[Csevegő] DDMT2

Started by ATAG, 2009-10-20, 18:19:17

Nemyoteso :| Más?

Sziasztok!

Mehi

Lehet h harc alapú játék, de vásárlás közben tényleg rossz, főleg akkor ha megveszik azt előtted amit kinéztél, és nem tudtad meg venni mert leöltek stb stb sok hátránya, sok bosszús oldala van, ráadásul nem lehet mindenkinek mindenki ellen cucca főleg nem egyszerre rajtad!
Te könnyen mondod h leölöd, de vannak olyanok kik hajthatatlanok arra h leálljanak, mert annyira empátia hiányban szenvednek, meg minden olyan primitív ok miatt leölnek!
Most talán  meglepődsz, de itt a fórumozok nagy része is ezt csinálja kiknek bizony virít a leltárban a 32 d is, és nem kezdem el sorolni h kik azok, még is azzal jönnek h tudják milyen kellemetlen, de azért is csinálják, és itt ezen van a hangsúly!

Tudod lehet ezt szépen is csinálni pl megkérdezem h pvp? stb..
Tudom nem lehet mindenki ennyire empátiás,intelligens, úri ember, de akik tudják azok mért csinálják!? :) (sokáig eltudnánk ezen beszélgetni, mert mindenkinek meg van mindenről a véleménye, azért mert a saját szemszögéből nézi a dolgokat a többség! )

Az egy hónapos bannal kétlem h elmennek a játékosok főleg ha rengeteg befektetett idejük, energiájuk, esetleg pénz van a játékban, de ne ítélkezzünk olyan dolgok felett amiről nem tudhatjuk biztosra a következményét!
Más részt ezt csak példaként említettem meg, több féle módszer van, és bizony el lehet érni bizonyos dolgokat, csak lépni kéne, tudod a lottót se nyered meg ha nem lottózol!
A másik h  farmosról pakolni hát figyelj én speciel sosem indulok el úgy boltot nézni h nem pakoltam előtte át a "vásárló"(pl: fő) karimra a yangot/rögöt stb!

Nem azért, de emberek vagyunk, és mindenkiben lehetne  csöppnyi etika, mert ugye ezen múlik ez!

Miből gondolod h átláthatatlan lenne a kör?
Voltál már más metinen valaha?
Én láttam olyant is h lóval nem tudtál közlekedni a körben, de még is átlátható volt az összes bolt, mellesleg ezzel azt is elérhetnénk h más birodalmakban is sok bolt legyen, ne csak a kékeknél!

chenzo

igen frusztráló tud lenni ugye , mert vannak olyan helyzetek mikor olyan karival vagy fent amivel nem ismered a barátodat , meg látod és köszönsz neki, mert pl hónapok óta nem beszéltél vele, és akkor rád mennek 5 en már az is bőven sok, még akkor is ha 1 megy rád, de csak azért mert utána jön a többi olyanok kajakra mint a c... ok nem írom ki , de ez tényleg így van, és ez brutális, főleg úgy h csak beszélni álltál meg 1 pillanatra!
Ha öldököltem volna a népet és úgy jönnek rám 20 an az más akkor elnézem, de pl azt már nem tartom fairnak, h ha meg védem magam egy vkivel szemben úgy h nehezen is megy, és akkor is rád mennek mint ha egy kajára a sok hiéna kb!

Még az erős idegzetűeknek is elszakad néha a cérna mindenki nem lehet mindig olyan hangulatban h bírja ezt a terhelést!

Viszont az se lenne rossz ha a kör ki menne a raki ig, és tán akkor teljesen megváltozna a dolog, de ez is csak 1 ötlet a sok közül, számtalan lehetőség van a problémák megoldására!
Sőt egy újabb ihlet akár az is jó lenne ha lehetne ütni, vagy venni/rendelni séért olyan cuccot amivel xy ideig nem tudnak megtámadni, map1/2 ön, de csak ezen a 2 mapon legyen érvényben, és ennek is lejárati ideje legyen akár! (ízlések és pofonok)

Amit te mondasz arról nem tudok, nem emlékszem h volt e ilyen, de azt tudom h gfen volt olyan h map 1 en tilos volt öldökölni!

