Emberek...Mi lett velünk?

Started by EgoistD, 2016-01-02, 00:43:13

Sziasztok!Ezuton is szeretnek mindenkinek sikerekben gazdag boldog uj evet kiavnni! Az eket hiany miatt tovabba elnezesetek kernem...Nos en belevagnek...

Mikor ezt irom 2016.01.01. 23:38 van.Eszembe jutott hogy felnezek...Aki ismer tudja hogy mar jo par evvel ezelott felmondtam forumos palyafutasom,mint szerver keszito,mint jatekos,mint forumozo.Nos ami itt fogadott elszomoritott...Oke ertem,eljarnak az idok,nem egy eves szerverrol van szo,de aruljatok mar el nekem hogy hova a feszkes fenebe tunt a Community?Emlekeztetnelek titeket hogy ez a forum dedelgette minden ember almait,remenyeit melyeket a magyar Metin2-hoz fuzott.Miben lett mas mint az elso 1-2 ev?Kiegett a jatek?Meguntatok az emberek,vagy itt megismert barataitok tarsasagat?Talan azt hiszitek ATAG-ek ezt az egeszet csak anyagi celzattal uzemeltetik a mai napig?Haho...Nem ok a DDMT2...Ok csak egy lehetoseget adnak...Mi vagyunk a DDMT2!A jatekosok...Itt baratsagok kottettek...Nemelyik embernek parkapcsolata is akar...Nevek szulettek...Legendak...Igen...Ezek itt mind mi voltunk az idei evig bezarolag...Hol vagyunk?...Hol vagytok?


2016-01-02, 00:48:47 #1 Last Edit: 2016-01-02, 00:56:13 by 66Dragon99
[spoiler]tudod...valamikor a fejlesztésekkel és a korral együtt felbomlott...Mindenkinél vagy meló vagy net hiány van mostanság.
(jah magamból kiindulva többek tuti elfelejtették a jelszavukat és a gmailra átirányított jelszóújraküldés bukott businessé vált lol)[/spoiler]
Dunno, a fejlődés nem mindig oda viszi a közösséget és az embereket ahova menni akarnak és nem mindenkinek tesz jót.

no várj terelem a szót,minden szép és jó,de nem tart minden addig,míg kellene mert a "régi szép idők" nem a térben élnek,hanem az elménkben...(jó és rossz emlékek,tettek és csodák,ezek adják azokat a korokat,amiket megéltünk)

"Sehol se lehet fenntartani azt,amit az első pillanat mámora hív elő,hisz lehetetlen felülmúlni az első szerelem perceit!,,- Valaki,akire még most sem emlékszem. e.O



"\_('')_/" Dunno h merre lettek a dicső népek,nem vok hajnali 1-nél tovább itt.
nincs megosztható adat

Egyszer mindenki(?) felnő(kinő a pizsamából) és olyan útra tér, ahová már nem fér bele a Metin2, legyenszó továbbtanulásról, mukáról, párkapcsolatról, házasságról, börtönről(ilyenről is tudok ;D) vagy bármi egyébről de egyszer minden véget ér :). Én személyszerint dolgozom, csinálom saját szakállamra a jogsim és ezek mellett nyelvet tanulok(ha már sulis idő alatt nem sikerült megfelelő szintre). Mindezt azért, hogy (józan paraszti eszemmel belátva) ne dögöljek éhen "Magyar"országon. A metin2 nevű játék szó mi szó hanyatlik, és ez nem fog változni már. Egy hanyatló játék közösségének tagjai is megérzik ha valami már nem oké és tovább állnak. Nos, míg mások a játékban, én az országunkon érzem, hogy nincs értelme maradni, bár ezzel nem hiszem hogy egyedül vagyok ::).

DDMT2 már leélte a fénykorát, kisebb-nagyobb akadályokat megkűzdve, de még mindig fut, ez becsülendő. A kérdés csupán, hogy még meddig? Én még emlékszem mikor (szinte) többen játszottunk rajta, mint az egykori Pegazuson. Erős túlzás volna? Lehet. De akkor is rengeteg játékos volt... Mára mi maradt? A tizede, huszada?

