[Csevegő] DDMT2

Started by ATAG, 2009-10-20, 18:19:17

2012-09-17, 22:20:40 #21160 Last Edit: 2012-09-17, 22:38:50 by next2
Amennyi időnk van, úgy tényleg nehéz lesz. Főleg úgy, hogy volt még másfél hét a nyárból amikor megállt a szerver. Pont szándékoztam végigjátszani a nyarat, de már arra sem kerülhetett sor, nem csak erre az 1 hónapra kell gondolni. Csomó kár keletkezett most más játékosokra nézve. Egyik haverom, meg pont leállás előtt kezdte újra S2-t, és nem szeretném publikálni azt az 5 számjegyű számot amit beletolt S2-be 1 hét alatt :) Arra nem is gondolnak, hogy milyen érzés lehet azoknak a játékosoknak akik nap mint nap szívesen játszanának itt.

Engem ezek után nem is vonz a szerver, lehet elüldözni akarnak minket, nem tudhatod. 

Egyébként a kárpótlás szerintem az eddigi szabványoknak megfelelő lesz, vagyis semmi találékonyság nem lesz benne amivel vissza tudnának egyáltalán csalogatni bárkit is, akinek megváltozott a véleménye a DD-ről.

Ezek után meg sem lepődnék, ha visszajönne S2 és egyedül állnék ott ch1 kék map1-en :) 

Post Merge: 2012-09-17, 22:38:50

Na, mára hanyagolom ezt a témát,  és mindenképp számon fogom kérni, ha a csevegőben irt egyik hszem is csak úgy eltűnik :) Majd holnap beszélünk. Csáó

Quote from: next2 on 2012-09-17, 22:20:40
és mindenképp számon fogom kérni, ha a csevegőben irt egyik hszem is csak úgy eltűnik

szóval ezek után tőled kell engedélyt kérnünk ha vmit csinálni szeretnénk itt a fórumon?
értettük mélyen tisztelt főnök!

2012-09-18, 00:00:53 #21162 Last Edit: 2012-09-18, 00:05:41 by Nagasaki
next2 alias BlackFocus vagyis a nagyképű egoista taknyos aki azt hiszi, hogy ő a legjobb ;) Pofázol itt, hogy számonkérsz egy hsz törlést? Mi vagy Te isten??? Tied a szerver? Ahány accountod volt és ahányszor bannoltak már innen a helyedben k*ssolnék és örülnék, hogy egyáltalán visszajöhetek ide. Azt is csak THymea nagy szívének köszönheted, hogy újabb esélyt adott már neked. Gondolkozz már és tudjad már, hogy hol vagy.... Otthon anyucival meg apucival dumálj így, de látom még azok se tanítottak meg téged a "Tiszteletre". ;)

Ui.: Aki ezt nyalizásnak nézi az sürgősen menjen el orvoshoz! =) :D

Nos gondolom azért nincs ,,pozitív" információ, mert talán nincs is. :) Bizonytalan időre ez lehet 1 hét, 2 hét, 1 hónap, 2 hónap, talán 1 év. :S Szerintem kárpótlást fogtok kapni, anno mikor nem volt jó s1 akkor mi kaptunk sé-t, de lehet nagyobb dropp lesz stb... Türelem rózsát terem.

Sziasztok.
Egy jó ideje nem voltam fent és nem vagyok tisztában azzal, hogy egyes itemek értéke mennyire változott :s
A kérdésem az lenne, hogy mennyit ér kb. egy Eufória+9  5w 50t, és egy Csatakard+9 ami egyenlőre 6-7 optilag optolatlan mert 10mob 10 surás, az első 5 optja pedig  10 Demi, 12 Vit, 10 Átható, 8 Méreg és 6 Dex.

