Fejlesztési ötletetek a DDMT2 nek! 2019-2020

Started by AGRESSOR, 2019-11-18, 15:49:09

Üdv!

Arra gondoltam itt lehetne építő jellegű ötletet adni a DDMT2 szervernek amivel jobbá tehetnénk a NORMÁLIS JÁTÉKOSOK, és a  TEAM életét a szerveren!

Kezdeném is:
1. Legyen egy új event map ami nagy sík terűletű. A körhöz hasonló mintázattal, és PVP védelemmel elátva!
Amin érc bányászat eventet lehetne le zavarni egyszerre a 3 birodalomnak egy helyen, ez mind teamnak, és a játékosoknak is kedvezőbb lenne!(nem kéne a szegény gmnek ugrabugrálnia ér pótlásért, és nem tudnák ölni egymást a játékosok)
Ami fontos sok ért kell le rakni messze egymástól hogy elférjünk egymás mellett!


2. Új boss event mapot mind három birodalomnak! Minden birodalomnak különböző időben tartaná meg az eventet az eventet tartó team tag(GM, SGM, stb)!
PL: "Kék birodalom 20:00 kor boss event kezdődik boss mapon"
Késöbb..
"Piros birodalom 20: 30 kor boss event kezdődik boss mapon"
Természetesen 5-10 perc időt hagyva a játékosok felkészülésére mielött el indul az event!(ez igaz a bányász eventtel kapcsolatban is)

Ami fontos az adott birodalom boss mapjára csak az a birodalom játékosai tudjon bemenni!

Végezetűl ezeket a mappokat az eventet megtartó GM, SGM nyitja zárja, Teleportos vagy más egyéni npcről lehessen bejutni!

Szerintem ez elég sok problémát megoldana szinte mindenkinek! Remélem ATAG-nak ezzel nagy segítséget adtam!

Ha van valami hasonló éptőjellegű ötleted van akkor írd le ide nyugodtan! :)

Köszönöm a figyelmet, tűrelmet!
Üdv!

2019-11-18, 16:11:26 #1 Last Edit: 2019-11-18, 16:13:03 by AntiPositive
Jelenleg nem fut a szerver :D
QuoteSzervusztok.

Igen,tudjuk,hogy 0-ás karaktereket jelez mindenkinek a karaktere.

ATAG már tudja,és nézi,hogy milyen probléma van.
(Judgement)

Ez miért csak egy kis eldugott facebook csoportba van kirakva?
Valamiért ezt a fórumot nem nagyon tekintik már DDMT2 fórumnak, oké akkor mi lenne ha Judgement kapna a DDMT2 facebook oldalához posztolási jogot, és ott is tudna tájékoztatást adni a nagy közönségnek?