@Dragon, A vágy valami iránt, mint ahogyan a szerelem is múlandó érzelem, de ez valamilyen szinten így van a játékkedvvel is. Mindhez elég egy apró szikra, és újralobban. Csakhogy ha szikra nincs, ne várjunk a tűzre sem.
Ó, és lehetetlen nincs, csak tehetetlen illetve telhetetlen.
Mindennek megvan a maga értéke és mértéke.
Csak a tett kerekedhet felül a tettelenségen.
#lőjetekleee
#bettiiiii

Jóéjt.

Quote from: [VIP]P3NG3R on 2016-01-04, 01:48:23
Egyszer mindenki(?) felnő(kinő a pizsamából) és olyan útra tér, ahová már nem fér bele a Metin2, legyenszó továbbtanulásról, mukáról, párkapcsolatról, házasságról, börtönről(ilyenről is tudok ;D) vagy bármi egyébről de egyszer minden véget ér :). Én személyszerint dolgozom, csinálom saját szakállamra a jogsim és ezek mellett nyelvet tanulok(ha már sulis idő alatt nem sikerült megfelelő szintre). Mindezt azért, hogy (józan paraszti eszemmel belátva) ne dögöljek éhen "Magyar"országon. A metin2 nevű játék szó mi szó hanyatlik, és ez nem fog változni már. Egy hanyatló játék közösségének tagjai is megérzik ha valami már nem oké és tovább állnak. Nos, míg mások a játékban, én az országunkon érzem, hogy nincs értelme maradni, bár ezzel nem hiszem hogy egyedül vagyok ::).

DDMT2 már leélte a fénykorát, kisebb-nagyobb akadályokat megkűzdve, de még mindig fut, ez becsülendő. A kérdés csupán, hogy még meddig? Én még emlékszem mikor (szinte) többen játszottunk rajta, mint az egykori Pegazuson. Erős túlzás volna? Lehet. De akkor is rengeteg játékos volt... Mára mi maradt? A tizede, huszada?

@Dragon, A vágy valami iránt, mint ahogyan a szerelem is múlandó érzelem, de ez valamilyen szinten így van a játékkedvvel is. Mindhez elég egy apró szikra, és újralobban. Csakhogy ha szikra nincs, ne várjunk a tűzre sem.
Ó, és lehetetlen nincs, csak tehetetlen illetve telhetetlen.
Mindennek megvan a maga értéke és mértéke.
Csak a tett kerekedhet felül a tettelenségen.
#lőjetekleee
#bettiiiii

Jóéjt.

Adom P3nG3R niggert,vannak fontosabb dolgai is az embernek,akik itt játszottak 700-800 ember,az már sajnos csak álom,hogy vissza jönnek,többségük már 17-18 éves lesz és tervezi a jövőjét . A mai fiatalok meg már sajnos inkább minecraftoznak meg LOL...
ÉN kicsit pozitívan állok már a jelenre és nem a múltra gondolok,hogy hány ember volt anno,mert minek? felesleges . :)
Ne a múlton bánkódj hiszen ez az élet rendje,sose lesz a GF-en se mindig 800 online,sose lesz a Wom2 se örökké top 1 privát szerver. Tovább kell lépni ilyen egyszerű,ezt a maréknyi embert is meg kell becsülni,akik vannak,nem siránkozhatunk a múlton ,mert már megtörtént.

"Felnőttünk,mégse lettünk felnőttek!
Csak az erősebb vonások felváltották a szeplőket..." NKS-Mint a Szfinx

Mindenesetre nagyon szépen köszönöm az itt töltött időt,továbbá az élményeket melyekkel gazdagodtam! :)

