Rang Növelés ? ( m )

Started by szatilla, 2010-10-29, 09:48:50

2010-10-29, 09:48:50 Last Edit: 2010-11-10, 18:19:39 by [TMOD]Niix
Rang Növelés ?
Sziszatok :)
Tegnap kezdtem egy ujj karit már 80-as :D (húztak ^^) ; egy íjász nindzsát nagyon jó lett már P-sek a skilljei Már csak a Rang hiányzik :)
A kérdés az lenne hogy hol és hogyan növekszik a rang a leggyorsabban ?
Pl. : Tűzföldön állok és kemény 2 perc alatt nőtt 4-et a rangom ! Jó jó mondhatjuk hogy ez se semmi mivel nekem map 1-en 10perc alatt nőtt 1 rang....
Ienről hallotam hogy áljak ki sivatag közepére és ott felmegy 4nap alatt 2000.rang... hát nemtudom...
Utánna számoltam : 2 perc 4 rang = 1 perc 2 rang = 60x2= 120 rang / óra = 24x 120 = 2880 x 4 = ! 11520 !
Ez már télleg nem semmi  !
És mégcsak Bölcs császár kesztyűk vagy szimbólumot nem is használok !!
Még valami tanács amivel jobban nő a rang ??
Pl. :több cuccot rakok tűzföld-ön a boltba és talán avval is nő !!
A válaszokat előre is köszönöm !
zymenHUN voltam !

Szia.!

Megfigyeléseim alapján ott nől a rang ahol fejlődsz, nem pedig pl:80ason tűzföldön mert az olyan mint ha a vadkutyáknál ölnél ott nem fog felmenni a rangod:)

Figyelmedbe ajánlom hogy Szerintem nem ijjászninjával kellett volna kezdened, először törrel majd egy adott szintnél átwáltasz teszem azt 90 hamar megwan..

na szóval a rangra visszatérve menj lélekbe ott jön majd a rang:)De szerintem wálts át tőrre mivel ijjásszal fejlődni borzalmas.

ÜDW:Sk1zoFrEEn

Szia!

Én azt tanácsolom h vegyél 1 Bölcs császár szimbólumát és állj ki sivi közepére...
Pár nap és azonnal Lovagias a rangod...


Köszi a hozzászólásokat de most figyeltem meg hogy tűzföldön most jön :
6perc / 4rang !? = 1perc / 1,5rang = 60x1,5 = 90 / óra = 24x 90 = 2160 / nap = 2160x 7 = ! 15120 ! és ez úgy hogy egész nap megy a gép egy héten keresztül egy 80-as karinak tűzföldön :\
Következő hozzászólásomba megnézem lélekbe hogy jön az RANG !

Quote from: nyakogASD on 2010-10-29, 09:53:38
Szia.!

Megfigyeléseim alapján ott nől a rang ahol fejlődsz, nem pedig pl:80ason tűzföldön mert az olyan mint ha a vadkutyáknál ölnél ott nem fog felmenni a rangod:)

Figyelmedbe ajánlom hogy Szerintem nem ijjászninjával kellett volna kezdened, először törrel majd egy adott szintnél átwáltasz teszem azt 90 hamar megwan..

na szóval a rangra visszatérve menj lélekbe ott jön majd a rang:)De szerintem wálts át tőrre mivel ijjásszal fejlődni borzalmas.

ÜDW:Sk1zoFrEEn

Kösz a választ deeeeee !!
Mostani megfigyelés : ( Lélek Barlang eleje )
5perc / 5rang = 1perc / rang = 60x1 = 60/óra = 24x60 = 1.440 / nap = 1.440x 7 = 10.080/ hét :S
Egyre rosszabb eredmények jönnek ki :S

Wan mégyegy megoldás:)

Beállsz Wörösbe boltozni ahowa a többiek:)

Arra úgyis járnak sokan=)

Én végül is megoldom a régi módszerrel:)
Bölcs császár szimbóluma beállok MAP1-en valahova és úgy hagyom kb. 3 napig és rögtön jó-nemes rang...
De ha éppen fejlődök akkor Bölcs császár kesztyűje...

