Lélekbarlang/Új map mobozáshoz leírás exTOP1 PvM

Started by BlackFocus99, 2014-07-08, 23:36:00

2014-07-08, 23:36:00 Last Edit: 2014-07-09, 22:12:44 by BlackFocus99
Sziasztok!

Mivel most ráérek, eszembe jutott, hogy nyithatnék egy topicot ami arról szól, hogyan lehet lélekben egész termeket elbírni, akár buff nélkül is. Már elszoktam tőle, hogy több száz soros leírásokat adok, mert mostanában inkább program kódokat írok, talán még hosszabbakat is, szóval rövidre fogom!

Szeretném megismertetni legelőször annak a lényegét vagy értelmét annak miért jó az, ha van egy nagyon jól felszerelt karaktered, bár itt ugyan nem érhetsz el akkora sikereket, mintha a szerver legjobb pvpse lennél, de akkora előnyre teszel szert, hogy be fogod tudni hozni őket. Miért is? Azért, mert az új mapon, de még lélekbarlangban is úgy tudsz fejlődni és farmolni mint egy vadállat és ebből olyan előnyre tehetsz szert mint én :)

Elmesélem röviden azt a történetet, hogy miért vagyok/voltam annyira büszke, és miért állitgattam magamról állandóan, hogy én aztán a legjobb voltam a mobok ölésében...

(s2)
Amikor GF-esre frissitették a szervert, akkor kezdtem el igazán fejleszteni a mobos szettemet, nem ment még olyan jól az ölés, mint ahogy a videóimon nem mindig látható. A YouTube-on fellelhető videók BlackFocus/next2 ddmt2-es életművét (enyémet) képviselik. A folyamatos fejlődést, és a kiteljesedést. Forradalmi változás történt ddmt2-es pályafutásomban a frissítés miatt. A frissitést követő 2 hétnek köszönhettem mindazt, amit elértem ddmt2n. Azt, hogy én lettem az első 99-es sura, a tárgyak amik ott estek ideiglenesen [lélekben a drop, és az exp tábla(a szintem)] annyira vagyonossá tették a karakterem pénztárcáját pár hét alatt, amit a több éve ott játszó top karik alig bírtak feldolgozni, hackernek tartottak. Előtte sosem neveztem magamat top játékosnak, mert akkor még csak a csattogó lepkét toltam és nem értettem a játéknak a struktúráját. Annyi yangot/rögöt csináltam magamnak, hogy hónapokig tartott elkölteni azt, amit pár hét éjszakázás és beteges játékkal szereztem (kihasználtam a véletlenül adódó lehetőséget). Bárki más élhetett volna vele, de nem tette :)) Megépítettem belőle a szerver, 2. legjobb warszettjét amit később, mielőtt még kitiltottak volna elajándékoztam egy kedves ismerősömnek. És a mobos szettemet 4/5, 4.5/5, majdnem perfekt bónuszokkal kioptoltam.(A warszett szintén ilyen perfekt volt bár ott a 6-7 opt is az volt)

Ha még nem sikerült rávennelek arra, hogy elolvasd, akkor lerövidítem kulcsszavakra a PvM szett építésének előnyeit:
- Bármikor elkészithetsz egy maximális szintű karaktert
- Remek farm lehetőségre teszel szert (bossok, sima mobok stb..)
- Ha a szerverre raknak be új dolgot akkor elsők között mehetsz kipróbálni
- Játékélmény

Elmondom azt, hogy ha van buffod bármelyik közelharci karakterrel (ninja, harcos) tudsz apritani, ha majd a lent leirt bónuszok mind megvannak az itemjeidben. Surával, ha megvannak ezek a bónuszok buff nélkül is elbirhatod.

Most jönnek a bűvös bónuszok, amiket ki kell maxolnod, nem tudom fejből melyik itembe mit lehet rakni, vagy az új itemeknek mi az alapbónuszuk de elmondom azokat a kizárólagos bónuszokat ami KÖTELEZŐ ahhoz, hogy jól bírjad a barlangot, vagy az új mapot! Lehet még ráadásként írni dupla yang meg dupla exp és ilyeneket, de én ezek nélkül szereztem meg mindazt, amit elértem.