2016-12-18, 00:49:58 #5 Last Edit: 2016-12-18, 00:54:35 by вυɢ™
[spoiler]Ezt az üzenetet részegen írom. Fogalmam sincs mit olvastam 2 perccel ezelőtt, de! [/spoiler]Én személy szerint 6 éve (vagy 7?) nem játszottam a metinnel de én úgy érzem a játék van annyira jó, hogy továbbfejlesztve még pár évig kihúzhatja. Túl okosan oldották meg ahhoz, hogy ne. Ebbe a játékba van benne az a potenciál ami rengeteg mai mmoba nincs. Csomó olyan ötletet valósítottak meg benne amit máshol nem. Én úgy érzem, hogy van jövője a metinnek de nem a gf-es (vagy épp M2Mes) úton, hanem a nextworld útján. Egy szinte új mmo-t létrehozni ezzel az alappal zseniális. Nem milliós befektetéssel (hozzátenném). Többet kell alkotni mint maga a metin2 vissza nyúlva a gyökerekhez. És már nyáladzanak rá. Én is ezt tenném/fogom tenni/teszem (no spoiler). Ha szereted ezt csinálni akkor nincs más út. A "gf szerver non jó"-t megúnják. A pvp szerver non jót (nem volt kedvem az idézőjelhez) megúnják. Kell egy szükséges új, ami felpörgeti az embereket, új kihívásokkal. Ennyi. Figura, vagy nem ez így van. (shout out to Darre majd bejelöllek facebookon ha nem felejtem el) Nem tudom miről szól ez a téma remélem erről, ha nem bocsánat 3 liter sör és rengeteg viszki [whisky, whiskey, whiski, whiskí, whiskéj] (nem merem leírni angolul mert vagyok annyira részeg, hogy elkkk._O=/!"úrjam) után a ffffffffffffffffass!zzzzzzzzzom se tudja mi van, reggel 6kor kelek de ezt le kellett írnom. Ja a fórumra visszatérve, igen, siralmas ami most van de nincs mit tenni. Mi még annó 1762ben a bolygó nevű sráctól tanultuk meg, hogy hogyan is kell szervert csinálni, és onnan fejlesztettük magunkat. Most meg azért is segítséget kérnek, ha nincs wc papír otthon. Szomorú, de ez van. A kereső használata nem megy, a noobok profiknak gondolják magukat de hát mik vagyunk mi, hogy beleszóljunk. De azért ba-szááűszk meg a ku.r.v...w.a anyjukat. Unalmas nekem is, neked is mindenkinek. Halnak ki a metines közösségek. Életbe tartani senki se fogja őket. Így maradnak a játékosok. Akik ugyan úgy retardáltak (70%ban). Jó abbahagytam a fölösleges írást esküszöm. [spoiler][spoiler][spoiler]GLHF ha elolvastam0 .Elolvastad. Az a 0 véletlen volt de nem törlöm ki,. Meg az m betű is meg most a vessző is.[/spoiler][/spoiler][/spoiler]

Olyan szerverek is vannak amik csak azért élnek, hogy pénzeljék a Tulajdonost. Lásd Funky szervereit, minden héten új szervert látsz, hogy "gyere legegyedibb meg minden" aztán mikor felmész semmit nem javított rajta, 15 perces munka amiért 15 napot vártál(14 nap volt a SÉ rendelés beállítása!). Ezért is nincsenek játékosok, megunták azt, hogy folyamatosan zárnak be az 1 hetes szerverek, megnyit 5. napon amikor már van egy kis pénzük OFF. Mert nem akarják kifizetni a következő hónapot. Régen Zolika csinálta ezt, aztán felnőtt.

Nehéz lenne úgy hozzászólnom, hogy ne szúrjam ki vele más szemét. :-/
régebben: te építsél jót a meglevőből+ te egészítsd ki
köztesen: volt alap, arra pakold fel azt, ami kellhet
most: többen mástól megveszik és 2-3 módosítással el is adják és ha jó a reklám tuti megtéríti a befeketést egy ideig.
A fejlődéssel együtt megkaptuk a gyorsan kidobható szemetet...bizonyos esetekben szídjuk, holott ez a porcukrozott kutyagumi egy korrupt kis "cégként" se elkönyvelhető nagy hazugság.

Egy kóreai eredetű, németek által forgalmazott, enyhén magyarra fordított szeméttel szívunk, ami egyébként több helyen is olyan utalást tartalmaz, ami angol nyelvű fordításokra utal.
Lopunk a gftől, hogy legyenek szezonális ünnepi holmijaink,
Lopunk más szeróktól, hogy a mienk legyen az egyedi szeméttelep,
Hazudunk másoknak, hogy mi tojtuk a spanyol viaszt és a pénzre és a követőkre, a játékosokra és a lájkokra vagy épp a megtekintésekre hajtunk mind a sikereink és botrányaink segítségével.
Csak egy példa a közösségi médiával.:
2-3reklámossal + 1 jó reklámmal, teszem azt a játék története és a birodalmak királyainak megválasztása bent lesz.BUMM 1k like, 250-500 játékos az első nap meglesz, ha még tartottad a szavad, akkor 300-400 tuti állandó létszámmal fent lesz.(iu.:2012-13...köztes állapot első stádium)


Egy átlagos szerónál az érdeklődők kitartásától és türelmétől + az elemektől függ h meddig bírják tolni, de igazándiból ha sikerül jól felhozni a dolgokat lehet még egy mini womttal is egy kis plussz zsebpénzt vagy fizut szerezni.
Egy pvp szeró esetében... fogjuk az m2h, az epvp, a turkmmo, a metin2dev, a metin2zone, a freakgamers és még a gugli szemetét és csiribí, csiribá kész is van pár szett, ha kreatív a fejlesztőnk és 1-2 hét után úgy is kidobja a francba az egészet.
Egy átlagon felüli szerónál meg túl sok meló van és ha korán kikerül, akk is tuti h prédává válik a pvp szeró és az átlagos szerók közt.(M2M,rottenroot , stb ...)


