Ki voltál? Ki lettél? (Karakter nevek)

Started by Growling, 2012-09-19, 22:04:49

Kettő van amire betudok lépni, de amúgy tényleg 3 van összesen. :D

Én sajnos nem tudom leírni az első nick nevem metinből, mert a keresztnevem és születési dátumom nem publikus, meg amúgy sem érdekel senkit tehát anonim maradok. ::)
De hogy gondolhattam ezt egyáltalán jó ötletnek? ???

Utána jöttek a menőbbnél menőbb nickek Wizard meg Master végtelen kombinációi, majd a HoboNyuszi, na ez a kínos így "felnőtt" fejjel, ráadásul WoW-ban is sokáig ez volt e nevem anno amikor még tauri menő volt.

Kedves [MOD]Step, mint moderátor  biztos kiadhatod ezt az infót? semmi kötözködés, csak úgy kérdeztem.

Azt, hogy 2008-'09 környékén HoboNyuszi néven gyilkoltam vadkutyákat? Vagy hogy WoW-oztam is abban az időben, esetleg hogy Hobo Nyuszi a valódi nevem, igen tudom de a szüleim hippik voltak és sokat téptek, csak HÜLYÜLÖK nem Hobo Nyuszi a valódi nevem, de vagány lenne I think.

De most tényleg melyik info-ra gondolsz?


Intoxication, Layer, ZeroEKG, Saphyr neveken fordultam meg, jelenleg nagyrészt Heaven néven csücsölök mindenütt. MINDENÜTT. ::) ;D

Na jó... Annak idején mikor 8 évvel ezelőtt megcsináltam az első karakterem, nem volt névre ötletem, és csak rácsaptam a billentyűzetre, és ez lett: 5648

Aztán itt dd-n BountyHunter néven csapattam néhány évet, aztán ennyi is volt a metin... Ha netalán játék közelébe tévedek (ami nem metin) akkor Elitegyilkos szokott lenni (k... nemtom honnan jött, ez is még a "kisbéla" agyszüleménye volt...).

Egyébként meg fórumokon csak is masodikbela...
Ha nem látod a válaszom, valamit elrontottál:

Quote from: [MOD]Linos on 2016-05-28, 08:06:44
Quote from: Jhinetta on 2016-05-28, 02:04:05
Most legsűrűbben a Jhin és a Driael neveket viselem, amikor nekilátok valahol a Játéknak - gyakorta Sámánként.

Olyan 9-10 éves lehettem, amikor az első karakteremet hoztam létre GF Szerveren, PrediBaby97 néven. Na, ma már nem mernék hasonlókat magamra húzni, de azóta sok idő eltelt.

DD-n volt több karakterem is, de az Etna mintha rémlene. Mindegy is. Nem volt túl hosszú időm, amit itt töltöttem volna.

Úgy gondolod hogy a PrediBaby97 gáz első nicknek? Nekem Matek21 volt...

Ez a név még a végén lévő 2db szám nélkül is borzasztó.