy kedvesek meg segítőkészek stb..
hát én ezt megcáfolom mivel egy német szerveren kockulok mostanság és nap mint nap tapasztalom hogy metinkő mapon ütök erre odajön 4db wari azt leölök 3 mat jön a 4. és leüt..
szóval ez ilyen betegség vagy valami
Evil always finds a way...

Hát...

Én is 13 éves vagyok de nem vagyok pisti...

Azok a pistik akik semmit nem tudnak a szerverről

Úgyhogy legyetek szivesek ehez tartani magatokat.

Köszönöm
Elértél valamit, de nézz hátra, Hogy honnan jöttél és ki segített neked.

figyelj csak azok pistiznek akik azt hiszik ettől többek..
valaki elkezdte aztán a többi 100 meg folytatja
Evil always finds a way...

Az ember viselkedése csak is a nevelésen múlik! Senki többet harmadszor?

2011-03-12, 16:34:04 #36 Last Edit: 2011-03-13, 08:17:55 by [MOD]Niix
[HIGHLIGHT=#0c0c0c]Sziasztok .. Ez van .. Nem kell foglalkozni azokal akik beszólnak neked..Ennyi .
[/HIGHLIGHT]

Velem ezt történt:egy gyerek ki hív párbajra  egy sárkány isten lemivel meg egy tündével mentem neki kingje volt meg rabija

megverem 2 skillel és azt írja:f*sszopó csicska g*ci hekker úton a GM
[color=yellow]Princceeuj[/color]

volt barátnőm unokaöccse vette nagyon magára, hogy szakítottam a lánnyal.
azóta folyton írogat szépeket, és valahogy nem jön h megunja. Lehet ellene tenni valamit, mert engem már kezd kicsit idegesíteni és kellemetlenné válni a dolog. Pedig békés szakítás volt :)

ötlet mit lehetne tenni a gyerekkel?

Quote from: Tobika on 2011-03-12, 15:37:06
Az ember viselkedése csak is a nevelésen múlik! Senki többet harmadszor?
Teljesen egyetértek veled! Engem úgy neveltek hogy másnak ne akarjak szándékosan,de még véletlenül se ártani... Vannaok olyan emberek akik azt élvezik ha levernek 5-en és te vagy a n00b stb... Az a baj hogy ezeket nem lehet megszűrni, mivel regelésnél nem kérnek se IQ tesztet se semmit.(persze ez nem is baj csak megemlítem... )
A világ minden részén el kell viselni a hülye embereket.A munkahelyeden,az utcán és még sorolhatnám.