Am az az ember még létezik?  ???

Sziasztok!

[VIP]P3NG3R mint mindig rátapintott a lényegre, fenőttünk.
15 voltam amikor kezdtem a metint (kb 2009 vége), most 22.
Akkor volt szabadidőm tonnaszámra, most nincs, örülök ha 3 órát gépezhetek egyhuzamban megszakítás nélkül (maximum)...
2009-2010 májusig kiéltem magam játékosként (magyar és DDMT), valami más, saját kellett...
2010 nyarán már itt bújtam azt a pár topikot ami a Koreai SF-el foglalatoskodott, fantasztikus volt azon kevesek közé tartozni akik tudtak működő root szervert készíteni (valljuk meg akkoriban a Hamachi [kb 75%] volt a domináns).
Később jött az R2089M, abban is kipróbáltam magam, de itt végre benőtt a fejem lágya hogy az otthoni internet/pc nem alkalmas szerver hosztolásra, ide VPS kell...
2015 óta idén novemberig készítettem forrást, használó szervert (elég egyedi ötlettel).
Ezidő alatt 2010-ben összedobott gép segített munkámban amit múlt hónapban cseréltem le.
Hát amióta megvan azóta a Metines szerverkészítés forrással kb az utolsó dolog amire gondolni tudok, végülis a GTX440-el örültem már annak ha az Overwatch elmegy low grafikán, most a GTX1060-al meg ultra és 75FPS stabilan, meg pofájába röhög az összes játéknak...
Nekem a PC-m skatulyázott bele ebbe 75%-ban, hogy szerverkészítéssel foglalkozzak.
Hátja azonban eljárnak az idők... Novemberben ingyenes volt az Overwatch, jól bekaptam a horgot megvettem azóta már lassan 100-as vagyok, év játéka, plusszos stat minden körben, bármennyire is fáj kimondani de "hail to Blizzard", tied az összes szabadidőm stb...
Már egy éve kimondtam amikor még nem volt jó gépem hogy a Metin2 döglődik, látszik a GF-en is.
Nézzetek rá, gagyibbnál gagyibb ötletekkel próbálja "feldobni" (inkább elb*szni) a játékot.
Még azzal a maradék játékosbázissal kicseszve a "megszoksz vagy megszöksz" elv árnyékában...
Most olvasom hogy a GF már országok közötti szerver összevonást fontolgat (kelet, nyugat, észak európai szerver, ázsiai stb...), mi ez ha nem halál közeli állapot?
Sajnos eljárt a játék felett az idő! Tegye fel a kezét az aki nem tol más játékot csak a Metint!
Régen egyértelmű hogy ezzel toltad mert nem volt más (örültél annak hogy a Metint elviszi a Petinum4-es vagy Celeron-os csúcstechnika), de mostmár ott egy rakat alternatíva szabadidő elcseszésre játékok terén.

Filozofálásaim még vannak hogy amit elkezdtem másfél évvel ezelőtt azt befejezem, de őszintén megéri ma szervert készíteni?
Félek attól hogy egyszerűen már nincs játékosbázis akit megtudnék fogni mert vagy ragaszkodnak a GF-hez vagy más privát szerverhez vagy már mindenki mással játszik (mint pl én az Overwatch-t).
Nagyon sok munkám van az emlegetett projektben és filózok rajta hogyha már nem foglalkozok vele akkor már közzéteszem (mapok, questek, komplett sf, kliens), de valahogy mindig úgyvagyok vele hogy hátha még lesz belőle valami és rátudom venni magam arra hogy ismét napi 2-3 órát szerverkészítéssel töltsek és valahogy kiszabaduljak a Blizzard lövöldéjéből.

