Optcsalás ellen és tapasztalatok

Started by Amiga, 2012-08-25, 14:36:59

Kedves Fórumozók, " opt hekkerek" Stb... Most aki nem ismerné az opt hack-et és annak előnyeit, hátrányait most mindent szépen leirok ide! Azt megjegyezném, hogy már nem használom, már nem játszok ddmt-n se családi okok miatt, tehát szerverröl nekem lényegtelen, hogy kitiltanak-e, innen remélem nem fognak! Csak a Team munkáját szeretném segiteni... És akik nem használják a Switchbot-ot lássák ,hogy mennyire nem igaz az az állitás, hogy "Te is be tudod optolni" hát nem ilyen egyszerü higyjétek el...

AKKOR TAPASZTALATAIM ÉS VÉLEMÉNYEM IS KIFEJTENÉM:

AZt biztosra vehetitek, hogy aki úgy hirdet egy PRO optos item-et, hogy cserélem optolatlanra + Rögök annak a 90-95 %-ban Opt hack-et használ! Én kb az Opthack kifejezéssel 6 hónapja találkoztam Juudaass kollégán mondta, hogy van egy müködő Opt hack )Miután a szerver le lett véve) EZ ugy jött szóba ,hogy irtam neki megveszem ninja szettjét 20 k-ba és 2 k-ért hozzácsapja az opthack-et amit mondom ok! Mert amugy másnak 15k-ért akarta eladogatni....Na mindegy lényegtelen ebbe maradtunk... Kicsit keresgéltem egy hirhedt bevált csaló oldalon és egy linkre kattintottam ami ehhez a programhoz vezetett azonnal le is töltöttem a találkozot lemondtam Judaass-al és nagynehzen elkezdtem használni. Tévhit: "Ugyanannyi yang az optolás tehát tökmindegy" szerintem nemmindegy hogy nekiugrassz beleforgatsz 400 misiért cserélőt(4000 Db) Vagy elinditod lefekszel aludni és 2 milliárd yangot (20000 Db) ugyhogy ráadásul 5 cuccom pro optos lett! Mivel egyszerre 5 cuccban is tud cserélni ez a program!Amiket gyakran optoltam: D.Waris 54-es nyakas, karos, Quilin, pajzs! Amilyen optokat beiram: 10 Krit, 15 Kard, 2000 Tp, Nem viccelek 600 Misiböl átlagosan behozta a nyakiba, cipibe, ezeket az optokat és amikor énis ugy hirdettem hogy csere optolatlan + Rögök akkor vettem észre ,hogy más is igy hirdet tehát nem vagyok egyedül! Karosba: 2000 tp ,10 demi ,10 átható kicsit vicces de 350 misiböl benne volt és optolatlanra 10 rögöt kaptam! általában akkor összegezve 1 rögböl beoptolta  aprogi/Cucc és 6-7 rögöt kaptam rá!Jobb esetben ha a 3 opt mellé bejött még 1 jó opt akkor 11 rögö vagy duplát kaptam mellé! Igy a játékba fektetett 50.000 Ft-ot 1 hét alatt megdupláztam 100.000 Ft-ra Nemtudom program nélkül elég nehézl lett volna.... Ittvolt pl. 10 mob 50 támadó méreg! Bejelöltem 50 ák fölött legyen és legyen benne ördög elleni erő.... lefeküdt3em reggelre 52 ák 6 ördög elleni erő 5 átható, 10 varázs mondanom se kell optolatlanra + 1 DUplára + 2 rögre cseréltem.... PEDIG 600 misiböl benne volt! Tehát 3 optot nagyon gyorsan nagyon könnyen belerakta Nemtudom hogy ye köszönhető-e annak, emberfeletti gyorsasággal optolt mivel 1 cuccot kb 2 szer olyan gyorsan optolt mint egy ember de ha 3 cuccot optoltál egyszerre akkor 4-5 ször olyan gyorsan optolt mint amilyenre egy ember képes dd-n!  Én map-ön optoltam, hogy ne öljenek meg és csak meg se tudjanak ütni... mert ezeket a lvl1-es karikat el lehet ütni a helyükröl és vége is van nekik mint a botnak hibát ir ki a program..És akik azt irják hogy ugyanannyi yang lemegy stb LEHET de nemmindegy hogy 5-ször olyan gyorsan optol-e vagy te optolod és megunod 30 perc alatt mert nemmindegy a gép nem unja meg...AZ beoptolja amit kérsz! D.Waris csata: 10 Demi, 10 Átható, 8 méreg, 5 krit, 5 ájulás! Potpm 900 misiböl... de volt hogy 400 ból jött ki 10 demi, 10 átható, 5 méreg ,10 krit stb....Ilyeneket hogy Sapiba 10 demi, 8 méreg, 8 támadó sebi gyerekjátékvolt 6-7 perc alatt beoptolta d.waris 60-as Sapiba TEHÁT NAGYON NEMMINDEGY! Érdekes, hogy nekem elötte optolással sose volt ilyen cuccom csak nagyritkán hogy mondjuk d.Waris 54-es nyaki: 10 Krit, 15 Kard, 2000 Tp, 8 ájulás, 10 kétkezes... Programhasználat után egy héttel a leltáramba nemfértek el az ilyen optos cuccok! ÖSSZEGZÉS: Csak egy mondatban! 1000-szer könnyeb volt tőle az életem játékban megdzupláztam az amugy se kevés értékemet 1 hét alatt, 1 hónap alatt megnégyszereztem... Programot töröltem, cuccaim elajándékoztam már nem játszok ne irjatok rám programot nem adok senkinek csak a TEAM-nek a csalás kiküszöbölésére! Igy visszagondolva egy undoritó dolog nem véletlen ment el a játékkedvem tőlle..... Üdvözletem

NarcoLepsy

Várom a TEAM levelét 100%-os segitségnyujtást adok! Vagy ha kérdésük van szivesen válaszolok....

Ezt a Switchbotot 100%-osan csak akkor lehet kivédeni, ha a klienst és az indítót semmiképpen nem lehet kibontani. Akkor viszont már más hackek ellen is könnyű védeni. Vagyis indítót lehet bontani csak a pongot ne lehessen megtalálni.

Én azt szoktam csinálni, hogy ráirok

-Szia! Kell a karid?
- (Ha itt van akkor igennel szokott válaszolni)
- [Most felhivom a figyelmét, hogy most hagyja abba a segédprogramok használatát, ha kell neki a karija]

1 srácot már sikerült így megijeszteni :D Megkérdezte honnan tudom, hogy használja XD

Én ddmt2 s1 en ch1 en boltkarival a fegyverzetkereskedőhöz mentem, ugye ott van az opt.
Optoltam (Persze saját kézzel és nem programmal)
afk voltam mivel van egy saját szerverem és azon is kell lennem, eközben az npc bolt ablakját nem x eltem ki, (Gondoltam is én minek)

és jönnek a PM ek hogy mivan optos
meg ne használj optot, legalább ilyen feltűnően mert ugye az npc ablak nyitva volt nálam így nem tudtak a kereskedésbe menni.

Egyszóval aki afk és a fegyverzet kereskedőnél van az nem feltétlen optcsaló  ;)