Fine
Mi van akkor ha a barát(nő) nem hajlandó arra h félre menyen veled egy védet helyre?
Meg mindig nem kérhetsz ilyent, azért a pofátlanságnak is van határa! :)
Vicces dolognak tartod addig míg nem kerülsz abba a cipőbe, és nem akkor szakad el a cérna nálad, és ez szinte gyakorta!  :)

Eltudnánk ezen vitázni a végtelenségig, de az idők teltével ha nem tűnt volna fel ez egyre erősebben mutatkozik, meg régebben ilyen nem volt a helyzet, sokkal intelligensebb játékosok játszottak persze akkor is akadtak negativ játékosok, de nem ilyen számban mint most!

Persze ez is csak a véleményemet tükrözi!
1 pszichológus tuti jobban tudná h mivel lehetne igazán elérni ennek az ellenkezőjét!


kecskepásztor
próbáltad újra telepíteni?
Most töltötted le nem régiben le újra a klienst?
Lehet h patcher kellene hozzá ha vissza lapozol pár oldalt akkor linkeltek is 1 et, de már meg nem mondom h ki linkelt patchert!

üdv!

AGRESSOR :

Lehet h harc alapú játék, de vásárlás közben tényleg rossz, főleg akkor ha megveszik azt előtted amit kinéztél, és nem tudtad meg venni mert leöltek stb stb sok hátránya, sok bosszús oldala van, ráadásul nem lehet mindenkinek mindenki ellen cucca főleg nem egyszerre rajtad!
Te könnyen mondod h leölöd, de vannak olyanok kik hajthatatlanok arra h leálljanak, mert annyira empátia hiányban szenvednek, meg minden olyan primitív ok miatt leölnek!
Most talán  meglepődsz, de itt a fórumozok nagy része is ezt csinálja kiknek bizony virít a leltárban a 32 d is, és nem kezdem el sorolni h kik azok, még is azzal jönnek h tudják milyen kellemetlen, de azért is csinálják, és itt ezen van a hangsúly!


NA EZ AZ ... HOGY  LÁTSZ VMI JÓ CUCCOST KIMÉSZ ÉS LEÖLNEK ... FELÉLEDSZ ÉS MÁR ELVITTÉK AZ "oroszok" (kékek)
Amire most szükségem van, azt nem lehet szavakba önteni... de pohárba igen! ;.D

sziasztok!
nem tudjátok hogy miért ír ki nekem hibát a ddmt2 ha elindítom? csak a patcherrel szedtem le pls help

Detox xdddddd sírok xd.

már az érdekes ha rádjön egyszerre 5 ember, abban van sámi,ninja,wari ráadásul "lovagias,nemes,jó rangúak" és csak a vicc ekdvéért nekimennek az embernek mert nincs jobb dolguk mint a kövér seggüket a gép elött tegyék le, nem az ilyenek az úgynevezett "szeretetthiányosok"? mármint akik blokkolnak lowoznak stb,
S2=Game Over
S1=IntErr       /pvpSuraman
         90        / 90

Kék map1-en mindig is ez lesz,tömve vannak és ha csak 1 is neked megy,megy a többi utána mert látja h vkit ütnek,és ő is bele akar csapni hogy elmondhassa 1 ütésből levert :D
De ez ugyan így van pirosban is vagy sárgában is,ha idegen megy be a városba már mennek is rá.
Annak idején magyaron megcsinálták azt,hogy aki városban öl idegen birodalmiakat (azt hiszem ez csak map1-re volt igaz),azt figyelmeztették.
De ott kevesebb ilyen volt,mert ott vagy boltolt valaki,vagy fejlődött,itt meg mindenki a városban áll és figyel kibe köthet bele :D
Kékben vagy csak körben szabad nézni a boltokat,vagy ha még is kimész akkor tükörrel..
Meg ha kék map1-re akar valaki menni,érdemes nem ch1-ről,mert úgy is mire beérsz a körbe addig 1-2X levernek :)
Nincs jobb dolguk igen,mert kb mindenki elérte már a 32 duplát,vagy ha azt nem akkor is minimum 1-2 kaszt ellen ott van fullra,ezekkel meg harcolni kell,ütni a másikat..
Másról meg nem szól ez   ::)

