[Csevegő] DDMT2

Started by ATAG, 2009-10-20, 18:19:17

Ahjj... Narco ... minek csinálod a feszkót elverted ? oke ... ugyis ki fog találni vmit [nemvolt érc , vasárnap volt ... nincs ninja elleninje se ... stb...] kár ezen parázni.. elég ha te tdod , meg ö :D
2013...vs Danger00 0-5 cs.

2012-11-29, 12:29:47 #22781 Last Edit: 2012-11-29, 12:41:28 by NeymarJR
Sziasztok.Miért nem indul el a patcher?
Torrent frissitési hibát ír...A letöltési kérelem nem nyitható meg(URL/patch/metin2torrent.newconfig.xml errcode2)
A távoli konfiguráció nem nyitható meg.
Valaki tudna segíteni?:)
előre is köszi

szerintem valami net probléma!

nekem is ez a problémám és már sokaknak előttem is egyedül egy megoldást talált MaxSkil és az pedig Wondows reinstall. Én is próbáltam már midnen új kliens letöltés,másik meghajtóról indítás stb. de nem jó azóta sem....Hátha lesz valaki okos egyszer aki ért hozzá,hogy mi ez és miért van? O.o

Quote from: xXPetikeXx on 2012-11-29, 06:49:58
azbest ebbol már nemjösz ki jol mindent bevallotál :)

http://board.ddmt2.net/index.php/topic,146635.msg803958.html#msg803958


Nagyon piti volt ez tőlled. Szerinted miért nem bannolták akkor a NarcoLepsy karimat? Talán mert nem én irtam ezt? Ez egy elég aljas lejáratás volt ellenem Philosopher nevű játékos részéről. Akit mellesleg már eltávolitottak a játékból... Nem élek ilyenekkel tudod és AGRESSORNAK is mondom itt teljes mértékben a pénz számit.. Nekünk abból elég sok van de Rosszcsontkának mégtöbb:) Havi 150-200 Ezer Forinttal támogatjuk a karaktereinket SÉ feltöltéssel:)Szerinted ha optos lennék nem eladtam volna azt a 9 Duplát amit adtam nyakidért és beoptolom abból? 2 Pajzs is volt közte meg 7 jóféle dupla.... kb 120 Rögnyi cucc abból ne mondd hogy nem optoltam volna be programmal... Tudod én kézzel optolok... 18-22-25 órákat is egy huzamban de a nyakashoz hogy 10 krit, 15 kard, 15 kétkezes, 2000 tp nincs idegem 10-15 napot egyszerre leoptolni, inkább cseréltem veled Petike.

Amúgy meg minden "toppos" játékos elmehet melegebb éghajlatra:) A nagy beképzeltségetekkel amikor csoportba vergődtök oda fegyverzetkereskedő mögé és beképzelten ott álltok és kikiáltjátok magatokat top playernek meg menőnek. Erre aztán ne legyetek menők nem érdemes :D Tényleg nagyon beképzeltek vagytok erre pedig ez aztán semmi. Byte-okra ami a leltárotokban van ne legyetek büszkék. Adott a kérdés , hogy ti vagytok ránk kiakadva, hogy topposnak nevezzük magunkat. Ezek a bizonyos " toppos" játékosok 11 ezernél nem vitték lejjebb az életünket. Csontfülessel 13 alá se. Pedig aztán Petike te mutogattad a cuccaidat és elég jók voltak:)
DDMT2 S1 Lovagias Hidrazen

Quote from: ~OldGamer~ on 2012-11-29, 14:01:28
"Havi 150-200 Ezer Forinttal támogatjuk a karaktereinket"
az konkrét. az ilyeneket kéne tarkón lőni!
tudom semmi közöm és senkinek semmi köze hozzá hogy mennyit költesz 1 játékra de ha ilyen gazdagok vagytok mért nem segítetek inkább azoknak akik tényleg rászorúlnak ?

