Írd le a legszebb élményeid a DDMT2-ben :) ( m )

Started by K9Zzx, 2011-01-12, 18:16:42

Nekem nagyon sok volt :)
De a legszebb amikor meglett az első d.warim és mikor az első szirim >.<"
(elég gagyi volt de nem zavart ^^)
Ja és amikor d.ninját vettem 450 MILLÁBA *-*


Legszebb élmény? *-*
Mikor megismertem Nettit..>.>
Jah és mikor meglett a szellemfog +9-em kis 3 optos 2 köves *-* (Persze ez még akkor nagyon ritkaság volt)

Sziasztok:)

Nekem sok szép élményem volt de a legszebbek: amikor először léptem be a LostAngels céhbe(azóta is ezzel a csapattal vagyok más céhnéven)
megszereztem az első surafekám és amikor megismertem Arisát és Prodit

2011-01-14, 16:30:12 #24 Last Edit: 2011-05-13, 19:28:16 by TBMester
Amikor 65 voltam és ingyen kaptam egy s.isten vért +9-et...
Meg amikor kingem lett,meg amikor meglett a 7 optos sip+9-em,meg még sorolhatnám......

Modolás:
Meg amikor kiraboltak,de kaptam a foldon egy 80-as sámi fegyót.
Meg amikor csatám lett,poim,rabim 7 optos cuccaim stb...Most meg full vok.

az én legszebb élményem az volt amikor a kezdetek fele megvettem a legelső feketevasamat ami +0án 40millába került! sokat gyüjtöttem rá és végül meg is vettem!
Nekem ez volt a legszebb élményem a ddmt2őn.....
Üdw:BlackOut2


Sziasztok !

Kicsit nehéz elhinni, de nekem az volt, amikor találtam egy d. ninjás poi-t és cipőt :) majdnem ugrándoztam örömömben

jah ez meg még mikor naagyon kezdő voltam a70. lvl-en meglett egy electro +9-em +3-as kövekkel xD (map2-n ütöttem)

Jó:D Am beszállom én is^^
1.Céh-m nyerése^^ a top elsők elen*-*
2.Lánykérésem*-*
3.Lányokkal a szép újév:D
KicsiSzeder
Piros
Még húzzuk ^^
Ninja/egyenlÅ're tÅ'r.(fejlödés miatt)
M-s skillek. :D

Emlékszem még az első karakteremre és az első barátomra :)

1. karakterem neve:ivor
1. barátom neve :kukac1 (még játszik 97-es wari csak keveset van fent)-

Hát nem is tudom
Hát talán mikor sikerült abbahagyni...
De amúgy meg mikor végre sikerült a 21-es lovasküldi (9x-er próbáltam mert bebuggolt xD)

2011-01-14, 18:37:55 #31 Last Edit: 2011-01-14, 20:32:47 by [TMOD]Niix
 
Hogy ne legyen off: Nekem az volt a nagyon nagy öröm hogy egy d. nindzsás, és egy dupla warris, szirit árult a gyerek, mindketött elírta 1misi volt a d. surás 10 meg a d. warris, húú de mekora öröm volt :)))

Jahhhajjjjj..., gyerekek, de rég is volt az már...
Amikor lett elég SÉm(nem rendeltem, + okból jött össze!!) vettem 1 DB kaszás ládát és lélekrabit dobott és felnyomtam még aznap +9re és 2kövesre....
Az milyen jó is volt....

Mikor egy csatakard+3 ér kaptam egy +8as lélekrablót : DDDD
és a TheFirstKlan :D
S1
Lv 96 Lovagias Cashhhhis TÅ'rnindzsa

Nekem az hogy amikor kezdő voltam fel mentem 72 re 1 haveromaba hagyta minden cucát ideata fullos cucok voltak:

Nekem az a legszebb élményem, mikor még normálisan "lagg".... nélkül lehetett játszani.

A sok régi war is jó élmény volt... (HellKnights céhet erősítettem)

Fú hátnekem az mikor én és a haverom elmentünk sd1 be elértük  a 55 ös szintet nagyon megörültünk .

Játszottunk teltek multak a napok - hetek-hónapok. És én már 86 os voltam 5p-s skillel haverom 85 ös 4p-s skillel.

Ekkor volt a szerver köbö 1-max.2 hónapos.

Tünde +9 el és feka vas +6 al rohangáltunk és mi voltunk a menők meg méj jópár ember :DDDD

1 pvp nem 2-3 skill volt hanem volt mikor 3-4 skill Sorozat is : )

Megszereztem az első csata kardom. Amibe tettem +10% harcos elleni erőt erre kegyetlenül büszke voltam. :D

Megcsináltam az első siriusom wááá nagyembervoltam vele.

De aztán jöttek a GONOSZ ( XD ) surák és mindennek vége lett simán vertek.

Nembaj kigyurtam magam sok-sok mágia def.re Egész pofás kis kari volt ^^

Aztán megérkeztek a " kispistik" ( undorító emberfajta higyjétek el nekem )  és hónapról hónapra tették tönkre a játékot.:D

Mind1

UI:Ez 1 magántörténet :D

Üdv :
Rog

Hy all,
Nekem van még 1 szép élményem :D Gondoltam újra elkezdek játszani kis ninjámmal... egyből be találtak :D Segáz ;) De azért az egy kicsit fura, hogy 75-80 lvl esek alig vernek le (nem kingben) és mikor fejlődtem oda jött egy boltos kari és le ölt.


A gyereken:
- 26 os vért (maximum +6)
- 50 es kard (maximum ez is +6)
- Nincs p skillje


Rajtam:
- King
- 65 ös tör +9 (7 opt)
- Van p skillem is
- Egyéb jó cuccok


Erre 1 skillbe be talál és meg halok... Ez azért LoL :) Azt azért meg értem ha 85-90 es oda jön és le ver egy skillbe... Nah de egy olyan gyerek aki kisebb is nálam és gagyi cuccok és nincs p skillje azért nekem ez még új :) Ez azért szép élmény mert ilyet is ritkán látni ^^

28k krit áthatolás üres karira (7 opt nélkül)
S2=Game Over
S1=IntErr       /pvpSuraman
         90        / 90

Nekem az amikor még nem volt a szeró tele pistával és lehetett szabadon fejlődni mászkálni..
Most ár énis abba hagytam mert valaki kifosztott csak egy Harag kard +9 em van meg egy king.. :'(
Pénzem nincs ujj cuccokra SÉ-t nem tölthetek hogy adjak el optolót...
Majd lehet haverok ki segítenek de nem biszti!^^