Quote from: Tr1nx on 2010-10-29, 09:54:17
Szia!

Én azt tanácsolom h vegyél 1 Bölcs császár szimbólumát és állj ki sivi közepére...
Pár nap és azonnal Lovagias a rangod...

Ezzel egy gond van , hogy egy szimbólum 4 óráig tart
Én kiegészitésének használtam azt.
Szóval boltollás közbe.
Mikor öltem meg csak kesztyü=)

a legjobb tapasztalataim:

szimbólum + kesztyű

nem kell szél cipő...eszel egy grilezett ponytot ami a sietség kő melett igen nagy mozgási sebességre tesz szert.

nos...
menj másik birodalomba játékosokat ölni
nekem igy 2 óra alatt kb. 700 rangpontom lett :)

Vagy pedig elhúzol SD2 be és ölsz 1 napot jó a rangod...

Meg estére beállsz

Ez menjen 3 napig szint is jön ( bár 80 felett eléggé sonka de hát mit lehet tenni )

Am lélekbe fele ennyi rang nem jön

JA ÉS BÁTORSÁGKÖPENY

Én csak egyet nem értek. Miért ennyire rangmániás mindenki? :) Tisztelet a kivételnek, és persze a kérdés költői...

Attól nem leszel nagyobb ember a játékban, és erősebb sem... Szóval nem értem a logikát azon kívül, hogy szép a Lovagias, mint előtag. :)

Egyébként a rang sztem hülyeség így ahogy van,olyan mint ha fordítva lenne minden...
Pl értem ezalatt,hogy miért a Lovagias az utolsó,és a Nemes van előrébb,a Nemes nagyobb  szerintem mint a Lovagias,és egy harcos játékban szerintem a Nemes rang lenne a legszebb ha eléri a 20 ezret.
Pl gondolom így lenne logikus:
Barátságos->Jó->Lovagias->Nemes...
De tudom ez minden hol így van,csak megfordult a fejemben hogy a sorrend nem jól van :D

A másik,pedig ha pvp van,és látják Lovagias vagy,és nyernek,egyből az van hogy na  a Lovagias kis cs íra  low fekszik és Lovagias,nem egyszer volt ilyenben részem...
Sokan úgy gondolják a Lovagias rang azzal jár hogy nyerned kell...
Pedig mindenki futkoshatna Lovagias ranggal ha nem szabadoznának :D

És ezta  bölcs császárkesztyűt hol lehet veni mert a ddmt2.net n nem találom vagy legalábis hol ekressem? hogy néz ki ...?


az még senkinek sem tűnt fel hogy a bölcs-császár szimbólum és a kesztyű csak negatív rangba dupláz?... semlegesbe vagy afelett semmit se számít... :)

A korben nem jon rang! De am menjel fel 86ra, csinald meg az 5p-t, aztan menjel fejlodjel fel 95re lelekbarlangban es meglesz a jo rang, aztan fejlodj 99re es meglesz a lovagias, 2-3 nap alatt :)

Sd2 vége, vörös erdő, sivi közepe és szimbólum 2óra alatt talán jön rang :D

Hát szerintem mind ahogy elöttem is elhangzottak bölcs császár kesztyüvel Lélekben lehet rangot növelni és még expet is kapsz.

Sziasztok!Én fél nap alatt Nemes lettem ddmt2-ön és ugy hogy küldiztem 2 órát utána fel mentem 2 szintet(80 voltam)
És boltoztam estig ! be zártam a boltot és nini nemes lettem :DD probáljátok ezt

A legegyszerűbb szerintem.
Szimbólummal elmész wörös végébe!
Ott sok a mob....
1 hátránya van ott mindig vannak D
De ha türelmes vagy Kora reggel vagy későn elmész oda 1edül és 1 óra simán 1k rang vagy több!