[Csevegő] DDMT2

Started by ATAG, 2009-10-20, 18:19:17

Nagasaki

Nem tudom, hogy mi jogod van ahhoz, hogy engem sértegetni merj. Neked már mindent leírtam amit akartam, még elolvashatod párszor a fenti hsz-em, szerintem elemezgethetnél belőle, és akkor talán egy picit életképesebb leszel.


Nagasaki

Nem tudom, hogy mi jogod van ahhoz, hogy engem sértegetni merj.

Ezen kiégtem xdddddddd
Mi vagy te itt valami báró?
Nem is tudom hányszor bannoltak innen és szerintem már mindenkinek elege van belőled.

vita befejezve!

OneStyle

Szerintem Te is túlságosan irigy vagy, mert sosem fogod elérni ezt a kimagasló intelligencia szintet amivel Én rendelkezem. Nem bírod feldolgozni, hogy hozzám képest Te is csak kispályázol :)

PS: Bocsi Brett, ez volt az utolsó.

ugyan, semmi baj!
elvégre csak viccből írogatok mindenféle marhaságokat.
10 nap múlva veled ugyanitt.

2012-09-19, 19:11:48 #21185 Last Edit: 2012-09-19, 23:36:03 by adosremus
next2: Haha :D

Quote from: MaxSkil on 2012-09-19, 17:40:50
Amikkor el akarom indítani a dd-t ezt írja ki:S
A letöltési kérelem nem nyitható meg
(URL/patch/metin2torrent.newconfig.xml errcode 2)
A távoli konfiguráció nem nyitható meg.

Jobb klikk a parancsikonra.- > Fülek (felugró ablak felső részén ) -> KOMPATIBILITÁS


ÚJ VIDEÃ" !!!
eltávolításra került

Ehhh xDDD Behalok ezen a gyereken. :D :D :D :D :D

2012-09-19, 19:18:53 #21187 Last Edit: 2012-09-19, 19:23:09 by MaxSkil
adosremus sajna nem jött be win 7em van:)
Továbbrais ugyan azt írja:S reggel még működött rendesen,azóta 1 frissités és beálitás nem ment végbe a gépen.
Most telepítettem újra 3.jára,és a patchernél azt írja amit korábban leírtam
Szerver: DDMT2 S1
Karim neve:MaxSkil 
Rang.........:Nemes
lvl..............:96
Kaszt.........:Ninja
Birodalom..:Jinno

[color=yellow]ElsÅ' PvP Vidim><: http://www.youtube.com/watch?v=wVTGN6q_JuI [/color]

Quote from: MaxSkil on 2012-09-19, 19:18:53
adosremus sajna nem jött be win 7em van:)
Továbbrais ugyan azt írja:S reggel még működött rendesen,azóta 1 frissités és beálitás nem ment végbe a gépen.
Most telepítettem újra 3.jára,és a patchernél azt írja amit korábban leírtam

tedd pendrive-ra és onnan futasd

Quote from: Nagasaki on 2012-09-19, 19:12:50
Ehhh xDDD Behalok ezen a gyereken. :D :D :D :D :D
???
mégis kire értetted?

Gondolom a "naaagy" BlackFocusra

BlackFocusra értette.

Quote from: MaxSkil on 2012-09-19, 19:18:53
adosremus sajna nem jött be win 7em van:)
Továbbrais ugyan azt írja:S reggel még működött rendesen,azóta 1 frissités és beálitás nem ment végbe a gépen.
Most telepítettem újra 3.jára,és a patchernél azt írja amit korábban leírtam

ha van másik meghajtód a gépbe akkor arra rakd fel.. :)

Most telepítem újra az egész rendszert:D
Más netes alkalmazásoknál is felmerült a probléma,ha  ez nem megy Jön a Orosz módszer(Kalapács)
Szerver: DDMT2 S1
Karim neve:MaxSkil 
Rang.........:Nemes
lvl..............:96
Kaszt.........:Ninja
Birodalom..:Jinno

