Játékötletek

Started by Dorka, 2011-11-01, 12:35:26

2011-11-05, 09:20:17 #20 Last Edit: 2011-11-10, 18:55:03 by Dorka
Minden vasárnap 50-100% al nagyobb droppok

Ez mióta játék?

Dorka

2011-11-07, 08:15:01 #21 Last Edit: 2011-11-10, 18:56:02 by Dorka
Nekem volna pár ötletem.

Íme az 1ik:

Yang rajz verseny.
Hogy mit is takar?
Ismét lehessen Yang-al rajzolni.
A kész alkotásokat leprintelni, majd egy kijelölt Teamtagnak elküldeni.
Ő név nélkül publikálja őket, amiket a fórumozók pontoznak, mondjuk 3 napig.
A pontozás végén, nyilvánosságrra lenne hozva az alkotás készítője/készítői.
A legtöbb voksot kapott rajz tulajdonosát ill. tulajdonosait megjutalmazzák.
Céh szinten is lehetne rajzolni, ami persze egybefüggő (egy nagy rajzot).
Ha pedig egy céh szintü csapat győz, akkor a jutalom megoszlik.(ez már fortmalitás kérdése)

Ez lenne az alapötlet.


Sokan ezzel szórakoztak, ami miatt sokszor meghalt különböző map. Felejtős.

Dorka

2011-11-07, 12:59:29 #22 Last Edit: 2011-11-10, 18:56:43 by Dorka
Halii itt egy ötlet:$

(ha már volt ilyen sryy)

Kritikus találat verseny!

EZ mit is takar?

Pl. egy GM-karakter beöltözik egy kaszt ellen full deff be vagy támadóba!(Nem duplába mert ott a nem full duplások nak nincsen esélye:D)

És Sorba mindenki aki jelentkezik a játékra az 1skillt válaszhat és aki a legnagyobbat kritel az viszi a jutalmat... ha részletezni kéne és ha valamit kihagytam bocsikkaa: $$^^

Bye-Bye


Minket nem sebeztek.

Dorka

2011-11-15, 14:40:08 #23 Last Edit: 2012-01-02, 18:13:38 by Dorka
én ötletem hogy havonta vagy 2 havonta legyen pvp verseny illetve céh war verseny tudom sok hátérmunkával jár de szinesítené és érdekesítené is a szervert.
Kitti

Ilyenek lesznek.

Dorka

2011-11-15, 19:51:45 #24 Last Edit: 2012-01-02, 18:14:41 by Dorka
Szépségverseny?

Minden karakter ugyanúgy néz ki, esetleg más hajakkal. 4 féle kinézet van. Értelmetlen.

Dorka

2011-11-20, 15:03:16 #25 Last Edit: 2011-11-20, 15:06:59 by BRics97
                                                    Sziasztok ! ! !



Az én ötletem az lenne,hogy: Birodalmi király választás.


Követelmények:
                -minimum 10 tagú céh

                 -(csak a céh vezető részvételével vehetnek rész a játékban a céh tagok!)


1. verseny:pl:10 céh versenyzik egy külön mapon, 5 GM bújik el. A GM-eket megtalálva 5 céh jut tovább.(Ez csak példa több céh is versenyezhet!)
2. verseny:pl:Kivan jelőlve egy hely ahova levan téve egy NPC példáúl. Ehez a helyhez a GM-ek megadják a tovább jutott céheknek a kordinátát legyen ez pl:orkok völgyében vagy sivatag.....az 1. 3 céh aki oda ér az jut tovább.
3. verseny:A tovább jutott 3 céh, 1v1-ben wart folytatnak. Az elesett céh tagok várost nyomnak és ott maradnak. Ez a war addig folytatódik amíg valamelyik céh összes tagja ki nem esik...itt is lehetne nyomni mindenféle italt. A tovább jutott céh harcol a következő céhhel a kiesett pedig már eggyikkel se mert itt csak 1. helyezett van.