Kedves AGRESSOR

Képzeld voltam más szerveren is :) ott olyan mennyiségbe tele volt nyomva emberekel hogy meg se lehetett mozdulni néha :) . Boltokról ne is beszélve :) mikor csak több a bolt mint amennyi játékos van fent :) és ez nem nappal volt dél után3-kor, éjszaka 1-kor ;) volt 1 ismerősöm aki 8 boltott nyitott egyszere :) ,szóval átláthatatlan volt a boltozás map1-en :)

empátiaról meg más más emberek vagyunk ... :) ha meg nem tetszik hogy viselkednek veled , akkor tőr nindzsa ... álcázás :)

Vagy még ott a tükör is.Egyszer azzal is szórakoztam,mikor nem volt a legjobb kedvem,hogy elnyomtam egyet,és végig arattam az összes boltot,warit..Meg még 1-2 egyéb emberkét is,de ebbe ne menjünk bele már :) csak abban a 10 percben kaptam kb 20 "hacker","szólok gm-nek" és "bannolva leszel"-t.És még hozzátenném,hogy eddig,mivel november óta számolom 371 emberke írt nekem olyat,hogy bannolva leszek.Szánalmasak. :D

Az szánalmas amire te nagyra vagy:)))
Megöltél minden boltot?:) Ügyes vagy,rem nem üttetek vissza:S
Szerver: DDMT2 S1
Karim neve:MaxSkil 
Rang.........:Nemes
lvl..............:96
Kaszt.........:Ninja
Birodalom..:Jinno

[color=yellow]ElsÅ' PvP Vidim><: http://www.youtube.com/watch?v=wVTGN6q_JuI [/color]

2012-09-22, 10:24:03 #21250 Last Edit: 2012-09-22, 10:26:08 by [BA]THymea
Vicc .:) / MODERÁLVA/ érdekes map 1 en le van védve az egész terület ott nem tudnak megölni, itt is meglehetne csinálni én szerintem, de én nem játszom se dd se / MODERÁLVA/ de ti tudjátok és ez már vicces h nem akarod h megöljenek akkor ne játsz ember uristen -.-""
Ha Valaki Utál Akkor Már Valamit Elértél az Életben !

2012-09-22, 10:42:00 #21251 Last Edit: 2012-09-22, 11:54:43 by [BA]THymea
Sziasztok!

Köszönöm a tisztes véleményeteket, szeretem ha így eltudunk beszélgetni vmiről!

Mehi 
Bizonyos szinten igaz átláthatatlan, persze már az is átláthatatlan ha csak a körben van rengeteg bolt, számomra már az átláthatatlan, de aki ügyes meg jegyzi honnan kezdte át fésülni a boltokat, meg lehet szokni!

/töröltem-eszméletlen nagy butaság volt  ez a  pár  sor/[BA]Thymea

Mofere igen mert gfen aki map1, 2 re ment az általában vásárolni, tanulni, pakolgatni, meg talán 1 kicsit beszélgetni, és egy úttal pihenni(afk), ezután meg mennek fejlődni vissza a helyükre, így igen kevesen vannak általában, de mostanság sokan jeleskednek map 1 en!

Hát igen itt nincs ez, mert már sokan elérték a maximumot, de azért van amivel ellehet ütni az időt, csak egyén kérdése!

Én nem azt mondom h ne támadjanak, csak ha írom h boltozok akkor annyi legyen bennük h addig hagyjanak boltozni azután már ha nem boltozok akkor felőlem úgy ölhetnek ahogy kedvük tartja, csak gondoljanak 1 kicsit a másikra semmi egyéb nem kell, csak egy kicsit legyen már ember  ha már emberek vagyunk! :)

Sivatag igen tükör ez is egy ötlet, csak sajna van amikor nincs egy tükör se a boltban, és akkor hiába, meg ha nekem lenne tükröm nem ilyesmire használnám el, de ez személyes egyéni vélemény!
Az is ismerős igen mikor ezeket mondogatják, de sztem ez már senkinek nem egy idegen szituáció, és ez sztem a primitivség legalja!
Inkább az volt a csoda ha mást mondtak pl azt h duplás vagyok xy karakterre pedig volt hogy nem!
Ez a tapasztalanságra fogható, de hát mi se voltunk tapasztaltak amikor először metineztünk, csak van akinek gyorsan meg van akinek lassan megy a tanulás!

