Írd le a legszebb élményeid a DDMT2-ben :) ( m )

Started by K9Zzx, 2011-01-12, 18:16:42

2011-01-12, 18:16:42 Last Edit: 2011-01-14, 15:17:50 by [TMOD]Niix
Itt  MINDENKI leirhatja mi wolt  a legszebb élménye ddmt2ben!

Nah jó tesó én írok neked ;)

A legjobb élményem azt volt hogy , eventkor össze álltunk 10-en és el kezdtünk ütni egy bacon vagy mi xD az a fekete henger alakú metinkövet  és egyikőnknek sem dobott semmi xD pedig nagyon vártuk hogy szét essen .

Hy,
Az, hogy én léphettem fel 3. nak a DDMt2 szerverre :)

[HIGHLIGHT=#000000]Nekem az volt a legszebb mikor megszereztem a nagyon kemény edgémet:17 int 45 sura 10 crit[/HIGHLIGHT]

2011-01-12, 18:52:16 #4 Last Edit: 2011-07-29, 22:57:30 by CrayClark
legszebb elmeny?:D

hath....amikor Swety-t megismertem..:D es amikor a Future-mbe kialakult a csapat...:D az osszhang...
[color=lightgreen]99[/color] [color=yellow]iDEALER[/color]  end .

Nekem volt sok:D
Amikor meglett a warlovam(már lassan profi) + amikor meglett a Dsurás 25 demis 12 intes edgém:D + még sorolhatnám:D

Hali! Nekem a legjobb élményem az volt amikor még anno mentem a ninjámal össze vissza és egyszer csak map1-en láttam egy gyereket aki oda ált vegyes elé és ki írta h : GAME OVER ENYI VOLT.. Én meg csak néztem ez mit akar... Asztán egyszer elkezdte kidobálni a cuccait :) Hát mit is mondjak.. Egy  45 % ák-s poi meg egy wari feka +9(7opotos)-at tudtam csak megszerezni :O :)




Üdv.GTA

nekem az volt a legnagyob élméneyem mikor az egyik gyerek kegyetlenbe volt és ki üdtem a 7 optos dwc jét dupla wari eleneset xP

Nekem. amikor én optoltam ki egy csatakardot és én vittem +9-re.
Belső optok: 12 erő 10 Demi :DD tegnap adtam el és elcseréltem egy wari ellenis +9-es legyire
S2=Game Over
S1=IntErr       /pvpSuraman
         90        / 90

2011-01-13, 19:02:22 #9 Last Edit: 2011-01-25, 18:36:38 by dorka14
Az amikor kilopott egy pistike és abbahagytam :D GÁZ volt a szerver ;)
de amikor összejöttem Harcmester -rel nagyon jó volt <3 ^^ 2 éve együtt =) I LOVE YOU HARCMESTER *-*

2011-01-13, 19:05:42 #10 Last Edit: 2011-01-13, 19:22:32 by [TMOD]Nissho
amikor elkezdtem DD-zni és kevesen voltunk :D

Kis betűvel is látjunk! ~ Nissho

2011-01-13, 19:13:56 #11 Last Edit: 2011-01-13, 19:15:28 by SteeR
Szevasztok.

Az én legszebb élményeim a ddmt2.-n azok voltak, amikor megismertem azokat az embereket, akik még most is a haverjaim, és bekerültem az anno DeathBlow, most LoveFriends nevű céhbe. :) [pl.:  aSsAin / SmallWarrior / ßossßoy / JollyJooker ; BMH3r0; Arisa ; ... ]

Üdv.: Lazzy.


[UI.: James / ixdee, lv. 90 fölött nem tudod kitörölni a karid. ]

Sziasztok.!
Legszebb élmények talán a régi szép időket mondhatom...
Amikor még nem volt minden 2. gyerek 8duplás...
És hogyha volt egy +6 fölötti tündéd , nem néztem bénának, sőt, inkább felnéztek az emberre...
Bennem ezek maradtak meg mint emlék, és mint élmény..
Élménynek talán mondtahom, hogy egy 92-s ninját hoztam össze... (SÉ nélkül :D)
Ez még nagy élmény volt :D Mikor kereken 4:02(Nem mostanába volt xd) perckor megléptem a 92-t ^^. Egy barátom segítségével.
És persze a sok baráttal a sok baromkodás. :D
Jelen voltam akkor, amikor bekerültek az új 80-s fegyverek .:) (Sárkány Isten penge, Sárkány harang)
És büszkén mondhatom, hogy 100%, hogy az első 10 playerben voltam, akiknek +9-s SI-e volt. ;)
Nagy élmény volt, amikor elkezdtem, és hatalmas tragédia , amikor abbahagytam..
Helyesírási hibákért bocs..xD

még régen...Crazy,LOGEN,CrisGriffin,Rupert,TheKiller20 5en elvertünk minden céhet ,hiába voltak 20an :)

Amikor meg lett a Profi lovam,amikor meg kaptam a 95-ös szintet ;) meg sok minden más.

Nekem mikor meglett régi surámnak dupla waris szellem foga

Hát nekem a legszebb éléményem az volt mikor még kezdtem :D Egész nap azokat bámultam akiknek Szirije-volt meg king XD

Annyira jól éreztem a szeron magam meg minden hogy az elmondhatatlanul jó volt :D

Sok havert szereztem de Icet-val baromkodtunk a legtöbbet XD

Mindig megigértem hogy adok neki egy feka+4 et de soha se sikerült össze kapnom egyet :P

Na ennyi lenne :D

Hy!

2011-01-14, 14:47:02 #17 Last Edit: 2011-02-14, 09:30:59 by [MOD]Niix
Amikor   Öszejöttünk  a mostani barátnőmmel :) Lassan 1 Éve^^ együtt vagyunk dd-n :D


I LOVE Claire  ^^
Ankara ,Hammy,GudFarmóska,goodspy,Hammy2, Voltam^^
szerv: s3.
Nev : Wattafak

Nekem a legjobb pillanat még anno a legeslegelején volt, mikor egy 66-s armorért megküzdöttem...gyorsan vörös és go map1....

meg, a partisan +9 is nagyon sokat jelentett, akkor vezették be az Item Shopban a különböző ládákat :D mindenki vette 1000-rel

Kezd elkorcsosodni a server, de itt vagyok 1,5 éve....már egy Bm Surával.....de legalább most is kell küzdeni....(6-7 opt)

Legjobb élmény: Feka +7 és fullánk +7el mentem aztán meglett a kingem.Nagyon örültem  a kingnek.Ekkor megláttam az első lovagias harcost és enis az aakrtam lenni.................. Meglett az első 5 optos szirim(xD.a fekát cseréltem egy lélekrabira.Elraktam.Sárgáknál vok nekem jön egy tünde kard +0 ás (ninja voltám már)Erre ő van rabid?Mondom jah .Kérdezi:cseréled és berak egy dupla ninjás ninjafekát (igen dupla ninjás) ez volt a nagy öröm aztán