Te miért a DDMT2-t választottad?

Started by Progressive, 2012-07-22, 01:07:36

Quote from: Merlin on 2014-06-08, 12:23:44
Azért választottam mert magyar és eléggé sokan vannak.

Voltak!! Már kevesen vannak.

Quote from: NewLewooo on 2014-06-21, 23:56:07
Mert a magyar metin2 unalmas volt számomra, és mert ezt ismertem csak :))

én is annóba ugyan ezért...:$ de már sajna le járt az ideje :/ sokan otthagyták Metin2-öt. DDMt2-öt...meg elég sok Metin-t. el tünnek az emberek...

Sokan Magyar Metin 2-ről estek át ide, én nem. Valami oknál fogva nem sikerült a telepítés és az indítás, így hát lemondtam róla eleinte, és egy Német, de lényegében hasonló szerveren próbálkoztam. Amikor az bezárt, átjöttem DDMT2-re, mondván, hogy úgyis Magyar, ráadásul rengetegen ismerik, miért ne? Kicsit szerettem volna gyorsabban haladni és megismerni a Metin világát. Ez még egy indok volt a Szerver mellett.

Mivel így is, valamikor az elején csatlakoztam a játékosok közé, amikor még egy +7-es Tündekard birtokosa Istennek számított (régi szép idők), én is úgy vágtam neki a játéknak, hogy ezt a kis lemaradást behozom. Végül is sikerült. A játékosok is többnyire segítőkészek és rendesek voltak, jó volt a közösség.

Sok emlék fűz a szerverhez, például itt tudtam meg, hogy a skilleket hogy érdemes húzni, miért eggyel kezdjük, meddig húzzuk, mit kell vennünk, hogy M1-re váltson, vagy egyáltalán azt, hogy mi az az M1. Hogy a stat pontokat hogy érdemes elosztani stb.

Sok segítséget kaptam, amire tudtam építeni a későbbiekben, meghatározó volt tehát. De aztán a magánéletem úgy alakult, hogy nem hagyott lehetőséget a játékra, később már ki is ment a fejemből. Vagyis, ez nem jó szó rá. Többször is terveztem visszatérni, párszor sikerült is. Akkor még megismertek a régi barátok is, sikerült összeszedni őket, később viszont már, egy nem kevesebb mint két éves kihagyás után már ez nem sikerült. Szerintem sokan otthagyták, vagy új karaktert kezdtek.

Megfigyelés céljából leskelődtem a Kék map 1 köréből, hogy mi a helyzet, és a fórumot is sűrűbben olvastam, de úgy vettem észre, hogy az, aki most kezdené el a játékot DDMT2 szerverén, szinte kizárt, hogy annyi időt behozzon, a nagy öregekkel szemben, akik már évek óta a DDMT2 játékosai.

Így inkább nem próbálkoztam vele továbbra sem, a meghívások ellenére.

Összesítve tehát többnyire azok a dolgok csaltak fel engem a szerverre, ami másokat is.
"A legjobb éppen az, ahová aznap teszem a mércét."
Draven