Nah de it fejeztem most ezt a vesézést,

Szia!
Szerverkészítéses kérdéseket nem a csevegőbe  kell feltenni! Töröltem a  hsz. II. felét!

A továbbiakban egy  személyes  véleményem, ha nem okoz problémát  itt megosztanám: Amióta elindult  a DDMT2 én a piros  birodalomba játszom. De van  egy pár karim, szám szerint 3  is,  amelyikkel kék birodalomba boltolok,vásárolok.  Néha nekem  esnek, más  birodalom beliek,mondjuk a  kékek, mégsem  csinálok  belőle ekkora  ügyet. Na  és persze  mikor azt  írják nekem  cs, mész  fórumra  bann, hát érzem amit érzek, látjátok  velem is megesnek ilyen dolgok. Nem szabad ilyeneken "kiakadni" , hisz  ez  egy  játék.

A 60as harang buggos. nem lehet felhúzni.

65ös harangból a 60as harangot csinálja meg és 90től lehet felhuzni...valami nagyon nagy gáz van v nemtom de jólenne ha kijavitanák:D

Azért, mert régen az volt a 90es harang csak úgy, mint a vágó pengénél le lett cserélve másikra.
Szóval hiába írja ki, hogy 60as attól az még 90es harang.
ÚJ VIDEÃ" !!!
eltávolításra került

Nem szeretek vészmadár lenni,de szerintem a szerver haldoklik....annyian vannak mostanában csúcsidőben kék map1-en mint egy átlagos napon sárgáknál!
Kék map1en több bolt szokott lenni mint amennyi ember van most:sss

Ténylegesen durva , mostanság milyen kihalt szero sajnos :/  jó lenne csinálnának vmit amivel visszacsaolgatnák playerek ...kár lenne oda lenne dd :s   :'(
2013...vs Danger00 0-5 cs.

Quote from: xXDaweedXx on 2012-09-22, 12:49:35
Nem szeretek vészmadár lenni,de szerintem a szerver haldoklik....annyian vannak mostanában csúcsidőben kék map1-en mint egy átlagos napon sárgáknál!
Kék map1en több bolt szokott lenni mint amennyi ember van most:sss
Azért látod így Szikra, mert nyáron is kockultál ahogy a többi ember is. (Én is :D) és akkor elég sokan voltunk, de most, hogy elkezdődött a suli szezon ezért vannak kevesebben.
De azért van 10% aki nem a suli miatt lépett le, hanem a több órás/napos szerverleállás következtében.
ÚJ VIDEÃ" !!!
eltávolításra került

Most fogd a sulira..."2011/2012"-es tanév közben azért 2X ennnyien voltak mint most a "2012/2013"-as tanévben

suli is benne van a dologban, főleg hétköznap, de nem csak a suli miatt vannak kevesebben
S2=Game Over
S1=IntErr       /pvpSuraman
         90        / 90

2012-09-22, 15:50:41 #21259 Last Edit: 2012-09-22, 15:54:36 by onemoreshot
Kik azért mert "hamarosan" jönnek az újítások, kik azért mert iskola van, kik azért mert voltak leállások mentek el, lényeg: kevesen vagyunk (vannak).   :'(  :-\

Post Merge: 2012-09-22, 15:54:36

Egyébként láthatjátok a Csevegő is lezser lett....
Néhol 2-3órás kihagyások is vannak a Hozzászólások között (napközben).  :-\  :-\
Lehet régen is ilyen volt xD, csak 3hónapja vagyok fenn a fórumon,  ::) de emlékezetem szerint gyakrabban írtak a Csevegőbe!  :-\