[DDMT2] Opt csalók ellen

Started by ATAG, 2012-05-05, 01:39:56

Quote from: Celebrate on 2012-05-05, 09:12:31
Van 1-2 injector, ami nem csak dd-n működik :)

De klienslevédésen kívül nem nagyon lehet megoldani, de én megértem ATAG döntését /nem lesz levédve a kliens/.


Olyan Python loader is van már amihez nem kell injector....

Én 1 ötletet tudok mondani....: 2008 kliensben nem megy Python loader, nem jó semmi hack hozzá (Vagyis csak olyan kevés...) ennek csak az a hátránya hogy nem lenne fix lvl kijelzés de ha betennénk PM be a szint jezést akkor kész.

Csak 1 ötlet....

Szerintem ha az első opció megvalósulna akkor kb a játékosok fele itt hagyná a szervert, mert igy a nem csalók se tudnának normálisan optolni...

Igaza Van De Ha 1 Percenkén Lehetne 1 Cserélőt Bele Tenni akkor annak semmi értelme nem lenne sőt szerintem rontaná a helyzetet...
Olvasd El És Tanuld Meg .:) !!!!

http://metin2hungary.net/index.php/topic,25326.0.html

Nekem jobb ötletem van... kérdezd meg Pyksát hogy ő hogy védte ki a python loadereket... Aki Metin2Creative-ra be tud injektolni valami pythonos dolgot az ügyes :) DeathBat leírta hogy ő tudja hogyan kell de mivel jó viszonyba van Pyksával nem adja ki..

2012-05-05, 11:32:59 #24 Last Edit: 2012-05-05, 11:38:20 by Bucka98
A Piacot úgy értitek ITEMSHOP?
mert akkor én arra szavazok, hogy csak ott lehessen megvenni.
Legalább nem szaladgál mindenki 7optos cuccokkal.
És kicsit visszajön a régi DD-s érzés. És így a csalókat is megakadályoznánk...

Módosítás: Igaz sok már pro cuccal rendelkező megmaradna, de úgyis ott vannak a boltok, onnan is vehettek 7 optos cuccot xD. És amúgy az nem igaz, hogy a többi új meg szívna, miért is szívna xD. Mondom boltokba ugyanúgy megkapnátok a 7optos cuccot, vagy ha esetleg valaki Sés akkor attól is vehetsz, mivel a Sések az optcseréből élnek meg.

1-5 opt te iq ninja.
“Ha életedben a sikert A-nak vesszük, akkor A=x+y+z. x a munka, y a játék, z pedig az, hogy befogod a szád.” ~ Albert Einstein

Quote from: Bucka98 on 2012-05-05, 11:32:59
A Piacot úgy értitek ITEMSHOP?
mert akkor én arra szavazok, hogy csak ott lehessen megvenni.
Legalább nem szaladgál mindenki 7optos cuccokkal.
És kicsit visszajön a régi DD-s érzés. És így a csalókat is megakadályoznánk...


Te megvadultál? Mi van azokkal az emberekkel akik nem akarnak több tízezret kibaszni egy játékra? hmm?

Szerintem 5másodpercenként lehessen forgatni.

Szerény netem

szerintem ne legyen idő korlátozás.   ._.
élek virulok !13.02.13
"Holnap ROHANÁS A VIRÁG BOLTBA!!!"

Quote from: Matthew on 2012-05-05, 11:34:18
Quote from: Bucka98 on 2012-05-05, 11:32:59
A Piacot úgy értitek ITEMSHOP?
mert akkor én arra szavazok, hogy csak ott lehessen megvenni.
Legalább nem szaladgál mindenki 7optos cuccokkal.
És kicsit visszajön a régi DD-s érzés. És így a csalókat is megakadályoznánk...


Te megvadultál? Mi van azokkal az emberekkel akik nem akarnak több tízezret kibaszni egy játékra? hmm?

Nem vadultam meg, te okoskám nem dobnak ki 10.000 forintot játékra-.-
Mondom vegyél más séstől(még jobban is jársz), vagy vegyél 7optos cuccot.

Semmi értelme gondolkodj már.. ez arról szól hogy hogyan állítsuk meg a Switch hackereket.. és ezt nem lehet úgy megoldani hogy kivesszük a játékból.. vagy szerveroldali vagy kliensoldali védelem kell...

hackshield? xD

Szerény netem

Ki lehet iktatni. ;D
Mindig csodálkoztam miért nem csinál már valaki valamit.
Majd rájöttem hogy énis egy valaki vagyok.

Padmak v3-ban van hackshield "kilövő" dll fájl.
“Ha életedben a sikert A-nak vesszük, akkor A=x+y+z. x a munka, y a játék, z pedig az, hogy befogod a szád.” ~ Albert Einstein

Szerintem nem csak a magam nevében beszélek, hogy ne legyen idő korlátozás, mert pld. TheNabuk vagy én (Adosremus) optolnánk és múltkor 300 optcseréböl jött ki egy jó optos d.surás sisak. Szóval az 1 perces korlát  :-\
ÚJ VIDEÃ" !!!
eltávolításra került

tudom.... xD csak felülírod azt a szar dll-t xd
am GF kliensekbe nem működik a switchbot..

Szerény netem

Ott más működik, ha akarod pü-ben megmutatom.
De ott nincs is optcserélő (nagy mennyiségben) + ott nem érdemes használni..
“Ha életedben a sikert A-nak vesszük, akkor A=x+y+z. x a munka, y a játék, z pedig az, hogy befogod a szád.” ~ Albert Einstein

Hackshieldet baszhatod, mert a .dll-ekre szarik rá..

Hackshield?  :D Felesleges.
Kiírtam egy fórumon (haver segítségével) németül, hogy hogy lehet kilőni a hackshieldet, és kapásból 4 linket kaptam ami működött. (volt 1 vírus de van rendesen írtóm szűrőm stb.  ;))
ÚJ VIDEÃ" !!!
eltávolításra került

Eggyetlen út van. A kliens levédése. + Hogy ATAG is megelégedjen: Mellékelj hozzá bontót, a kis pöcsök úgyse tudják bontani.