[HOW-TO]DDMT2 Win10 indítási hibajavítása

Started by Logan, 2018-12-07, 10:20:29

Sziasztok!

Elhoztam nektek a Windows10-es indítási hiba nem hivatalos javítását, szinte garantálom annak a sikerét hogy a legfrissebb (1809-es) Windows10-el is működni fog a DDMT kliensed!
Sajnos sokan azt mondjátok ezen a fórumon hogy még játszanátok DDMT-vel de sajnos Win10-etek van és nem tudtok így részt venni a játékban!

Mielőtt telepítenéd a javítást ezt feltétlenül olvasd el:

Szabályokba ütközik-e a használata!?
Ezen megoldás használatával Te megkerülöd a DDMT-s patchert, szóval lehetséges hogy ezzel megsérted DDMT2 szabályzatának 6-odik "Csalás" pontját mely szerint:
"A Kliens manipulálása bármilyen móddal tilos."


Szóval kitilthatnak emiatt!?

Ez az én magánvéleményem, de mint Metin2 szerverkészítő szerintem ezt nem ellenőrzi DDMT2 (mármint a kliens indító .exe/bin fájl nevét), a legnagyobb büntetés ami esetleg ezért érhet ha kijön egy új patch és az eltérő PONG miatt kidob a kliens a főmenübe.

Teendők telepítés előtt:
A hivatalos patchert mindenképp futtasd le a használata előtt!

[!]FONTOS[!]
Csakis C:\ meghajtóra telepített kliensekhez nyújt esetleges megoldást!

Letöltő linkek:
Windows10 64bit-hez készült telepítő:
http://rrmt2.uw.hu/ddmt2_win10_fix/ddmt2_win10_fix_v181203_x64.exe
Windows10 32bit-hez készült telepítő:
http://rrmt2.uw.hu/ddmt2_win10_fix/ddmt2_win10_fix_v181203_x86.exe

Technikai részletek:
A fenti telepítő fájlok a hivatalos DDMT2 kliens metin2client.bin-jének EnigmaVBUnpacker-el kibontott fájljait tartalmazzák (indító és pack mappa EIX fájljai)!

Lábjegyzet Fórum moderátoroknak és DDMT2 szerver adminisztrátor(oknak)!
Ezen téma jövőbeli sorsát a Ti belátásotokra bízom, mivel nem hivatalos javításról van szó.
Megkérnélek benneteket hogy továbbítsátok a szerver admin (SA) felé hogy készítsen egy olyan patch-et ahol nem csomagolja Enigma-val az indítót (metin2client.bin), vagy újracsomagolja egy újabb verziójú enigma-val és teszteli az indító működését Windows10-en!

A C-be telepítettem, patcher lefut, mégis log hiba :cc win10

Ez a LOG hibára kellene megoldást nyújtson?
Amennyiben igen, jelenleg nem működik.

Patchelés után kell végrehajtani a procedúrát, majd a patchert el kell kerülni. Minden patchelés után újra el kell végezni a lépéseket.

Patch javítva, témát zárom...

UI: Köszi :)