Nézegetem még DEV-et meg EPVP-t de mostanság semmi marginális változás nincs, általában mindenféle kozmetikai elemet publikálnak a szerver fejlesztőknek, nem bugfixeket (mint régen).
Állítólag a törököknél pattog a labda a Metin2 C++-os fejlesztésének terén.

Veletek mi a helyzet!?
Csak velem esik meg ilyen közel 7 év metinezés után!?

Nem lehet folyamatosan a bugfixeket ontani, egyszer elfogynak :) Na meg persze én sem nagyon foglalkoztam már vele nyár óta. Noha én elég ritkán szoktam játszani (metinnel max még anno 12-13 évesen), vagy azért mert valamin ügyködök, vagy mert tanulok. Az pedig, hogy a gf haldoklik nem igazán jelent semmit. Végleg soha nem fog eltűnni maga a játék, mivel mindig lesz valaki, aki ha csak magának is, de tesztelgetni fog valamit rajta, hiszen mégis csak egy játék, és megvan hozzá a forrás is, ami hiába, hogy ymir "termés", akkor is lehet belőle tanulni (akár a rossz példákon, akár pedig azon, hogy ezt-azt hogy oldottak meg benne).

Habár én csak devet olvasok, de szerintem azt a labdát inkább csak lábbal terelgetik, mint pattogtatják :|

[spoiler]Thats all.  :'( olyan rég volt már, hogy "hozzászólást" írtam amiben nem szerepelt csedi kecskéje  :'([/spoiler]
Ha nem látod a válaszom, valamit elrontottál:

Olyan rég ültem gépnél, és olyan rég voltam ezen a fórumon hogy szinte el is felejtettem hogy mi is az a Metin2. Nem fogok róla úgy beszélni mint ha megváltoztatta volna az életem, bár volt úgy hogy eljátszottam a halálos beteget hogy inkább játsszak itthon, mint hogy iskolába menjek. Nagyon sok jó ismerősre találtam, nagyon sokat nevettem és nagyon sok élménnyel gazdagabb lettem a pár év alatt. Csak ugye sajnos, eleinte úgy volt (nálam) hogy semmit nem tudtam a játékról, ezért minden érdekelt, mindent elolvastam, nem tudtam semmit kívülről, a legkönnyebb küldetést is megcsináltam pár óra alatt mert nem tudtam merre vannak a vaddisznók... :D

Mostanra hogy rutinból mennék fejlődni, farmolni sajnos ez változtatott meg engem is és sok mindenkit is. Nem írunk egymásnak, nem keressük egymás társaságát, az a cél hogy minél jobbak legyünk és nem kérünk segítséget ezért. Emlékezek arra az időkre, mikor 40-es szinten még map2-n fejlődtem, és nem mertem orkokhoz menni mert 1 ork megölt... azután jöttek a BO partik, mikor 8-9-en voltunk, és néhányan úgy is meghaltunk... Azután jött az az idő hogy 30-35lvl-en bemerészeltünk menni egyedül orkokhoz és fejlődni, aztán már csak azt vettem észre hogy 20lvl-en alap cuccokkal a kis csávó szét csapta az egész orkot, és ott fejlődött...
Sok mindenki játszana még, ha valakinek jó kedve (???) van a játéktól akkor úgy is van rá ideje, még ha csak 1-2 óra is..Csak ugye a rutin... Még ha unaloműző ként játszik valaki a játékkal akkor is tudja hogy mikor fellép hol kell fejlődni minél hamarabb nagy szintre, tudja mit hol kell farmolni. Nem hoz semmi élményt, újdonságot a játék már hiába rakják be az újításokat.

Quote from: DeathJack on 2016-12-21, 11:26:37
Mostanra hogy rutinból mennék fejlődni, farmolni sajnos ez változtatott meg engem is és sok mindenkit is. Nem írunk egymásnak, nem keressük egymás társaságát, az a cél hogy minél jobbak legyünk és nem kérünk segítséget ezért. Emlékezek arra az időkre, mikor 40-es szinten még map2-n fejlődtem, és nem mertem orkokhoz menni mert 1 ork megölt... azután jöttek a BO partik, mikor 8-9-en voltunk, és néhányan úgy is meghaltunk... Azután jött az az idő hogy 30-35lvl-en bemerészeltünk menni egyedül orkokhoz és fejlődni, aztán már csak azt vettem észre hogy 20lvl-en alap cuccokkal a kis csávó szét csapta az egész orkot, és ott fejlődött...
Sok mindenki játszana még, ha valakinek jó kedve (???) van a játéktól akkor úgy is van rá ideje, még ha csak 1-2 óra is..Csak ugye a rutin... Még ha unaloműző ként játszik valaki a játékkal akkor is tudja hogy mikor fellép hol kell fejlődni minél hamarabb nagy szintre, tudja mit hol kell farmolni. Nem hoz semmi élményt, újdonságot a játék már hiába rakják be az újításokat.

