Ki voltál? Ki lettél? (Karakter nevek)

Started by Growling, 2012-09-19, 22:04:49

2012-09-19, 22:04:49 Last Edit: 2012-09-19, 23:49:34 by [MOD]Niix
Áhoy!

Nem tudom hogy ide lehet-e nyitni ilyen témát vagy hogy egyátalán szabad-e :D de megpróbálom :D
Arról szólna hogy aki akarja leírja a karijai neveit... első karaktertől az utolsó ig^^ Nagy részben kíváncsi vagyok és biztos sokan mások is hogy ki kicsoda.. mióta lehet nevet váltani eltűnt az össze ismerősöm.. sokan abba hagyták sokan nevet váltottak :| 
Legyetek szívesek ne Offoljatok a témába csak annyit hogy ki voltál, ki lettél milyen karineveid vannak.. esetleg mellé írhatjátok hogy wari, ninja, sura, sámi farmtól elkezdve minden jöhet^^
Ám nem néztem utána de remélem nincs még egy ilyen téma :))

Hát nekem érdekesz sztorim van nektek! :D

Tesómmal veszekedtünk (2009.08.--),hogy mi legyen a karakter neve mivel közös lett volna, és, hogy mind 2 őnkek tetszen. Hát én beírtam, hogy Garnturismo tesóm meg nyomta izomból backspace-t . Hát végül a karakter neve Gran lett..

Kezdem : $

NinjaTP , Danger00 , Danzo ,EzVagyokÉn , Arts  Ezekkel a nevekkel voltam / vagyok szeron x)
2013...vs Danger00 0-5 cs.

s2-n kezdtem pvpSuraman
s1 jelenleg IntErr pvpSuraman, és ha sámim használom DearGod és pvpSamiman
S2=Game Over
S1=IntErr       /pvpSuraman
         90        / 90

picit félve de leírom :D

Kodi06 (wari) -> §ura (sura) -> XKAGOMEX (ninja) -> TankTD (wari) (bár ezt közösen u.öcsémmel) -> StayAlive (táv) -> StayAlivee (wari) -> Hallucinogen (sura) -> LifeStyles (sámi) -> Growling (sámi)

Kario vagyok, Kario leszek, Kario voltam !

~Kario

Szerény netem

Jetesóó ><
ßmHun09 --> xXHellBoyXx --> Crety -->TheCrety -->UnDeath --> DieseQuech..

Ranibaba---->Helydi---->SzexiBaba--->CsiniBaba :P

Hali!
Első, és egyben az egyetlen karakter amivel hosszabb ideig játszottam a szerveren, annak a neve KryS (nindzsa). De már nem játszok a szerveren (elég rég óta), és már meg változtatták a nevét. : DD (ezt még ideírom, ugye a nevem Kristóf, haverok úgy becéztek, hogy Kri, és mivel vezeték nevemben van Y ezért némelyik amikor leírta y-al írta le [Kry] és az s-betű pedig a következő betű a nevemben, ezért lett KryS)

Mostanában a házi pvp szervereken, és egyetlen (nagyobb) szerveren játszom, Princee néven. :D

Üdv.

Gyikos1984, Varazslo1 (Rey23) Rey "és végül" Nicko  :-*

2012-09-19, 23:41:08 #10 Last Edit: 2014-08-02, 23:44:58 by adosremus
"Karik amit eladtam":
Mentalis89,Rinegan,FirstAid
ÚJ VIDEÃ" !!!
eltávolításra került

"JamakasiHun ->TheAdmirable->ExpiritusX->Mondbraker->Scrye-TheScrye :) Mostanában csak úgy hivnak Szikra:)

nekem nemvolt sok karim :DDD

Heavenly(Nindzsa)-->AbsolutFlash(nindzsa)-->MegaBass(sámi)

ja meg volt egy surám :HeavenlySura
a wari:                          HeavenlyHarcos

Akkor énis leírom a karaktereim nevét :
NETaLAN , Nabuk , WaterSri ->WhiteSchenZ ->FuerteRico88->DESCENDANT->TheNabuk->MOMENTOUS
[color=red]aki menonek erzi magat jelojon skype-n : nabuk.asd12[/color]

[color=white]ket fajta ember letezik :
-akinek bejovok
-akinek rossz az izlese
[/color]

[color=green]hihi[/color]

2012-09-20, 22:07:17 #14 Last Edit: 2012-09-21, 11:44:16 by [MOD]Niix
Hát nekem ezek voltak/némelyik még van is:

xXPedroXx,xXpiciXx,LeveliS(és FPS játékok),Vídia(és FPS játékok)EpsYloN(és FPS játékok),Kizmaa[A].(és FPS játékok)

Ui.:Mind original saját szerzemény!(Legalább is én nem találtam még a legtöbbre ikret O.o :) )

Fairy Tail & Naruto Shippuuden :3

Devergo(Sura)/NewDevergo(Wari)/DaVeD(Sura)/PhilipR(Ninja)/Jake(Wari) -----> Heliox(Sura)
Lv.99 Barátságos Immediate
Karmát + ba, köszi


Undisput3D-Akos88-akg (Alternatív Közgazdasági Gimnázium) Alternatív szó angolosítva Alternative néztem nem tetszett , ezért odaírtam még egy e-t , és megszületett Alternativee. Amit nagyon nagy előszeretettel lopnak minden egyes szerveren (Y)
Nem az a legjobb , aki azt hiszi magáról , hanem akit elismernek ;)



Lv.99
WP

Toppos surák: http://www.youtube.com/watch?v=Z5lXbcJZmfM&feature=related

2012-09-21, 17:07:40 #18 Last Edit: 2012-09-26, 15:20:05 by LordDestiny
Lehet nem jól értelmezem a témát , de mindegyxd

Az első nevem ImKira volt(a Kira a Death Note c. animéből van.)Aztán ßMKira , Mentax a név váltás után VenomWarrior , utána InsaneBoy legutolsó karim pedig SuraKard17 :P

Quote from: csaszidavid on 2012-09-20, 23:04:04
Devergo(Sura)/NewDevergo(Wari)/DaVeD(Sura)/PhilipR(Ninja)/Jake(Wari) -----> Heliox(Sura)

Bojka78, harcos78, KingMage, Nexx, Az eredeti mielőtt eladtam a karit --> Devergo, NewDevergo, koztavninjah, I7evergo (az eredeti, nem lovag xd) LatinGigolo, LatinoGigolo, Chenzo