Bizniszek, amiket megbántál.

Started by NewLewooo, 2012-01-02, 13:46:50

Hát én azt bántam meg 7db pro 50t5wari csere 1 5int10mob tigris ox azt me gelcseérltem 2duplára-.-
No Bajner, no party

Én meg 4.dwarit egy d.waris tigris ox-aszt meg el lopták:/

lol:/ ennél roszabb üzletről sem hallottam még xd

Én legroszabb üzleteim: d. sámis 54-es nyakast adtam ingyen havernak, másiknak faxa d waris szentet fos 7 optos cuccokért... és mikor hirdetik pont azt a cuccot amit elosztogattam, és pont azt adnák érte ami kell? xd
[color=yellow]Princceeuj[/color]

Ez nem biznisz,de nagyon megbántam..

DT-be kovinál a 10mob 50támadós Quilin cipőmöt +6ra betörte xD

Nem baj,van még1..

2012-04-19, 19:03:36 #24 Last Edit: 2012-04-21, 06:08:57 by [BA]THymea
xXDaweedXx


Sziasztok

Már nem azért, de Daweed látod már megint teszed a fejed, hogy ilyen-olyan toppos cuccaid vannak meg erre-arra cseréltél. Most is arra vered a fejed hogy Paksiiii csonttal ment és 7-5-re kikaptál. Most őszintén ezt ki a franc érdekli? Nem értelek meg, és szerintem ha így folytatod soha az életbe nem is foglak megérteni. Minden cuccodra azt mondod hogy ilyen toppos, olyan toppos.. Evvel még nincs is olyan nagy baj csak azzal hogy MINDEN...EGYES...HOZZÁSZÓLÁSODBAN benne van a toppos szó.

Ez már annyira idegesít engem..

ON:

Hát még régebben egy dupla waris csata kard+9-et ( 12 erő, 10 demi, 10 krit, 8 méreg ) eladtam 200 misibe mert nem tudtam mennyit ér és egy 99-es menta wari azt mondta 200 misit ér.. :D

2012-04-19, 19:45:46 #25 Last Edit: 2012-04-21, 06:13:14 by [BA]THymea


Elcseréltem a 2k tp 15 tőr 10 krit 8 ájulás 55 csukát 7 optal 1 duplára.És a makker akinek adtam 2.optcserére d ninját tett bele.


daweed,1. hozzászólásod amiben nincs benne a toppos szó.
egyébként meg 1 2k tp 20 varázsseb 15 karddefes 30 támadós d.waris warikinget 1 1,5k tps 50 támadós 15 karddefesre + 3 rögre..ez utólag nagyon rossz döntés volt.valamint mercenary karakterem eladása is az volt...

Cseréltem a top dninjáimat (8at) 7 profi Dsura sámira.
Minden zsírvolt,csak nem vettem eszré,hogy a gyerek (DeathBringer) nem tette be a 38s fullérces nyakit.
Kb itt buktam be..sokadszor.

DeathBringer,ha összeakadunk,nem éled túl. :D
[color=red]Reily[/color]
Céhet keresek!

még kezdő hülye voltam és...
Szellemfog penge +8 (5optos 3köves) elcseréltem egy démon penge +0 (0opt,0kő) és egy oroszlánkard +6 (4opt,0kő)-ra.
akkor mikor rájöttem, hogy hülyeség volt, nagyon rosszul esett...  :-\ :'(

Hát... Még régen volt hogy elcseréltem egy Villám Kés+8-at(4-5Opt Semmi.6-7 Opt:Dupla Sura) egy Feka +7-re!(2000 Tp,15%Testi Támadás Kivédése vagy mi!0 6-7 opt) Hát nem volt valami jó döntés!

Zeed!


[color=white]A Fórum Szabályzat Olvasása Ajánlott![/color]

kb féléve töröltem a 73as mentám dupláit mert úgy volt, hogy soha többé nem fogok metinezni xdd
"MielÅ'tt meghalok tuti szívok egy kis zöldet, behunyom a szememet és elhagyom a földet! "

3x-or volt 8 duplás szettem egy kaszt ellen de mindig abba hagytam.. -.-" nem értem miért xD

Az hogy egy 54 es mennyei nyakast D.warist vettem 3 rögert... Ezt megbantam nagyon... (S1)
DDMT2

Lovagias lv.94 Kurosawaaa

D. sámis sámi epicem eladtam 12 rögbe :(
Amire most szükségem van, azt nem lehet szavakba önteni... de pohárba igen! ;.D

8 Pro D.ninját elcseréltem egy (utólag nézve) gagyi 8 D.sámi sámira :c
G O S U

Eladtam dupla wari szettem 106 rög be xD

Megvettem szikra sapiját 129 rögbe :D

Nem adtam el a 12 int 10 demi 10 átható 20 varázs 5 méreg duplasurás tritonom 200 rögben, aztán később már csak 120 rögért tudtam tőle megválni.  :)