Te miért a DDMT2-t választottad?

Started by Progressive, 2012-07-22, 01:07:36

2012-07-22, 01:07:36 Last Edit: 2012-07-22, 20:04:42 by prosaxoo
Hali!
Ebbe a témába azt írjátok le hogy miért a ddmt2-n töltitek a szabad időtöket és miért nem más p-szerveren!

Kérek +t ha tetszik a téma!
játék befejezve!

sziasztok

Sziasztok.
Mikor elindult a szerver, egyből beleszerettem. : D Akkor még persze más volt.
Aztán abba hagytam, neki adtam a felhasználóm egy barátomnak.
Sok emberrel ismerkedtem meg, van olyan is, aki mára egy "valaki" a szerverenn : DDD
És bárhogy próbálom elkezdeni újra, sajnos mindig azzal a ténnyel szembesülök, hogy bármennyi időt fektetnék bele, nem jutnék semmire. (Csak ha költök a szerverre, ami számomra ki van zárva)
Pedig szívesen elkezdeném. És azért is, mivel az első, és egyben a legjobb privát szerver a DDMT2!
Itt nem fél az ember, hogy holnap már bezárják a szervert, itt nem fél az ember, hogy eltűnik valamije.
És még sorolhatnám... Üdv.

Szia, vagy sziasztok. :)

Én már jó ideje játszom, és ennek az az oka hogy a környéken nem sok mindent lehet csinálni, és este (éjjel) nem tudok mit kezdeni magammal ezért felmegyek. :) Ráadásul jó beszélgetni az ismerősökkel, de persze ez nem helyettesíti a rendes életemet. :)
Azért nem más, mert a többi el lett rontva a sok újítással és extra dolgokkal. Szerintem. :) Ez sokkal inkább hasonlít a rendes metin2.hu-hoz mint bármelyik másik. :) Természetesen próbáltam már mást, de nekem valamiért ez jött be. Ja és ami fontos. Magyar nyelvű. (mármint a játékosok.:D)

aze szeretem eszt a szervert , mert sok a player , rayokat lehet warozni , meg sok baratra lehet szert tenni , nameg sok utalóra xdd
ya meg hat szeretek topety leni :c

Mivel ez volt az 1. magyar p szerver. (Ha egy magyar volt  értelemszerűen másik magyar p szerverre nem tudtam menni, külföldire meg nem volt kedvem.)

Még régen, anno 2009-ben, az egyik barátom már 3 napja játszott vele, amikor én még GF-eztem. Egyszer csak átjött hozzánk és azt mondta, hogy mutat valami jót, ami metinnel kapcsolatos. Amikor beléptünk és láttam hogy milyen gyors a fejlődés és a yang esés, rögtön beleszerettem. Ma már csak az élvezet kedvéért játszok :)

Egyik barátom mutatta be nekem a DD-t, nem is értettem első napokban semmihez, de ő segített ki P-zni skilljeim, meg minden... Segítségével megszerettem a DD-t.  Azóta 3 accom lett, egyiket abbahagytam, másikat föltörték xD, harmadikkal most játszok. Sok haverra, ám sok olyan gyerekre leltem, aki nem tisztelte társait, és mindenkit sértegetett...
Mostanság kezdek visszavenni a DD-ből, mert már kicsit unom, ugyanis farmolni,fejlődni unalmas, max. hülyülni járok fel :) Igazából hiányoznak a régi szép idők  ;) Amikor 50 milla volt a king, meg optcsere is nagyon olcsó volt, nem volt az a nyüzsgés kékeknél sem, és jól ellehetett beszélgetni, jót barátkozni.
Ám most viszont a létszám növekedéssel, ne értsétek félre de megnőtt a lowok száma :(
Ám fölvidítanak az eventek, amit köszönhetünk ATAG-nak :D

Jó játékot!

2012-07-22, 20:06:34 #7 Last Edit: 2014-08-02, 23:47:16 by adosremus
Hülye voltam.
ÚJ VIDEÃ" !!!
eltávolításra került

Sziasztok
Én még a szerver kezdetekor kezdtem játszani. Még nem tudtam szinte semmit a metinről. Ahogy teltek a hónapok úgy nőt nem csak a karakter szintje hanem az enyém is. Most már mindenki tudja, hogy ha tisztességes karit akar kezdésül akkor wp surát vagy testi harcost kezd de én mért is ne ijászal kezdtem. A játék meg is fogott. Ahogy teltek az évek úgy lett mindenki fejlett és erős. De sajnos a kellemetlen karakterek is megjelentek. Ekkor már jó pár idő után úgy döntöttem tartok egy szünetet. Ezután az egyik barátom mutatta meg nekem a DDMT2 S3-at. A karakterek hiánya véget baráti körben csak SP szervernek (Singe Player) neveztük :-) Miután a barátaim már rég abbahagyták én még mindig ott Veteránoskodom .)