Egyik témában is olvastam, hogy ez egy MMORPG játék, és közösen lehetünk erősek csak, ezért vannak a céhek is. Ezeket egy szerver környezetben ki lehetne küszöbölni, én ezért mondom, hogy a mai szerverekből az hiányzik, hogy fejlődés, mert senkinek nincs kedve fejlődeni, csak opt és cső. De ha hosszútávúra gondoljuk szervereinket, arra kellene törekednünk, hogy a játékosokat "megtartsuk", vagyis event kell nekik, valamint játszható környezet. Valahol ez sikerül is, csak annyira elmegy az addolás szintjére ez a dolog, hogy utána élvezhetetlenné válik az egész, mikor a GM kiskarival játssza az eszét. stb.
Erre kellene gondolniuk a fejlesztőknek-adminoknak, hogy ezeket a lehetőségeket is kizárják a szerver életéből. Forrásban adott rá a lehetőség, hogy ezt kikerüljük, én már megtettem.  8)

Én is szeretném visszahozni a régi élményeket, de amíg nincs rendesen fejlődő szerver, ahol nem mindig a kék sárkány a fő boss, addig nem fogok találni számomra megfelelőt. Hiába nevezik sokan newschool-nak szerveriket, a legtöbb oldschool és middleschool között mozog, hiszen drasztikus változások nincsenek. Én NewSchool élményben törekedem az új pályákra, új küldetésekre (GF-től eltérő küldik), olyan fejlődés menet, ahol nem kell évekig, de nem is 1 nap alatt vagy max szinten, felszerelések turbózása, avagy újak használata, valamint a skillek fejlesztése is új irányba viheti a dolgot (7. és 8. képességek aktívan!).

Quote from: Pisti95 on 2016-12-24, 18:30:06
életéből. Forrásban adott rá a lehetőség, hogy ezt kikerüljük, én már megtettem.  8)


Annyira tetszik amikor valaki ír valamit vagy a saját témáját linkeli és oda teszi a szemüveges "menci" szmájlit, főleg ha 30 soros kis kódokról van szó vagy valahonnan másolt dologról, esetleg olyan dolog ami 10 percnél többet nem vesz el az idődből de Te oda teszed mert érzed az "erőt" most jött ki a rouge one (ha valaki azt meri mondani zsivány egyes esküszöm duplán megölöm :|) szóval mindenki érzi az erőt jönnek a badass szmájlik nő az e-penis, de ilyenkor csak arra az oroszlánra tudok gondolni aki nyalja a saját heréjét, annyira kínos mond azt hogy "Én már megoldottam hogy ne tudjanak ilyet csinálniPONT" és nincs semmi buzulás SEMMI. #HardcoreCoderForeva

A másik figyelemmel követtem a témát itt picsogtok mert azt csináljátok DE senki nem mutat fel semmit nézzétek meg ezt a fórumot aljanépség mind helyesen írni alig tudnak egy hónapba 2-3 olyan téma van amihez azt gondolja az ember na jó ehhez hozzászólok érdembe. De Ti írogatjátok ezen kéne változtatni ez volt az volt de ha nem akarsz rajt változtatni NE ÍRJ REGÉNYEKET.
Át kéne nevezni ezt a témát "rengeteget írunk a semmiről mert unatkozunk"-ra /yap, most én is ezt csinálom. #GetRektFromMyself/

Ha bárki sértőnek találja az előbb leírtakat nagyon helyes, annak is szántam.

Boldog karácsonyt.