A nyertes céh lesz 3 birodalom feletti uralkodó és a királyt pedig céhen belüli pvp versennyel döntjük el. Természetesen ott is csal 1. helyezett van.  A céhen belüli versenyzőknek muszáj,hogy legyen FELESÉGÜK! Ugyanis ő lesz a királyné:)



A JÁTÉK LEHET HOSSZADALMAS DE ANNÁL IZGALMASABB ÉS MEGVALÓSÍTHATÓ. MINDEN HÓNAPBAN LEHETNE ILYEN JÁTÉK.



2011-11-23, 03:03:31 #26 Last Edit: 2011-11-23, 03:10:22 by AGRESSOR
Sziasztok!
Játékötlet?
Lássuk!

pl: céhwar verseny...  zajlik szépen gm figyelése alatt...
fogja és be dobb a tömegbe egy bosst tetszőlegesen pl majom fejedelmet hogy izgalmassá tegyük egy kicsit a wart!

esetleg még egy ötletnek h fórumon feltenni vmi rejtvényt amiből egy jelszót kaphatunk, megfejtést amit majd a játékban kéne esetleg megadni egy teamtagnak akitől metinhívót kaphatunk vagy bármilyen itemshopos italt pl céh warnál minden tag kap stb
vagy zászlós warra  minden céh tag kap 1  v 5db tp feltöltőt ami teljesen tölti fel a tp-t, vagy lilaitalt, vagy bármi olyan ami segítené a céh megnyerését kissé a másikkal szemben!
Még egy ötlet ugrott be írásközben ugyan úgy retvény fejtés fórumon, és jutalmul kapunk 1 teamtagot egy warra de csak is kízárólag 1 warra amit már esetleg a teamtag dönti el h melyik céh  ellen áll be segíteni, de a teamtagnak az ellenfél céh kérésére át kell változzon valamilyen mobbá, a teamtag által fórumon kiszabott mobokra és úgy segithet a teamtag a céhnek 1 alkalmi warra! (természetesen itt már a teamtag tapasztalja ki hogy a gm karit fel kódozva viszi be a warra vagy fel kódozatlanul +9 es bónuszos cuccokban a lehető legjobb bónuszokkal!, de akár az is elég ha nagy a tp je, itt nem tudom mi hogy van pontosan de ezt a team tapasztalja ki!)

ezek csak ízelítőnek még nekem is nehézkes erre fantáziálnom, de minden ötletet külön külön is lehet értékelni h jó e vagy esetleg máshol lenne jó alkalmazni az ötletet!

UI: ha céhwar van  és nyer 1 céh akkor nyerhetnének mondjuk céh építési anyagokat, meg kevéske yangot!
(A rejtvényes ötletet a szerveren azok játékosok fórumra való írányítását, látogatását, olvasásra késztetését szeretném fokozni, elérni! )
Minden jót!
Üdv!

Sziasztok!

Én egy amolyan Lóversenyfélére gondoltam!

Minden birodalomban map 1 en ki lenne jelölve egy pálya körös körül és Pl:3-4 kör lenne egy verseny!
Ez nem csak azon múlik hogy mindenki fut 200 as sebességgel,mivel vannak mobok amiben ellehet akadni és vannak ideális ívek pl: egy kanyarban amivel lehet előnyhöz jutni!
A GM ek is tudnának szerintem akadályokat teremteni amivel nehezithetik a dolgot!
Persze GM felügyelete alatt(velünk futna 1) futnánk a versenyt hogy senki ne vághassa le...:D
A Nyeremény lehetne Például 10DB optcserélő vagy bármilyen más itemes dolog ami érdekesebb!

Üdv:Rick67

nekem 1 olyan ötletem van hogy:
hogy Lélekbarlangban(1-2)tetszőleges helyen állnak a GM-ek majd meg indulnak a játékosok , és meg adott sorrendben kell menni , GM-ek adnak a játékosoknak 1 cuccot és úgy mehetnek tovább , igaz itt több embert lehetne jutalmazni akik össze gyüjtik a cuccokat ,persze közben le kéne adni a cuccot hogy ki zárják a csalás végeredményét :) , vagy NPC-et be programozni mint ha csak 1 küldi tárgyat fogadna el , és adna másikat helyete :) , és teljesen más más helyen lennének , igaz hosszadalmas meg csinálni az NPC-et ezért írtam hogy a GM-ek vegyék át , és adjanak más cuccot helyete :). El lennének a játékosok ezel 1-2 óráig és a leadási sorrendben jutalmazni az embereket .