[color=yellow]ElsÅ' PvP Vidim><: http://www.youtube.com/watch?v=wVTGN6q_JuI [/color]

Nincs ékezet a mappa nevében ahová telepitve van?
[color=yellow]~TheKillah[/color]

Quote from: Fanatic on 2012-09-19, 21:11:04
Nincs ékezet a mappa nevében ahová telepitve van?
Nemvolt benne,de újralökte mindent és megy.
Szerintem valami a net beállításokkal volt.:)
Szerver: DDMT2 S1
Karim neve:MaxSkil 
Rang.........:Nemes
lvl..............:96
Kaszt.........:Ninja
Birodalom..:Jinno

[color=yellow]ElsÅ' PvP Vidim><: http://www.youtube.com/watch?v=wVTGN6q_JuI [/color]

El sem hiszem hogy ebbe a játékban egyre több hülyegyerek van, tegyük fel átnézek a kék biroadlomból kioállok a körből a megszokott 2-3 kasztból 5-6-n jönnek és jönnek köztük nemes lovagiasok is, 96-97-98-99-es szintűek, egy kettő közűlük olyan hogy sebez rám egy kát, a többi 4684384 ezer megöl  és ez a gyenge**** mondja hogy "1skillxĐĐĐĐĐĐĐĐĐ" igen feltudnak húzni, és cask úgy állok a vegyinél valahol és egyszer csak nekemjön egy 99-es nemes-lovagias mert ilyen kedve van, igen normálisak tényleg, régen azt hittem hogy akinek nagy a rangja az értelmes, neeeem, azok az olyan emberek akik "yovota" meg anyázzák egymást, értelmes társadalom....
S2=Game Over
S1=IntErr       /pvpSuraman
         90        / 90

Quote from: KCorp on 2012-09-19, 21:35:48
El sem hiszem hogy ebbe a játékban egyre több hülyegyerek van, tegyük fel átnézek a kék biroadlomból kioállok a körből a megszokott 2-3 kasztból 5-6-n jönnek és jönnek köztük nemes lovagiasok is, 96-97-98-99-es szintűek, egy kettő közűlük olyan hogy sebez rám egy kát, a többi 4684384 ezer megöl  és ez a gyenge**** mondja hogy "1skillxĐĐĐĐĐĐĐĐĐ" igen feltudnak húzni, és cask úgy állok a vegyinél valahol és egyszer csak nekemjön egy 99-es nemes-lovagias mert ilyen kedve van, igen normálisak tényleg, régen azt hittem hogy akinek nagy a rangja az értelmes, neeeem, azok az olyan emberek akik "yovota" meg anyázzák egymást, értelmes társadalom....

Amióta van ittem shopban az Élet Gyümölcs azóta a rang nemjelent semmit:)
Régen a pro ló is adott 1 titulust,ma már 3nap alatt megvan :) így jelentéktelen lett:S
Szerver: DDMT2 S1
Karim neve:MaxSkil 
Rang.........:Nemes
lvl..............:96
Kaszt.........:Ninja
Birodalom..:Jinno

[color=yellow]ElsÅ' PvP Vidim><: http://www.youtube.com/watch?v=wVTGN6q_JuI [/color]

nem cask mostanra értettem ,"ismertem" még félévvel ezelött is olyan játékosokat akik ma is játszanak, és nagyjábol a színvonaluk legalját produkálják... nem lehet se szint szerint se rang szerint beosztani az embereket hogy ki milyen értelmielg :/
S2=Game Over
S1=IntErr       /pvpSuraman
         90        / 90

2012-09-19, 22:28:26 #21199 Last Edit: 2012-09-20, 06:09:24 by [BA]THymea
MaxSkil

Nálunk DDMT2 S3 szerencsére nincsenek ilyen gondok!
Mindenki ismer mindenkit és a rang csak mob vagy idő ajándéka és nem Élet Gyümölcs mert hála isten nálunk nincs olyan :-)