ACCLOPÁSOK

Started by Dorka, 2010-11-09, 19:43:38

Sziasztok!

Sajnos egyes emberek miatt ismételten kénytelen vagyok ilyen témát nyitni.

Legújabb acclopási trükként vezették be, hogy ATAG msn-en veszi fel az embereket GM-nek, és ehhez kell ID, meg jelszó. Ilyen pl. a [email protected] cím, ami szintén KAMU!

Felhívom a következőkre a figyelmet:

1. ATAG nem foglalkozik a GM felvétellel, és pláne nem msn-en.
2. A GM felvétel továbbra is úgy zajlik ahogy az le van írva (gy.k.: mailben jelentkeznek, és mi vesszük fel a kapcsolatot az illetővel, abban az esetben, ha kiválasztjuk, és NEM, nem játékban keressük meg az illetőt.
3. Millióegyszer elmondtuk, hogy a teamtagok SEMMILYEN esetben nem kérnek sem ID-t, jelszót. (Ez alól kivétel a bannolás oka, de akkor is csak a karakternevet kérjük, és nem az ID-t, és mindezt szintén nem játékban.)
4. Amikor beléptek játékba, azzal fogad a játék, hogy a GM-ek sosem kérik el a felhasználóneved és jelszavad. Ez időközönként ismétlődik, de mindez ellenére mi is beírjuk sokszor, és az acclopások miatt sűrűbben is tesszük.
5. Azt is sokszor mondtuk, hogy SENKINEK, még apunak, anyunak, havernak se, akárkinek, NE adjátok meg az adataitok.

Ha mindezeket nem bírjátok felfogni, és értelmezni, akkor veletek van a baj. Lehet gyerekek vagytok, de attól még nem kéne butábbnak lenni egy marék lepkénél. Én ennél jobban nem tudom hozzátok eljuttatni ezeket az infókat.

Mindezek tükrében, a továbbiakban sem foglalkozunk accfeltörésekkel, meg "GM ellopták a karim" és ehhez hasonló megkeresésekkel. Aki ezek után is bedől ennek, az tényleg inkább olvasson játék helyett.

Üdv,

[SGA]Dorka

Sziasztok!

Szeretném felhívni mindenkinek a figyelmét, hogy hamachin nem rég (kb fél órája) egy ATAG nevezetű emberke (persze csaló...) hirdette az s3 indulását (DDMT2) Hamachi hálót, jelszót is adott! http://5.8.111.167/regisztracio.php[/COLOR]]http://5.8.111.167/regisztracio.php <-- Ez a regisztrációs oldal ami hamis, (Működött, és teljesen ugyan olyan volt, mint a DDMT2-s s1,s2 regisztrációs oldala!

Felmentem...rRegelni direkt hamis adatokkal, bármi legyen.. Nem jön ki semmi a regisztrációs oldal után, csak ugyan az a képernyő! (Azaz, elküldte az adminnak az adatainkat!)

Majd látom, Hamachin a következőt irja!

"Ha regisztráltok az s1,s2-es accountotok adataival, jutalmat kaptok!

Ugye tudjuk ez mit jelent.. Account lopás van folyamatban! Mikor kiírtam, hogy ne dőljetek be neki, kidobott a hálóról! Szánalmas...

Kérlek szépen, ahogy tudod, hirdesd ki mindenkinek és mindenkinek, hogy ennek ne dőljenek be!

Köszönöm, és  köszönet illeti azt a felhasználónkat  aki felhívta  erre a figyelmünket!

2011-11-12, 09:11:55 #2 Last Edit: 2011-11-13, 09:44:00 by [MOD]NeoX
Sziasztok!
Az utóbbi napokban egyre több olyan visszajelzést kaptunk, hogy Nemesis-ként emailben kérték a felhasználónevetek és a jelszavatok.
Tudomásunk szerint ezt az "[email protected]" email címről tették/teszik, és a szerver újrainstallálásáról adnak hírt és egy 2011.09.10-én történt mentésre hivatkoznak.

Így akarják az adataitokat kicsalni. Ezeknek ne dőljetek be, mivel benne van a szabályzatban, hogy:


7.- Felhasználói Fiók Adatok

* Minden játékos titokban kell tartsa a felhasználói fiók adatait. A DDMT2 Csapat sosem fog kérni tőled adatokat a felhasználói fiókodról vagy az ahhoz tartozó jelszóról. Valós vagy "Ál" GM-nek, SGM-nek vagy GA-nak a jelszavadat megadni SZIGORÚAN TILOS, bármilyen "ürüggyel" is kéri azt tőled, bármivel is fenyeget! ( Ennek értelmében NINCS Acc átadás a DDMT2-ben! )
* A felhasználói fiók tulajdonosa felelős az az által végrehajtott cselekedetekért. Ez azt jelenti hogy hogyha bárki bejelentkezik a felhasználói fiókodba, például családtag vagy ismerős, te leszel felelős a tetteiért. Tartsd az e-mailed, Account-ID-det és jelszavadat biztosan. Ez vonatkozik a következőkre is: Anya, Apa, Húg, Nővér, Öccs, Bátty, Nagymama, Nagypapa, barát, szomszéd...stb.
* Csak olyan panaszok kerülnek kezelésre ami a felhasználói fiók regisztrált állandó e-mail címéről érkeznek. A DDMT2 Csapat nem fog visszaállítani/kicserélni elvesztett tárgyakat/fiókokat. (NE kérd a Csapatot kicsalt, elvesztett, hack-kelt tárgyak/fiókok visszaadására. Ezen szabály megszegéséért tiltás eszközölhető.)

Az email címeink továbbra is:     [email protected]
                  [email protected]
A más emailről érkezett levelek az átverésetekre törekednek.

Reméljük, hogy sikerül elkerülni a tömeges cucc és felhasználó lopást.
Üdv,
NeoX
[color=white]♥ Niix & Wolfy ♥
[color=white]♥ THymea, Aegist, Brett, ♥ [/color]
[color=yellow]Wolfy tesó nagyon hiányzol! :([/color]