Ki voltál? Ki lettél? (Karakter nevek)

Started by Growling, 2012-09-19, 22:04:49

Üdv

Végre van egy ilyen téma :)

csillagszemu  ( xDDD ez inkább ilyen hülye név ), WarriorJacki ( S4-en 42-esen 70-eseket vertem vele, szóval nagyon tetszett ez a karakterem ), DeathJack, PhilipLauren, SaiyanJack :D

Halii:D
petiZ>T3ch>StiflerBM>KillMaster>TheKillMage>Nabuk-.-"xd

Most úgy teszek, mint ha nem is ismernék "pár" tagot innen, mert elég sokáig tartana a köszönős rész xD.
Fórumos nevek : dkm2, Shao-Kahn, Aizen, frostblade999 (ezt kaptam), lordkocka (ezt is kaptam xD), Rezo (ezzel többen is ismertek), és jelenleg Rezo bejelentkezővel Tsunayoshi néven festek.

Szerveres neveim. SSJDavid, SSJ4Gogeta, Rezo, Aladeen, David, Blade, Sesshoumaru

mehi ----- mehi2 ----mehi....
csak a rend kedvéért ... ;)

speeedkiller,BarBecYou,KoNyAk,Madafaka, Konyak

Anon01===MrLanchlan===ThugLifeC===AlQaida===MefX===Therorist  ;)
[color=yellow]LVL99:[/color][color=red]LOVAGIAS:[/color][color=teal]2Pacalypse[/color]
[color=yellow]LVL96:[/color][color=red]LOVAGIAS:[/color][color=teal]ThugLifeC[/color]

MefX

bengeRRR->bENGIII->dreamSpell->Intide->pathetic
csa
Jampi vagyok!!!!!!

IdiotSunshine->SunshineX->LiL->DreamerZ->Disaster->HeyApple->Wonder->WiniiiSTAR->Scene/Pandacore/FusionBunny
NEM csinálom meg helyetted a szerveredet.
NEM fogok teljesen alap questeket írni helyetted.

KiLLeR47-->Electric-->Eternity-->F4RMER-->Infinite

LordTamex(xd)->M3nta->WayOut
[color=green]Lvl 99[/color] [color=aqua]Lovagias[/color] [color=yellow]M3nta[/color]

Dreen-Dreenlolz-Tarkej
"MielÅ'tt meghalok tuti szívok egy kis zöldet, behunyom a szememet és elhagyom a földet! "

RyO->Myiaichi
KingsDeath->XxRVPxX -> KingsDeath
Hiányzol Zalan :/


adika--->Above--->J3oy--->     Contantine<---->Slime   

Eperhab1-> FallenQueen
Eperhab2 -> Chatrin (törölve. :D)
MaryTheNight -> Selby (törölve. :D)
mostani karijaim:
Angel91 -> Skarbie, StraawBerry. ^^
G O S U


JeffHardy003 --> HHHunter --> OneMoreShot --> YakoTesti --> Choxder
;D

HUNDRAGON(3ÉVES KARI)-Oblady-OneDay-PowerGooD-Macika-PowiCs
No Bajner, no party

Angyal1997->B33Styleee->Calvin->0utCast3rZ

DeathBat, Destinyhh, Alissa, Babkonzerv (xD), SoulBleeD, PublicEnemy, Satanic, KiszelTunde (hát na :D), ShadowS, Darknessss, meg még isten se tudja hány nevem volt.