[Csevegő] DDMT2

Started by ATAG, 2009-10-20, 18:19:17

Gondolom nem szó szerint értette. Szerintem is elég idegesítő mikor semmit nem csinálsz csak megállsz beszélgetni és egyből rád támadnak vagy 20-an. Ami persze nem tilos :D Tudtommal csak npc-nél nem szabad ölni. Vagyis régen még így  volt .. :)

Én decemberben szórakoztam ezzel.Egyszer nagyon erős haverom kölcsön adta a cuccait,rámjöttek 20-an és mind feküdt.Jött is egyből kb 1-2 embertől onnan hogy hacker,bann lesz.Holott akkor is a normál cuccaim pakoltam volna ki én is.De tetszett a látvány,hogy raki előtt vagy 20 emberke feküdt.

sosem fogjátok megérteni úgy látom :) aki nem akarja, hogy megöljék az menjen védett helyre :) egy ilyen játékban sosem, vagyis sosem fogjátok elérni, hogy te "büntetlenül" mászkálj szabad területeken :) Persze van megoldás rá természetesen :) Ha nem bírod, hogy megölnek, akkor letörlöd az asztalról a parancsikont és előkapod a jó öreg tetrist :) ott majd senki az ég világon nem öl meg, hihettek nekem :) Ne menjünk már bele ilyen vicces dolgokba :) Ne játsz a COD-dal se pl, mert ott is megölnek, hiába is nem akarod ;)
[color=black]nem vagyok mindig bunkó, néha alszom is![/color]


Ott a pont Fine !!!

PvP szeró azért játszunk vele h egymást gyepáljuk :D És ha valaki ölni akar az öljön és ne legyen már le ovisozva meg a többi szóval amivel szokták illetni az embert !!

hát nah igen :D van benne valami :D:D

Quote from: Fine on 2012-09-21, 14:19:05
sosem fogjátok megérteni úgy látom :) aki nem akarja, hogy megöljék az menjen védett helyre :) egy ilyen játékban sosem, vagyis sosem fogjátok elérni, hogy te "büntetlenül" mászkálj szabad területeken :) Persze van megoldás rá természetesen :) Ha nem bírod, hogy megölnek, akkor letörlöd az asztalról a parancsikont és előkapod a jó öreg tetrist :) ott majd senki az ég világon nem öl meg, hihettek nekem :) Ne menjünk már bele ilyen vicces dolgokba :) Ne játsz a COD-dal se pl, mert ott is megölnek, hiába is nem akarod ;)

Hova lett a [GA] ? :D

Amúgy meg így igaz. Ne várd el, hogy egy PvP Szerveren vagy GF-en mindenki békésen áll map1en. :D
Engem is idegesít ha megölnek, de mostanában nem öltek meg max waron 1x. :D
ÚJ VIDEÃ" !!!
eltávolításra került

2012-09-21, 15:56:00 #21227 Last Edit: 2012-09-21, 15:57:57 by nyami
Nem igazán értem miért probléma egyeseknek, ha megölik...talán életben is meghal? Nem tetszik, akkor használja a védelmi kört, nyilván ebből az okból van.

Azt sem tudom más miért van fent, de ha én feljárok nem a csevegésért teszem, hanem játszani. Ezért van több birodalom is, hogy ölj. Végül is ez egy gyors fejlődésű szerver, nem a mobozásról szól.

Blokkolás dolgot meg sosem értettem. Magyarázza már el nekem valaki, hogy lehet blokkolni. Nektek nincs városban indítás gomb vagy 4 ch? Azon kívül valakinek normális gépe van simán ki lehet jönni az un. blokk alól, ha meg nem, akkor ott az előzőekben említett két eset.

Az, hogy valaki anyázik meg hasonlók, csak magát minősíti. Káromkodás eleve a szókincs hiányára utal. Engem konkrétan soha nem tudott meghatni. Lepereg rólam, hiszen nem ismer se engem, se a családom.

[color=black]nem vagyok mindig bunkó, néha alszom is![/color]

Blokkolás az-az, ha megölnek és úgy rád kereskednek,és nem tudsz városban sem indítani,meg semmit.

Nekem a kereskedés gomb mindig tiltva van, ami azt hiszem elég általános lett a szerveren a folyamatos mutogatások miatt. Még ha ez nincs is meg, akkor új metin ablak, belépsz arra a felhasználódra újra és ki is dobja a játékból a karaktert.

Quote from: mofere on 2012-09-21, 16:00:10
Blokkolás az-az, ha megölnek és úgy rád kereskednek,és nem tudsz városban sem indítani,meg semmit.

ezt már régóta nem lehet csinálni. azt hiszem, hogy talán 1 éve is....
[color=black]nem vagyok mindig bunkó, néha alszom is![/color]

5.- Hiba Kihasználás

* Hibák, kiskapuk (un. bugok) kihasználása TILOS, végleges tiltást von maga után.
* Nem szabad viszont mások bosszantására használni bugokat sem (Pl. kereskedő ablak)
Tehát a félreértések elkerülése végett, a blokkolásnak nevezett "halott karakterre történő kereskedésablaknyitás" nem blokkolás, hanem bug.

Bugok kihasználásáért pedig fentebb olvasható a jutalom.

nem azon megy a "vita", hogy mi jár érte :) pl lélekben való álldogálás közbe megölnek ..... már leírtunk mindent, csak most a valamiért leragadt mindenki a nem létező blokkolásnál :)
[color=black]nem vagyok mindig bunkó, néha alszom is![/color]

Én az ilyen embereken nevetek egy jót akik mondják h blok xD Viccesek nagyon számomra x'D

Ui.: Most kezdtem el újra farmolgatni és láttam h sokan írtak azt h sd2-ben a 4. terem a legjobb farmolni 71es karival nah mondom kipróbálom (full yang drop és éremmel) hát 300-350misi jött össze félóra alatt. Mondom megnézem a régi helyet ahol farmoltam és mi történt ugyan azokkal a cuccokkal félóra alatt 400-450 misi :D
Mi előtt jönne h kit érdekel azok kedvéért le írom h ez az én személyes tapasztalatom !

4. terembe csak növényeket érdemes farmolni és szerintem arra mondják h "legjobb farmhely" mert ha növényeket eladod az is pénz...de az a legnagyobb baj 4. teremmel h a legelején van sd2-nek és mindenki átfut rajta kötekszik stb..:d

sziasztok

azt írja amikor elindítom a klienst, hogy a letöltési kérelem nem nyitható meg (URL/patch/metin2torrent.newconfig.xml errcode 2) A távoli konfiguráció nem nyitható meg!

Mi tévő legyek?

Próbáld kikapcsolni a vírusvédelmet, elég sokszor van ez pl. avastnál, mivel vírusosnak érzékeli.
[color=white]♥ Niix & Wolfy ♥
[color=white]♥ THymea, Aegist, Brett, ♥ [/color]
[color=yellow]Wolfy tesó nagyon hiányzol! :([/color]


Quote from: Kecskepásztor on 2012-09-21, 18:17:52
Nemyo :| Más?

Tűzfalba engedélyezd>< Keresd meg és tedd bele,nekem is ez volt valamelyik nap a probléma,és csak a tűzfal blokolta:)))
Szerver: DDMT2 S1
Karim neve:MaxSkil 
Rang.........:Nemes
lvl..............:96
Kaszt.........:Ninja
Birodalom..:Jinno

[color=yellow]ElsÅ' PvP Vidim><: http://www.youtube.com/watch?v=wVTGN6q_JuI [/color]