2016-12-24, 20:32:10 #13 Last Edit: 2016-12-24, 20:35:40 by Pisti95
Quote from: Step on 2016-12-24, 19:05:58
Annyira tetszik amikor valaki ír valamit vagy a saját témáját linkeli és oda teszi a szemüveges "menci" szmájlit, főleg ha 30 soros kis kódokról van szó vagy valahonnan másolt dologról, esetleg olyan dolog ami 10 percnél többet nem vesz el az idődből de Te oda teszed mert érzed az "erőt" most jött ki a rouge one (ha valaki azt meri mondani zsivány egyes esküszöm duplán megölöm :|) szóval mindenki érzi az erőt jönnek a badass szmájlik nő az e-penis, de ilyenkor csak arra az oroszlánra tudok gondolni aki nyalja a saját heréjét, annyira kínos mond azt hogy "Én már megoldottam hogy ne tudjanak ilyet csinálniPONT" és nincs semmi buzulás SEMMI. #HardcoreCoderForeva

Lehet kérkedésnek hangzik, de szerintem nagyon jó, ha más emberek elolvassák és talán ők is megcsinálnák ezt, hogy ne minden 2. szerver addolt legyen.
Nem tudom mi a bajod velem, de fejtsd ki bővebben, elolvasom szívesen, tudom nem vagyok a "rajongód", nem is voltam sosem, lehet az is baj a részemről, de én nem fogok egy ember megjegyzésére adni.  ;D

Okosabb lehetsz tőlem, de én a magam módján próbálkozom tanulni, nem is akarom, hogy masodikbela, P3NG3R, Disco (Sanchez) szintjét megüssem, mert nem tudom megütni, de azért próba cseresznye. ;)
Lehet vannak űber király fejlesztők, de nagyvolumenű szervert nem láttam még Magyarországon sajnos, ami egy Mester, nextworld vagy ddmt2 szintet megütne. Csak a sok copy-t.

Boldog karácsonyt neked is!



Szerintem azért nem olyan nagyhangú szerverek azok amelyet felsoroltál pisti.. a next is csupán a szerencsének köszönhetően sikeresek avagy voltak, mivel mostanában egész nagyhangon lesz@rják az egészet. Addig volt sikeres ameddig televolt mindenféle újítással, kb. mint egy jól kisminkelt nő.. de ennél semmi több. (egyszer az is úgy jár mint a Magic to Master, hosszú idő után eltűnnek minden szó nélkül)

Hozzávetőlegesen még annyit mondanák, hogy mindig jóízűen felnevetek amikor ezt a szót hallom, hogy copy szerverek miközben a személy aki ezt állítja szintén metin2 szerverrel foglalkozik.

Mi lett "velünk"? Ugyan ott tartunk mint 2013-ban, tisztelet a kivételeknek... amikor még mindig olyan témák repkednek hogy hogyan kell megírni egy olyan questet ami kiírja hogy szia amikor belép valaki... magatehetetlenek az emberek, nem hajlandóak maguktól megpróbálni semmit. Mint amikor kiír egy hibaüzenetet egy program. Egyszerűbb lescreenshotolni és kirakni 10 facebook csoportba hogy mi a baj, majd várni 2 napot, minthogy beírni Googleba majd az első találaton a második kommentet elolvasni, és értelmezni. Na ez itt a baj. Pontosan ugyan ez megy itt is. Egyszerűbb témát nyitni egy problémával, majd a másik barmok megcsinálják helyettem, minek keresgéljek, erőlködjek. 2-3 havonta van egy érdekfeszítő topic, ahogy Step is írta. A többin meg már 3 éve rágódik ez a fórum :) :)

Quote from: Ðarre™ on 2016-12-25, 10:36:22
Hozzávetőlegesen még annyit mondanák, hogy mindig jóízűen felnevetek amikor ezt a szót hallom, hogy copy szerverek miközben a személy aki ezt állítja szintén metin2 szerverrel foglalkozik.

Copy alatt értettem a mester utánzatos szervereket, bocsánat, hogy nem fejtettem tovább.  :)

De szerintem tök értelmetlen megfogalmazás miközben a M2M is csupán egy metin, így hogy most azt másolják avagy mást, szerintem egy és ugyan az (Metin), ezért sem szükséges annyira nagy dobra verni. Sikerült nekik kalóz szerverként felemelkedni és nagy névre tenni szert az egy dolog, de mindjárt változott a helyzet amikor saját erejükből próbáltak összehozni egy új szervert (Magic to Master)

Tehát ez még mindig érvényes:
Quote from: Ðarre™ on 2016-12-25, 10:36:22
Hozzávetőlegesen még annyit mondanák, hogy mindig jóízűen felnevetek amikor ezt a szót hallom, hogy copy szerverek miközben a személy aki ezt állítja szintén metin2 szerverrel foglalkozik.