Előre is köszönöm a válaszokat :d
[color=green]Lv. 98[/color] [color=navy]Nemes[/color] [color=yellow]FallenMage[/color]  [color=white]Game Over[/color]
[color=green]Lv. 96[/color] [color=teal]Barátságos[/color][color=yellow] KoteQvo[/color]

Remélem minél hamarabb jó lesz S2, mert ez igy már nem megoldás.
[color=red]Szerver: S2[/color] [color=white]MDavid MD3vid[/color] [color=green]level 95[/color]

Hát de attól, hogy sírsz meg hasonló dolgok nem lesz jó a winyo ;)

2012-09-18, 16:04:44 #21167 Last Edit: 2012-09-18, 16:06:19 by Angyalka
Nem értem mit kell ezen ennyit lovagolni már? Mindennek meg van az oka mi miért nem működik, gondolom meglesz majd oldva:D Akik s2 játszanak csináljanak addig s1 1 karit(unalom űzés) és amikor jó lesz s2 vissza mennek a saját karijukra:) Attól,hogy itt 2 oldalon keresztül ecsetelitek  attól nem lesz hamarabb kész....
[color=purple]Párom:Titok:D

[COLOR=#00b050]Lv99[/COLOR][COLOR=#00b0f0]Lovagias[/COLOR][COLOR=#ffff00] Sámán[/COLOR]         

Írni fogok még pár sort a napokban, ha tetszik ha nem. De, ha s1 menne el ennyi időre akkor a csevegő örökké zárva maradna, szerintem ahhoz képest, hogy 1 hónapja nem sikerült a cégnek megcsinálni egész türelmesek vagyunk. Ha már 1 hétig nem lenne S1 az S1-esek 85%-a lenne innen kibannolva ;)

Sziasztok!

Szia next2,  alias  Focus, mert  nekem  csak az maradsz!

Gondolom a fórum közönsége  nagy óvációval fogadta a csevegő zárását, hisz  te mindent megtettél annak érdekében, hogy ez megtörténjen!
Őszinte  leszek, nem csalódtam benned,  és  ha  mondhatok  ilyet  nem is  fogok.  Már  megint méhkasba dugod  az  orrod,  védőfelszerelés nélkül.

A  hozzászólásod sorsáról,  NE te dönts!

Te  aki  egyébként alkalmatlan vagy a  moderátori  feladatok elvégzésére, te már csak tudod, illetve tudod  hogy  kell  felülbírálni olyan emberek munkáját  akik évek óta  itt dolgoznak,és naponta többször  szembesülnek ilyen  jellegű hozzászólásokkal minta tied.
Miért  van  az, hogy  mindenki bírálja a tevékenységünket,ott van,adott a  lehetőség, lehet jönni MOD -nak, és mikor megnyílik a fórum,  picit másképp,  mikor megbeszéljük a tevékenységeket,  akkor egyszerre  besül az illető, a  farkasból bárány  lesz, és  2 nap után kiderül hogy ÁÁÁ ez  túl megterhelő.
Mert  te  is  csak a  hozzászólások törlését  látod, ez  semmi más csak a  szűk látókör eredménye.
A hozzászólásod stílusa  egyszerűen  kritikátlan. Tudod jól,- mert  ehhez értesz -  hogy dühítsd fel a  fórumozókat. azzal viszont  nem számoltál hogy  ők változtak  pozitív irányba.
Nagasaki  hozzászólásában minden ott  van, nekem nem  sok kommentálni  valóm  van hozzá.Látod  az  övé lett kivéve  arra az időre míg megérkezem, és megírom neked válaszom.

Mi az  amit  azon  az  egyszerű mondaton  nem lehet megérteni,: " hogy nincs újabb  információ!
Ha  ez a mondat  naponta  felkerül a fórumra  akkor  előbbre  vagy?
Látom neked  kihívás  az értelmezés. Drukkolok, hogy a továbbiakban nagyobb sikerrel járj!
"Engem ezek után nem is vonz a szerver",--- ez legyen a  te problémád, szerintem senki  nem kíváncsi a  véleményedre,mert ez  is csak úgy jött  tőled,és  ezt is tudja mindenki hogy  ha  te mondod  ez  ilyen  formában nem hihető.
Persze  úti -csomag s1-re?  Na meg  s2-re?   Hogyan is  gondoltad? Most  azonnal,  vagy rögtön is  jó lesz?
Javaslom, mikor olvasod a  hozzászólásom gondolkozz  el, mit írtál, hogy képzeled el, illetve az  elképzelésed milyen formában valósítható meg.
Te  biztosra veszed, hogy minden  s2-es  játékosnak  van  s1  en  karija...  Te  már  csak tudod.
Ne terheld  magad  ilyenekkel, és a fórum olvasóit  is  kíméld meg!