Például ha már nagyjábol megvannak a cuccaid,99vagy nagyon nincs mit csinálni csak pvp-zni,beszélgetni.

Kéne küldetéseket berakni,95+tól és érdekességeket,különböző nehézségeket és normális jutalommal:)
Ettttől érdekesebbé lehetne varázsolni :P

☜☆☞  Az életemért harcolok,de ugyanakkor a harcnak élek! ☜☆☞

Sziasztok! Hoztam egy ötletet nektek. Rendezni Kéne 1 Női és Férfi PvP eventet.  a Nőin csak nők vehetnek a Férfin meg csak férfik..


És a Férfi meg a Női versenyzői között meglássuk ki a leg erősebb. És a Férfiak Között a Top1 lenne az Arany herceg  a nőknél pedig a Top1 nél Arany hercegnő.


Férfiaknál lenne a  top 1-3 ig:


Top1: Arany Herceg
Top2:Ezüst Herceg
Top3:Bronz Herceg



Nőknél lenne a top1-3 ig:


Top1: Arany Hercegnő
Top2:Ezüst Hercegnő
Top3:Bronz Hercegnő


És a Top1-ek valami értékeset kapnának. A Top2-ők kicsit mást és a Top3 megint más..


Ez csak most jött a fejembe ez az ötlet.. xD

[color=red] Köszönet Alone-nak.
[color=red]ყვáƒ"ლი,сирење,पनीर,£αšε√π.â,,¢,Î"ðvεηÑ,Ï...яε
[color=red]Nem foglalkozok avval hogy segített "+"-t vagy "-"-t adsz.

☺☻♦♣♠◘○◙â™,♀♪♫☼â—,,►•♠•▬▀

Nekem az az ötletem hogy pl. Hívásba tesznek fel kérdéséket és aki először válaszol az kap valamit. És egyre nehezebb kérdések, egyre jobb cucc. Pl:Első körbe 1 egy 10waris csuka, Másodikba 10waris karos, és a végén Csata vagy Ékszerdoboz. S2ön jól jönne mert alig van eladó cucc.. Viszont s1en nem tudom hogy lehetne kivitelezni.. mivel elég sokan vannak...
"Nálam az a hagyomány, hogy péntekre, fél tízre
Több alkohol van bennem, mind két üveg Bayleis-be..":DD
"Nem vagyok gengszter, büszke vagyok hogy anyám, és nem az utca nevelt fel."

Szerintem ez jó ötlet.
Olyan cucc, esetleg nagyobb értékű arany rudak kellenének olyan egységekben, amiből 2-3 milliárdot be lehetne rakni kereskedő ablakba és persze nem számolná a karin lévő 1.999.999.999,- értékhez.

Lehetne duplákkal már yangért is kereskedni, mert már sok az olyan, ami többet ér 1-2 milliárdnál. Könnyű yangot szerezni, ha valakinek van egy kis esze. Az elején biztos felmennének kicsit a duplák árai ezáltal, de később visszaköveti magát.
http://hu.wikisource.org/wiki/A_magyar_helyesírás_szabályai

Sziasztok. :DD

Szerintem jó ötlet lenne ha ki lenne jelölve egy hét amikor olyan event lenne, hogy egy tárgyból esnének jó cuccok de lehetne piros, kék, zöld, lila ital is de amiért érdemes llenne pl: opt cserélő, opt rakó, kvarchomok meg ezek a többet érő fejlesztői cuccok.
És ezeket minden szörny dobná.