Bónuszok:
- Ördög elleni erő (Nem tudom, hogy az új mapra mi kell, de ha nemhalott kell oda akkor nemhalottat optolj, bár nem tudom melyikre éri meg jobban fejleszteni, mert tiltva vagyok a játékból szóval ezt döntsétek el Ti)
- Nagy átlagkáros fegyver 50%+, de ha van mellette mob elleni erő +20% és 40%+ az ÁK az is tökéletes (Méregkardot, vagy dwct ajánlok, nekem volt 56% ÁK + 20% ördög íjam s1-en de a barlangos moboknak ugye megnövelt nyíl defjük van szóval nem ér semmit)
- Veszteségek x%-a TP-ből eltűnik
- Max TP..
- Nyil ellenállás
- Nyil elkerülés
- Testi támadás blokkolása
- Ájulás immun

- Krit esély
- Ájulási esély
- Lassulás immun
- Támadóérték
- Int/Erő
- Támadó sebesség


A pirossal jelölt bónuszoknál törekedjetek a játékban elérhető MAXIMUM értékre, és ha a sárga is maximum akkor TOP1 vagy :)

Lélek2-be egy kis segítség!
Nem tudom, hogy a gameforge-os map van-e bent, vagy az ami még akkor is bent volt amikor játszottam de megjelöltem néhány termet a következő képen, aszerint, hogy melyik teremben érdemes körülnézni :)
Kérlek ne hibáztassatok, ha rossz a térkép, mert már nagyon régen játszottam még GF szerveren is, és ddn egyaránt szóval arra kérlek titeket, hogy értesitsetek, ha valami rossz vagy készítsünk egy jobb térképet :) Ha pedig jók az emlékeim kérek egy köszönetet :) A piros pöttyök közül az egyik az biztos az egyik legjobb terem, de a változások miatt nem vagyok biztos benne :)


Remélem hasznotokra vált ez a topic, és ha a modoknak nem tetszik kérem helyezzék át, de semmilyen esetbe ne töröljék ki a topic lényegét :)

Videók illusztrációként szolgálnak:

https://www.youtube.com/watch?v=Mq48oXk3JN0 (s2, WP Sura, 160 int körüli buff, termetes lb3/lb2 mob terem)
https://www.youtube.com/watch?v=t6mO6yOnAWw (s2, WP Sura, 130-140 int körüli buff, jó termetes lb3/lb2 mob terem)
https://www.youtube.com/watch?v=Ch-PQwCYVCQ (s2, WP Sura no buff full terem lb3/lb2 mobok)
https://www.youtube.com/watch?v=Po_3Nb6p9aA (nindzsa s1 fullos buffal lb3)

PS:
Egy büszkeség az én szemszögemből, Google "Lélekbarlang 2" képek közötti találati lista első sorában :)


Üdv,
BlackFocus/next2

Köszönjük a segítséget!
Bár én magamtól is ugyanezeket optoltam, és elég jól bírom, szerintem sokaknak ezzel lesz világos hogy is lehet normálisan fejlődni!
Annyit még hozzáfűznék hogy a kövezés Fortély+6,Kitérés+6,Életerő+6 legyen és Kínai tűzijátékot használjatok, mert az nagyon sokat segít, tűzijátékkal lélek2 végén 2-3 tábit is elbírok buff nélkül wp-vel, és még nem minden max érték a fent leírtakból, szóval csak ajánlani tudom BlackFocus99 optolási útmutatóját.

Hivj csak BlackFocusnak, egyebkent igazad van a kovekkel kapcsolatban, az kimaradt :) egyebkent nezd meg azokat a termeket amiket a terkep mutat, az egyik terem szerintem jobb mint a tabornokozas :)

Majd ránézek mindenképp.. :D
De szerintem ha 8-10 Tábornokot tudsz nyugodtan ölni annál nincs jobb.


Át néztem a termeket.. :D
Véleményem szerint a Lélek2 térkép 3 legfelső terme (a bal oldali szélső Lélek3 a gyengébbek kedvéért)
és a termek közötti folyosó ahol még megéri fejlődni/farmolni ha tábornok foglalt.