A kárpótlás formája szintén nem a  te dolgod,neked ezen felesleges rágódnod, és  aggódnod. Az okoskodásoddal sok- sok vitát  váltasz ki, annak  pedig  szintén nincs helye a fórumon!

Ezt bízd a szerver  tulajdonosaira,ők majd  tudni fogják mikor  itt  lesz  az  idő!

"Írni fogok még pár sort a napokban, ha tetszik ha nem."-----  Ebbe  nekem is  lesz  beleszólásom, és  bármennyire  is  furcsa,  de  a moderátoroknak is!

Elhiszem, hogy  foglalkoztat az a kérdés hogy  mikor  indul újra  s2,  de lásd  be, nem előbbre, hátrább jutottál. Okosabb és bölcsebb nem  lettél!
Viszont  jó  pár  hozzászólást törölni kellett, és  zárni is a  csevegőt.

Megkérlek  ha kulturált formában nem tudsz  feltenni  egy  kérdést, és  nem tudod  elfogadni a választ  akkor hanyagold a fórumot is!
Amit  ne felejt  s2-  nek is van külön  csevegője!

Köszönöm






Quote from: TrueStory™ on 2012-09-17, 21:43:43
Hello.
Sárkánykésbe:10demi10krit5átható5méreg8dex ment hagyjam benne vagy optoljam tovább?
Hagyd :)
"Nálam az a hagyomány, hogy péntekre, fél tízre
Több alkohol van bennem, mind két üveg Bayleis-be..":DD
"Nem vagyok gengszter, büszke vagyok hogy anyám, és nem az utca nevelt fel."

2012-09-18, 20:36:37 #21171 Last Edit: 2012-09-18, 20:40:57 by adosremus
 Ambrosive - Krit Movie [dddmt2.net]
-10Sámi 5int szettel (185 int)
-20%-os Harmatokkal
-Sárkány Támadással
-Jelenlegi Top1 Gyógy Sámi Krit

http://www.youtube.com/watch?v=WiBt6DRsD1I

Quote from: TrueStory™ on 2012-09-17, 21:43:43
Hello.
Sárkánykésbe:10demi10krit5átható5méreg8dex ment hagyjam benne vagy optoljam tovább?
Hagyd így és Rakj bele Duplát. :D
ÚJ VIDEÃ" !!!
eltávolításra került

Dupla ninja van benne..:)
"Ha elég kitartó vagy a célod elérésében,
Megkapsz mindent, amire vágysz"

Grat Ados szép :)
2013...vs Danger00 0-5 cs.

2012-09-19, 15:53:44 #21174 Last Edit: 2012-09-19, 16:31:12 by [BA]THymea
[BA]THymea

Módosítás  a  felesleges idézet eltávolítása miatt történt!

Szia !

Teljesen igazad van most is, szerintem Te is tudod mi volt annak a szándéka, hogy KiLLeR47-el dobtunk ide pár spam hozzászólást. Továbbá, a hozzászólás elbírálást megértem teljes mértékben, legalább azt a hozzászólást most meghagytátok, ahogy látom aminek mondanivalója van. Ezt köszönöm!

Tudom jól, és fel is fogom, hogy rossz s2, azzal is tisztában vagyok, hogy ATAG-on már nem múlhat, DE én ezekkel a hozzászólásokhoz amiket írtam a fórumra más szemszögből tettem meg, átlag fejjel gondolkodtam. Pár játékos már szinte hallucinál meg kitalál dolgokat S2 okára. Páran azt hiszik, hogy ATAG-nak nincsen megfelelő hozzáállása a szerverhez. Én teljesen tisztában vagyok vele, hogy teljes erőbedobással csinálja a szervert.

