Player csalogatásra

Started by prokiller, 2012-12-17, 09:54:21

Sziasztok

Látam a napokban sokat vagyok fent és alig vannak warok és sokan írják miért nem lehet 95 lvl-töl ceh-t csinálni,sok emberke írta ha lejjebb vennék többen vissza jönének a szervere a wart szeretik legjobban az emberek ,észre vételem szerint kb max 10 online ceh warrozik , igy is player hiány van a szerveren nem ugy mint 2009-2010 években sok player volt be rakták a ceh- dolgot 99 max lvl.töl sok emebr el tünt sok ceh is

Kinek mi a véleménye a dologról?:)

2012-12-17, 13:14:11 #1 Last Edit: 2013-01-19, 22:33:44 by Tejkaramella
Ha visszateszik Lv 95 re akkor mindenkinek saját céhe lesz, és akkor eloszlanak az emberek , minden céhbe lenne max 8 ember hogy tudjon warozni , de mivel kb 1-2 ember online egy 8 fős céhből a warok nem túl izgalmasak.  99 vagy csinálsz céhet , van benne 20 ember , abból online 5-6  az 5 vs 5 war izgibb mint a 2vs2 de az igazi az lenne ha 20-25  Vs.  20-25   dee ez nem lessz mert mint mondtam MINDENKI SAJÁT CÉHET AKAR!... Ha ügyes  vagy akkor összejön egy normális társaság 50-60 fő akkor pedig vagy nem mernek kiállni mert 25 online ember van nálatok vagy kiállnak és kikapnak 100-15 re ... ez sem túl izgalmas ... az az izgalmas amikor fej fej mellett "haladnak" pl 20-20, 45-50, 70-68, 95-91, 99-98
Persze az is előfordulhat hogy a kevesebb ember nyeri a wart , de ez ritka mint a szőke c*gány...  Nem a mennyiség számít hanem a minőség.  Pl.:  http://www.youtube.com/watch?v=ZAABO2lFN40


Amire most szükségem van, azt nem lehet szavakba önteni... de pohárba igen! ;.D

Mintha aki akarna céhet nem érhetné el pár órán belül a 99et :D Nulla cuccal kezdtem s1-en és 5 nap alatt csináltam full mob 50 támadót, és úgy lettem 99-es íjász nindzsával.  Kész mob felszereléssel Lv 1-ről 99 az 3-4 óra max, csopi nélkül. Nem számoltam utána, főleg nem s1-en de azt tudom, hogy top1 vörös setaus terembe 8-10 perc alatt léptem 98-ról 99-re (s2n). 

Az a baj igy meg alig vannak ceh-ek alig van war igen értelmes dolog lenne vissza rakni 95 lvl-re mert vannak playerok akik war véget maradtak,havan egy normalis csapat mint pl HappyChaos ceh tessék ök is jol meg vannak BestSpan is ök meg kb 2-3 ceh warozik enyi hát mondhatom nagy warrozások mennek a szerveren kemény 5 ceh

Azért akar mindenki saját céhet,mert itt mindenki hatalommániás...Nem szereti ha "irányítják" vagy parancsolnak neki... Aki meg nem bírja a csapat munkát ne MMORPG-zzen,sőtt,ne is RP-zzen...Menjen FPS gamelni...

Mellesleg Mind1,mert lassan mindenki 99-es,aztán meg elárassza a sok új player s3-at..

Nincs ezzel semmi gond hogy 99esen lehet csak csinálni céhet !! Más dolgok miatt mentek el a játékosok ! Azt nem akarom részletezni hogy mi miatt de az tuti h nem céhes dolog miatt !!

Üdv.:TheMentalist

2012-12-19, 18:11:36 #6 Last Edit: 2012-12-19, 18:41:23 by [MOD]Niix

99 en már nincs játék élmény.

Ha lenne/lettvolna 1-2 újjitás akkor elég sok játékos lenne még most is.
Mondjuk egy kicsit nagyobb szint is,pár új kard vért map ékszer mount mondjuk.
De nem kell túll csicsázni egy szervert azis igaz, csak a játék élmégylegyen nagyonjó.

Szerintem igy lennének egy páran! :)

Good igazad van a de ez 99es dolog hogy onan stol lehet ceh-t csinálni közre jácot az is meg hogy igérgetek ujj dolgokat abol egy valósult meg 6-dik skill ami szart ér már bocs senki nem hazsnálja

QuoteSziasztok

Látam a napokban sokat vagyok fent és alig vannak warok és sokan írják miért nem lehet 95 lvl-töl ceh-t csinálni,sok emberke írta ha lejjebb vennék többen vissza jönének a szervere a wart szeretik legjobban az emberek ,észre vételem szerint kb max 10 online ceh warrozik , igy is player hiány van a szerveren nem ugy mint 2009-2010 években sok player volt be rakták a ceh- dolgot 99 max lvl.töl sok emebr el tünt sok ceh is

Kinek mi a véleménye a dologról?:)

régebben sok céh volt és muszájvolt szabályozni ezt szerintem.

