[DDMT2] Opt csalók ellen

Started by ATAG, 2012-05-05, 01:39:56

Quote from: TechnoBase on 2012-05-06, 21:32:46
Quote from: adosremus on 2012-05-06, 21:20:31
Úgy kéne megcsinálni, hogy csak a pack-ot lehessen követni és bontani vagy indító ami átnézi a ddmt2hu mappa tartalmát és átszűri a fileokat.
Vagy talán mint az Ipu cabalba a ddmt2 kliensébe belerakni egy erős vírusirtót szerintem ami ki írtaná a metin2 hack jeit mivel ezek mind vírusosak kivéve amelyik nem kb 1-2
Szerintem ez lenne jó ötlet csak nem avast! kéne belerakni pl egy comodo-t vagy nem tudom [MOD]TySoN tuti mondana egy szép vírusírtót vagy esetleg youtube languy99 leghatásosabb tesztek az ő munkái között vannak.
Szerintem ez egy "Lendület a célhoz"
python injektor...

Quote from: P3NG3R on 2012-05-06, 19:00:35
Oy

A kliens bonthatóságáról..
Ha bontható marad a kliens, megmarad a csalás csekély esélye, hiszen ott van RealFreak 1.1-es python scriptje, ami egy kis ésszel és utánaolvasással üzembe helyezhető egy kezdő számára is :) .
Kezdem belátni, hogy bontható csomikkal semmi értelme védelmet csinálni :-/

Ez azert ha belegondolunk hova fajul a vilag az egesz lassan hackerbol fog allni.
Gondoljatok bele feltortek a NASAt szerintetek ha ok nem mi megtudjuk ezeket akadalyozni?
Lehet hogy lesz egy par amit igen, de tanulni fignak es egyre tobb olyan hacket fognak letrehozni amit minel nehezebben fogunk kivedeni.
Nagy szegyen hogy idaig jutottunk:(

"Ha" már csalók elleni védekezésen törjük a fejünket,célszerű a többi "működő" hack-et is kiszűrni.

Komolyan aki kitalálta a hacket, annak szakadjon a nyakába egy mázsa kaki a büdös fejével együtt.
(SZÉPEN KIFEJEZVE!)

De most tényleg, miért nem tudnak szerencsétlenek hack nélkül játszani ><" Sokkal élvezetesebb úgy "-.-


Ha neked élvezet napokig optolni valamit...

delete001: Céljaid eléréséhez , hack nélkül képtelen vagy? Ezzel azt állítod hackelsz. :P

1 másodperc várakozás 2 optcsere között. Élvezhetőség 100%, botozás 0,001% ;)

Először is szeretném leszögezni hogy nem használok hack progikat! A hackelésem kimerült abban hogy GF szerveren használtam 1-2 napig a multi hack-et ami elvette a játék élményét.
DD-n már alig játszom az utóbbi 1 hónapban, mert mi a picának küzdjek és optolgassak napokig mikor jön egy monitor fejű birka és még elmegy inni egy sört a haverokkal a program összedob neki pár top1-es cuccot 5 full bónusszal.
Mi történne akkor ha az optcserék árát megnövelnétek 10-30 millára, és mindenki számára elérhetővé tennétek az optolo hack-et! Nyílván elég ratyi megoldás lenne, de megmaradna a játék élmény, eltüne az az érzés hogy miért pvp-zek mikor úgyis hackkel a fél szerver és így elvesztenék az előnyüket, ismét egy súlycsoport lenne mindenki, feltéve ha tudja mik is azok az optok amik kellenek.
Nem kell leugatni, csak ahogy olvasgattam eddig nincs megoldás, vagyis ami megoldás lenne azt vagy ATAG nem akarja(ami érthető) vagy fél megoldás!
Ez szimplán csak egy ötlet!
Birodalom:Jinno
Név: BOWlee
Kaszt: Ijjászninja

Nem akarlak leugatni de ha 30mill 1 cserélő akkor egy sima 2ktp 15 kard defes cucc 2mlrd alatt meg sem áll..
És akik eddig megcsinálták a fullos cuccokat megint csak ők vannak előnyben...

A dolog eldőlt, vasárnaptól új, védett indító érkezik :)
A kliens módosítása nem lesz lehetséges, ám kibontani továbbra is lehet majd...

Quote from: ATAG on 2012-05-12, 13:11:13
A dolog eldőlt, vasárnaptól új, védett indító érkezik :)
A kliens módosítása nem lesz lehetséges, ám kibontani továbbra is lehet majd...


Nagyszerű hír.... Személy szerint jobban örülnék egy teljesen levédett kliensnek, de tudok örülni ennek is.
Legalább valami épül a csalók ellen.

Remek, köszönjük!
Viszont addig amég bontható marad csak idő kérdése és ismét lessz valami újj cucc vagy nem?
Birodalom:Jinno
Név: BOWlee
Kaszt: Ijjászninja

Na. Legalább jött egy új csalómentes környezet :) Köszönjük ;)

Grat, padmak v3 ellen levédted :D
“Ha életedben a sikert A-nak vesszük, akkor A=x+y+z. x a munka, y a játék, z pedig az, hogy befogod a szád.” ~ Albert Einstein

Nem csak attól védte le:D
Grat ATAG szép munkát végeztél