Rang Növelés ? ( m )

Started by szatilla, 2010-10-29, 09:48:50

2010-12-25, 06:15:05 #20 Last Edit: 2010-12-25, 08:38:25 by [TMOD]Niix
Sziasztok!

A rangoláshoz szűkséges információk íme:
Bölcs császár kesztyű : Ez a tárgy a megölt szörnyek után járó rangpontot duplázza, az eltelt időért kapottat nem!
Bölcs császár szimbólum: Az eltelt idő után járó rangpontokat  duplázza, a megölt szörnyekért járót nem!

Az 50-es szinttől a negatív rangú játékos ha meghal, akkor el tud veszíteni tárgyakat. Ezt a Lucy gyűrűje nevű tárggyal lehet küszöbölni, Ennek viselésekor ha megölik az 50 fölötti, negatív rangú játékost, akkor ezt fogja eldobni, nem más saját tárgyát...

Ha csoportban (partyban) fejlődik több játékos, és az egyikük "szabad" módban megöl valakit, akkor a csoport összes tagjának romlani fog a rangja!

Ha jobb a rangunk, akkor egy kicsit jobban fognak esni a tárgyak.

barátságos : 1%
jó : 2%
nemes: 3%
Lovagias: 5%

Hát ennyit eről további kellemes napokat, karácsonyt, és boldog új évet mindenkinek előre!:D

Ja és még  amit elfelejtettem közölni:

A semleges területeken gyorsabban nő a rang, ezért a szimbólumot érdemesebb ilyen helyeken használni. Például ha az ember tudja, hogy van egy pár órás dolga, akkor kipakol mindent a raktárba (MINDENT!) és mondjuk kiáll sivatagba egy szimbólummal és egy köpennyel. 4 óra alatt 2880 ponttal nő így a rang, ami nem elhanyagolható.

bye bye

Ott a módosítás gomb is, kerüld el a dupla postot!~Niix

Szia!Menj el sivi közepére bölcs császár kesztüvel+csinálj boltot.


Énis igy szoktam.
Bármi kérdés van,írj...

a rang az arra való hogy 1-2 %-al növelje a drop rate-t :D

barátságos=1%
Jó=2%
Nemes=4%
Lovagias=5%

ennyi lenne :)

2010-12-25, 22:11:55 #23 Last Edit: 2011-01-06, 11:57:18 by [TMOD]Niix
elmész lélekbe(ha 80+vagy)és ölsz ennyi a teendő-.-" és jön a rang mindt atom
Mellesleg bölcs császár kesztyü nem bugos és szimbólumse...
szimbólum boltolás közbe jó
kesztyü pedig ölés közbe...
ha pl 60-80 között vagy, akkor szinte 1-2 nap alatt lovagias leszel SD2 be... nah köszönöm

ne veszekedjetek evvel, lovagias rang semmitse ér... az az 5% dropp tudjátok jól hogy semmitt se ér...

olyan élet gyümölcse vagy mi az csak rendes magyar metinen van-.-"" észre vehettétek volna

Kerüld a csúnya szavak használatát!~Niix

86-os mentát csináltam... lélek 3-ba 1600 védelemmel 1 nap alatt 9500 rang jött kb

elvileg ha csak állsz semmti se csinálsz boltot sem akkor percenként kapsz 1 rangot
Evil always finds a way...

2011-01-05, 19:02:47 #26 Last Edit: 2011-01-05, 19:06:05 by andras11
Végül is ez igaz a boltolásra is... Minden elősegítő nélkül-gondolok itt a B.CS.SZ.-ra vagy a B.CS.K-re-, és pl. beálsz sivatag közepébe, akkor is kapsz 1 rangpont/min.

EDIT: Saját tapasztalat... Ma beraktam a 83-as WP Surám sivi közepébe.... Ezzel a módszerrel

EDIT2: Meg más módszerekkel is szoktam, de azokat mind leírták..
[color=white] RoyalFun`s Youtube channel: http://www.youtube.com/user/TransilvanianFuture [/color]
[color=orange] Visszatértem, ez van, el kell fogadni :S [/color]
[color=red]˝Kajak amíg csendben voltál esküszöm hogy bírtalak˝:D [/color]