Ember... nem a céh cucc miatt mentek el az emberek... nagyon sok ember oda veszett azzal hogy "feltörték" meg azzal hogy új ip címe lett a ddmt2-nek és sok 10-13-14 éves aki nem ért nagyon ezekhez stb azok már nem játszanak... +  A sok lagg/akadás/kifagyás ...

Folosleges.A hozzam hasonlo regiek,mint Legendek is eszrevettek a viharelotti csendet....ATAGek is akarmennyire "dolgoznak" a jatekos bazis megtartasan,eszrekell venniuk hogy a magyar metin2 csillaga lealdozott....4-5 eve elte fenykorat...azota csak haldoklok.Talan a SaveYourself csapata olyat alkotnk ami feltamassza a nezokozonseget Mint veteran,azt mondom bennuk van a remeny.ATAG elinditotta S3at majd miutan elszallt a playerszam lenyomta...Egy evig volt tervve az ujrainditas de szarik o amugy ra....Mintahogy a tobbire is...Amit o megcsinalt eddig jopar ev alatt,azt egy komoly hozzaerto csapat megcsinalta max egyev alatt...Az se erdekel ha ezert a velemeny nyilvanitasert szigoritott buntetest kapok.Ez az igazsag....

Gondolom te itt voltál a kezdetektől. ATAG,Isten,és társai...:)

Nem azért játszottak ennyien itt mert teljesen bugfixed,minőségi játékot kaptak.Hanem azért mert ez volt Magyarország első komoly Metin2Privát szervere..
Lehet hogy ő alapozta meg a dolgokat,viszont a későbbiekben már nem foglalkozott a dolgokkal annyira komolyan....

Képzeld még Joshi meg se csinálta a magyar klienst és már akkor játszottam, de az időm nem engedi hogy metinezzek sajnos, csak a szerver készítés foglalkoztat meg hogy valami maradandót alkossak! De szerintem amit ATAG elért sok ember elszeretné!

Relatív.Mindig lesznek olyan emberek akik úgy vélekednek,hogy a sok néha kevés...
Player csalogatásra az lenne az ideális,ha valamilyen úton módon visszahozná ATAG(már ha érdeklő még őt) a régi OldSchool hangulatot.Mikor még a playerek nem azt nézték hogy Hány rög/tömb,meg minden szir-szar.Amikor még tényleg az élmény volt a PVM része,és nem csak a folyamatos GuildWar,meg PVP ...

Legalábbis én ezért kezdtem el még jó régibe MMORPG-zni.A PVM rendszer,illetve a kasztrendszerek miatt...

Ez igaz, mennyire jó volt nem volt szint kijelzés csak onnan tudtuk ki hányas hogy megnéztük a vértjét vagy a kardját. Azt az időszakot kéne vissza hozni egy kicsit modernebb köntösben :/

1-2 hónappal ezelőtt felmentem DDMT2-re.(Már lassan 1.5-2 éve nem játszok,illetve a szerverkészítői pályafutásomat is minden téren befejeztem..) és csak annyit láttam hogy 2 wari PVP-zik.Eltoltak 2132132132 Skillt egymásra,aztán a másik potizott"POTI A K*rVA ANYÁD TE BÜDÖS N**B " és társai...Aztán meg kb ott püfölték egymást 5 percen keresztül,mikor meg a másik megölte az egyiket írta"enyi vagy b*SZDmeg..."
Mit ne mondjak,nem bánom hogy abbahagytam..Valahogy nem az ilyen játékélmény érdekébe kezdtem el régen játszani.Szokták mondani hogy a tudatlanság áldás.Ennek fényébe nagyon élvezhető volt régen játszani...Most ugyebár már mindenki "nagyon vágja" mint az optolást,mint a  "bizniszt" ,meg mindenki Top1CS,szakértő Stb...Régen aki nem volt sehol az nem fényezte magát pár dupla révén[Milyen dupláról beszélek?6-7 opthoz köze nem volt nagyon a témának...] hogy ő akkor topos,meg hogy ő elméletileg elverte ezt meg azt...
Az a fajta Metin2 hiányzik amikor a fejlődésben,és a kereskedésben ténylegesen rászorultak a játékosok,hogy a másik fél is odategye magát...Valahogy ezt már nem látom benne...
Pláne hogy régen százasával álltunk itt is fórumon Elérhető Tagok számában...Most meg 20-30 max 40-50-en...Eléggé gyászos a helyzet...

 Figyelj, régen minden másvolt ugy mint a játékban, ugy mint a való életben..
Ezt már nem lehet megváltoztatni, ezen már nem lehet segíteni. A jövő játékosainak pedig a mostani idők fognak hiányozni majd meglátod :)

Hát úgy lenne tökéletes a szerver, mint amilyen régen volt, bár nem tudom mennyit változott azóta, de fő a sokoldalúság, hogy mindenért meg kelljen küzdeni. A nagy szintért, a pvps cuccokért és miegymáshoz, hogy kiegyensúlyozott legyen a játékban a Pvm és a Pvp is, ugyan olyan fontos cuccokat kelljen létrehozzunk, pvmbe is mint, pvpben, hogy a játék ranglistájának dobogójára érj mindkettőben ügyesnek kellene lennie a játékosoknak :)