Az életet, vagy a világot néha más szemmel is meg kell közelíteni, mert sok féle ember van, és sok féle réteg. Ti, mint akik azt látjátok, hogy a fórumozók jó irányban haladnak magatartásilag, egyre jobban azt hiszitek, hogy a rétegek egyre kisebb része ír megfontolatlanul dolgokat, pedig ugyanúgy fog mindenki hozzáállni. Lehet látni (vagy néha már szövegből leolvasni) az emberekről, hogy szándékosan szeretnék máshogy kifejezni magukat (képmutatók). De ahogy látják többen is, én az első kitiltott account után sem variáltam a rólam festett képet.

Nagasaki

Módosítás  a  felesleges idézet eltávolítása miatt történt!

Szia Nagasaki !

Ezt is sikerült úgy megfogalmaznod, mint egy bohóc (bocsi, hogy annak nevezek 1 fórumozót is, de nem tudnék más jelzőt ami megfelelne). Nem azt kell mondani, hogy THymea engedményt adott nekem párszor. Mint tudjuk jól, kiváló egyénisége van, hogy betöltse ezt a posztját. Szerintem neked nem kellene a Tisztelet szót emlegetned, mert most nekem se adtad meg a tiszteletet, mint a fórum többi veled ellentétben lévő tagjának sem szoktad, ez alól kivételezel a TEAM-mel, mert a viselkedési normákra megtanítottak rendesen, ez nem jelenti azt, hogy nyaliznál, hanem csak annyit jelent, hogy NINCS EGYÉNISÉGED. Mert csak arra vagy képes amire megtanítottak, sarkald magad arra, hogy ne sematikusan írj hozzászólásokat. De talán 2-3 év múlva kialakul belőled egy változatos személyiség, de akkor már nem a fórumon fogjuk/fogod eltölteni szabadidődet (remélem). De válaszolnék a kérdéseidre ahogy kérted.

Az Istent még mindig nagybetűvel kezdjük és igen Isten vagyok, Te meg egy nagy szar. Mint tudod jól a szerver tulajdonosa még mindig ATAG.

Szia!

A fórumon továbbra is  TILOS  a felhasználók  sértegetése,  inzultálása!  Ez a privát üzenetekre is vonatkozik!
Köszönöm
[BA]THymea

És feltétlenül bekelett idézned ezt a 2-öt? .. THymea úgyis kifogja őket törölni (mármint az idézeteket..)

2012-09-19, 16:12:04 #21176 Last Edit: 2012-09-19, 16:27:01 by [BA]THymea
és?.. miért vannak a mod-ok?.. azért hogy töröljék ami nem ide való.. :) szóval../ MODERÁLVA/:DDDD

Szia!

A fórumon továbbra is  TILOS a  felhasználók sértegetése, inzultálása!

Kérem megjegyezni!

Sziasztok!

Mit szóltok Daweed abszolut top1es témájához? Nekem kifejezetten tetszik, szépen, rendesen le van írva.:)

Amikkor el akarom indítani a dd-t ezt írja ki:S
A letöltési kérelem nem nyitható meg
(URL/patch/metin2torrent.newconfig.xml errcode 2)
A távoli konfiguráció nem nyitható meg.


Mit is jelent?>< Netem van vidi kártyám több mint elég ram-ról nem is beszélve.
Szerver: DDMT2 S1
Karim neve:MaxSkil 
Rang.........:Nemes
lvl..............:96
Kaszt.........:Ninja
Birodalom..:Jinno

[color=yellow]ElsÅ' PvP Vidim><: http://www.youtube.com/watch?v=wVTGN6q_JuI [/color]

next2

Pont Te nevezel engem bohócnak? Pont Te írod ezeket Nekem? ;) Most viccelsz velem ugye? :D Meg sem lepődök már rajtad, erre csupán annyit tudok írni/mondani hogy kész röhej vagy ;) Tisztelet Neked?! Melyik világba élsz? Te lennél az utolsó ember akinek adnék egy lepkef**gnyi Tiszteletet is.... ;) Majd akkor foglak Tisztelni, hogyha nem fogsz sírni mindenért, és nem fogod azt hinni magadról, hogy Te vagy a Világ Ura. ;) Én pedig befejeztem a Veled való "társalgást"!