Figyi én nekem weboldalam van és reklámozásból élek. 500 Ft-al kezdtem meg egy ócska számítógéppel 2010-ben. Mindenki a saját maga ura. A metint először mikor megláttam kiröhögtem, hogy mennyire gagyi játék. De később megtetszett,regisztráltam, és most itt tartunk. Tudod azért nem segítek máson mert rajtam se segített senki és azért csak egy emberrel vagyunk barátok(Rosszcsontka) Mert ő vele még akkor is barátok voltunk mikor még semmink se volt. Új érdekbarátok nem nagyon kellenek. Segitek én másokon igen annyit amennyit rajtam segített akárki is. Elég rossz világban élünk.
DDMT2 S1 Lovagias Hidrazen

igazad van de akkor is legalább ne híreszteld hogy mennyit költesz. engem nem zavar de vannak itt olyanok akik az életbe nem tetetnek meg még hasonlót sem.
mellékesen hozzátenném hogy ennyi pénzből saját szervert is csinálhatnátok, nagyon minőségit,sőt még nemzetközit is. bár gondolom titeket csak a játék élmény érdekel.nekem sajnos már semmi újat nem tud mutatni ez a játék,szóval ezért tartom furcsának ezt a horribilis összeget. mit lehet venni ennyi pénzből.
4kasztot ki lehet optolni 32duplára,top1 cuccokkal,full csontal stb.
szval havonta 200k,hát nemtudom :D

ha jól számolom akkor az HAVONTA 2.000.000.000 Sé.
5k = 50M sé
40*5k = 40*50M = 2.000M.

Nem túlzol egy kicsit?:D

Raptor (TheKillah) :rég láttam ezt az accodat:)

Nem,NEM bugkihasználás!

Ugye amikor a metinkő droppol akkor a földre teszi az itemet pl :Beja nevével és azt csak beja veheti fel:P
Ugyanez a logika!Ugyebár ha horgászol vagy boss ládát nyitsz akkor is ez van!

Nincs több hely a karin és így a földre teszi az itemet!
Igaz ez csak friisen nyitott csontfülinél igaz ,de attól így még kereskedhető!

Ezzel nem vagy előrébb, mintha karival vennéd..
Ugyanugy behuzhatnak, és te is őt..
Még a karicsere biztonságosabb is.
"Ránk ragadt az utca mocska és nem mossa semmi le,
Minden nap azt hallgatom, hogy nem vittem semmire."

Ki örülhet neki? Growling? ><
A pulzusom plusz kettÅ't pumpál pont percenként,
Senkiként búcsúzom, de tudtam élni hercegként.


A szemem világa rég megtanított csalódni,
A csalóknak ez csodaország, nekem meg csak valódi.

Quote from: Wifi on 2012-11-29, 15:08:49
Tesómnak és nekem befellegzett... Csak a rosszakaróink miatt irom ide:))

Véglegesen Vége a DDMT2-es pályafutásának....

Én csak fórumon hirdetgettem neki...

aki nem tudná miről van szó: TheKillah tesója vagyok..


TEAM-HIba miatt Karakter és a Duplái is oda vesztek!!!

Egyszóval minden:)

Most egy ember nagyon örülhet..:)

De reméljük lesz benne annyi becsület hogy viszonozza a cuccokat..:/



GOODBYE!!!

GAME OVER!!!

Most akkor mivan? Amúgy én örülök a legjobban neki :) Úgynéz ki TheLovag volt? Aki nemtudná az a "szlovák átverős gyerek" neki üzenem: Magyarország az egyetlen olyan ország amely minden oldalról határos önmagával:) Amúgy az is érdekes, hogy Wifi te már léteztél mikor még Baraka is létezett:D És TheKillah Barakát nevezte meg mint unokatestvérének ami késöbb kiderült önmaga volt. Most akkor te kivagy Wifi?

Ja várj te nem unokatesó vagy te tesó vagy ok xd
DDMT2 S1 Lovagias Hidrazen

2012-11-29, 15:24:12 #22792 Last Edit: 2012-11-29, 16:41:32 by Wifi
delete
Game Over :)

Bárkinek kérdése van PÜ :)

Aláirásképet csinálok bárkinek:DD

Quote from: Wifi on 2012-11-29, 15:24:12
azbest!!

előző accom Baraka volt töröltettem Tymea-val és regeltem egy újat

mert elég sokan ránk voltak szállva !!
köztük te is!!