By: Siruma

Amikor még semmit nem tudtam a metin2-ről, elsőnek a sima metinen kezdtem el a játékot és ott kb 30-as szintig fejlődtem és meguntam. Egyik osztálytársam mondta, hogy jöjjek fel a ddmt2-re és próbáljam ki. Regisztráltam és megnézek az accontumat, kaptam sé-t (bár azt se tudtam hogy mi volt az xdd ). Egyből rendeltem 1 harcos kinget és elkezdtem. Mindig újra kellett kezdenem a karimat, mert beragadt valahova (régi bugg szerűség volt, azóta kijavitották) Semmit nem tudtam a metin2-ről amikor felmentem 75-ös szintre.. (vértek nevét, fegyverek nevét stb..)

Sziasztok én elsőnek magyar metinen játszottam fél évig, akkor ismertem meg az egész metin világot, ment úgy ahogy. Egyszer találkoztam valakivel segítettünk egymásnak stb.. és nagyon jó haverok lettünk. 52ig húztam a karit harki néven, de aztán töröltem. Egyszer haverom mondta hogy talált egy nagyon jó szervert ahol már 70es szintű. Ez nagyon megtetszett és én is át jöttem egyből. Felléptem és ahogy futottam be map1re tátva maradt a szám amikor megláttam a King vértet, nagyon tetszett. Utána mi is fejlődtünk, és versenyeztünk ki tudja hamarabb megvenni a Sárkányisten vértet. :D Így találtam meg a ddmt2-t azóta itt maradtam. Ja igen, körülbelül induláskor jöttünk át.

2012-09-30, 16:24:59 #11 Last Edit: 2012-09-30, 16:32:14 by AnonimT.
Azért választottam a DDMT2 őt mert más privátok televoltak olyan GM ekkel akik cuccolják a haverjukat, sok volt a "Pisti" stb.

Hát már DDMT2 őn is sok "Pistike" van.  :-X

Egyszerű a téma kérdése.
Azért választottam dd-t mert akkoriban mikor metineztem még nem volt más priv szerver ezen kívül.
[COLOR=red]http://www.youtube.com/watch?v=PtrLjjTdF9A (QuicklyFrost PvP Movie)

[COLOR=red]Katt a kép-re

Azért, mert mikor simán elkezdtem metinezni, egyrészt nem volt annyi, mint ma másrészt nem ismertem privát szervereket, és sima után (ahol szenvedni kell a cuccokért rendesen) ez a szerver nagyon jónak, és "könnyűnek" tűnt.


nem volt más magyar P szeró, német szerverre meg nem akartam menni
"MielÅ'tt meghalok tuti szívok egy kis zöldet, behunyom a szememet és elhagyom a földet! "

A tesóm mutatta, és megtetszett, sima metin2 után ez "felüdülés" volt :D
Amire most szükségem van, azt nem lehet szavakba önteni... de pohárba igen! ;.D

Sziasztok:)

Én nemtudom hogy találtam rá, 2010-ben kezdtem.

Nagyonjó volt még akkor anno, emlékszem először kínai kliens volt, és csak utána jött ki a "magyar".

Volt 2 kliens, a kínaiba kellett be rakni a cuccokba a követ, mert még nem tudták megcsinálni a magyarba ezt.

Nagyonsokan voltak, 4 CH volt, vagy nem emlékszem, és mindeggyik FULL volt, úgy lehetett belépni állandóan hogy nyomogattam az entert meg minden sz*rt :D

Nagyonjó volt akkoriba! Haverommal az volt a legnagyobb felfedezés mikor megvolt az egyik Skillünk P-re :D Milyen rég volt :D 20.000 FT-ot öltem bele még akkor, alig vártam hogy legyen egy king vértem :D

Aki emlékszik rá, még a weboldal is kínai volt :D A városba úgy lehetett lenni és kilépni hogyha leszálltál a lóról különben befagyott a karid és akkor GM PM szedd ki a karim stb..:D Nagyonjó volt. Mostmeg már..

Régi PVP videóm Niker volt a nevem :)

Hát ennyi :D

Azért választottam mert magyar és eléggé sokan vannak.

Mert a magyar metin2 unalmas volt számomra, és mert ezt ismertem csak :))