Rosszakaróink most boldogak!!:)

De Growling a legboldogabb!!

Gratulálok én és a Tesóm is a Team nak főként Nemesisnek!!!

Nincs más hozzáfűzni valóm


Most már boldogak lehettek:)

Pacsi.

Konkrétan leírhatnád mi a problémád Nemesissel:) És mit rontott el a Team? Amúgy most árultad be magad:) Barakát Unokatestvérének mondta egy hozzászólásban. Te Wifi vagy Killah testvére. Te Barakából lettél elmondásod szerint. Akkor nemcsak itt változott meg a családi kapcsolatotok hanem az életben is?xd Hirtelen a testvére vagy? Szerintem itt csak egy emberről beszélünk...TheKillah a Dinamikus IP címek korában ::)
DDMT2 S1 Lovagias Hidrazen

2012-11-29, 15:35:28 #22794 Last Edit: 2012-11-29, 16:39:33 by Wifi
delet
Game Over :)

Bárkinek kérdése van PÜ :)

Aláirásképet csinálok bárkinek:DD

Quote from: Wifi on 2012-11-29, 15:35:28
Kit érdekel mit hiszel....

Nem Killah vagyok:)

hanem a testvére...

Irni mindent lehet


Mit hibázott a team?

Odadott tesóm 32d-t ninjara 12top d.suraért és egy 7csontoss  accountért..

32d-t odadta előre tesóm ... a 12d.suraért..

Fotó minden van az üzletről..!!

ugyvolt megbeszélve utánna Megirja emailt és Growling átiratja a karit tesóm emailjére.. és ez meg is történt


CSak hogy Nemesis a  teswóm accountját meg átirta Growling email cimére!!

Azt igy egy 7csontos accért Adott tesóm Nem is tudom hány D-t!

32d.ninjara
12top d.sura
13topd.ninja
meg sorolhatnám hány feles dupla!!

meg a karakter is..!

Áhh m1 hagyjuk nem tartozom én és a tesóm sem magyarázattal senkinek sem!!

Ez nem az ő hibája Nemesis hibája senki másé!!

Elöbb is THeKillának irtad le magadxd Najolvan nem érdekel Nemesis nem szokott hibázni mert robot :P Valószínű megérdemelted:D Annyi jó dolog van még ddmt2-őn kivül:D Pl focizás xd najo ez csak viccvolt udv viszonttlatasra yo? Yo csuka
DDMT2 S1 Lovagias Hidrazen

Jólvan öreg nem kell itt hisztizni.. ennek nem itt a helye... olvasd el a karakter cserélés szabályzatot.. énis vettem már karaktert nem is olyan rég és  sikerült.. nemesis meg sose hibázott még ilyen téren.. több százat írt már át.
A pulzusom plusz kettÅ't pumpál pont percenként,
Senkiként búcsúzom, de tudtam élni hercegként.


A szemem világa rég megtanított csalódni,
A csalóknak ez csodaország, nekem meg csak valódi.

Quote from: blY on 2012-11-29, 15:40:09
Jólvan öreg nem kell itt hisztizni.. ennek nem itt a helye... olvasd el a karakter cserélés szabályzatot.. énis vettem már karaktert nem is olyan rég és  sikerült.. nemesis meg sose hibázott még ilyen téren.. több százat írt már át.

Valószínű megbánta az üzletet. Ez van sajnos:(
DDMT2 S1 Lovagias Hidrazen

2012-11-29, 15:43:16 #22798 Last Edit: 2012-11-29, 16:39:00 by Wifi
törölhető hsz.
Game Over :)

Bárkinek kérdése van PÜ :)

Aláirásképet csinálok bárkinek:DD

Nem hiszem el xddd D.surás szellembe 5 demi 12 int 10 krit 10 átható 12 élet XD Ekkora pech nincs xdddddd