Szerintem jő ötlet lenne de ti tudjátok. ;)

[HIGHLIGHT=#000000]Johnny[/HIGHLIGHT]
[color=purple]J()|-|/\//\/y.^^[/color]


[color=red]Ha Problem^^ van a klienseddel akkor:[/color]

[color=white]http://metin2hungary.net/index.php/topic,140196.0.html[/color]

Lv 92-

[*]Menj Seon-Pyeong-hoz
[*]Ölj addig
Alvilági jéggólemet és Alvilági fagyos jégembert, amíg nem szerzel 10-et a Rossz akarat ékkövéből. .
[*]Menj vissza Seon-Pyeong-hoz.[/list]a következő VÉGLEGES jutalmak közül lehet választani:
- 1000 TP
- 120 Védelem
- 50 Támadóérték

Lv 94-

[*]Menj Seon-Pyeong-hoz
[*]Ölj addig
Setaou ijászt és Setaou Parancsnokot amíg nem szerzel 20-at a Bölcsesség ékköből.
[*]Menj vissza Seon-Pyeong-hoz.
[*]Ölj addig Yonghan Tábornokot, amíg nem szerzel sárkány lélekkövet.
[*]Menj vissza Seon-Pyeong-hoz.[/list]a következő VÉGLEGES jutalmak közül lehet választani:
- 1100 TP
- 140 Védelem
- 60 Támadóérték

Boss ölő verseny. :D (10-20 játékos indulna vagy nem tudom. Lehívnak sorba bossokat és sorba minden játékos aki benne van a versenyben az sorba leöli a bossokat és aki hamarabb leöli őket az kap valami jutalmat pl.: 6-7 opt cserélőt/rakót vagy akár más jutalmat. :D

Szerver:DDMT2(S3)
Név:Hektor
Szint:9x

Szerver: Metin2HU (Aurgia)
Név: Madox
Szint: 87
Rang: Lovagias
Ló: 21

Már attól sokkal jobb lenne a játék,ha bent lenne az összes biológus küldi :)
Szerintem..
Magyaron nehézkes volt mindig megcsinálni,de tök jó dolog volt,ezen a szerveren könnyű lenne és lenne miért ölni 99-en is és nem csak álldogálni.
És a jutalmak sem rosszak a küldetésekért ha kész vannak ;)
Vagy pl event féleség,de nem a főtéren ledobálva minden hogy akinek rosszabb a gépe inkább be sem megy,mert úgy is ledobja,hanem különböző helyeken letéve,pl jégföldön 1-2 vmi,tűzföldön,akár sivatagban is de keresni kelljen,és aki megtalálja üsse..
És nem elmondva a koordináta h mindenki oda menjen ahol van.
De a biológus küldik nagyon feldobnának a játékot!

Nekem az lenne az ötletem - persze ideiglenesen, míg tart a karácsony, vagy akár a tél - hogy belehetne rakni a zoknit az alternativ dropba. Nem ad olyan értékes tárgyakat, de több és használhatóbb tárgyat lehet nyitni belőle, mint a holdfény ládákból. 2009 vagy 2010 karácsonya körül bevoltak téve a zoknik, nekem elnyerte a tetszésemet, mert alkalomhoz illő volt és a kedveskedésnek is egy jó formája. Hajfestéket, bölcs császár tárgyakat, meg hasonló tárgyakat lehet belőle nyitni, aminek szerintem - többek között én is - sokan örülnének, mert manapság nem olyan sűrűn lehet kapni hajfestékeket, és alkalmanként nekem eltünik a befestett hajam (?), nem tudom ennek mi az oka, de ha a sima alap hajamat újra be akarom festeni vennem kell pluszba még 1 fehérítőt is, mert nem enged anélkül festeni. Nekem ez lenne az ötletem.

Be rakhatnátok az arany és ezüst tömböket legalábbis normálisan be állítva...
Uncsi már h a d- ket úgy veszem h opt cserére cserélem...
[/B]
_________________________
EliteFaRM,CaptainSkull[UK]
Name:CaptainSkull
Lvl:99
Kaszt:Test,Warrior
Birodalom:Shinsoo
Rang:Lovagias
Céh:NyuzsikDog

Bioszküldik visszatétele...(jólenne) tudom,hogy nem játékötlet de kellene:)...+ 200as csomagba jó lenne ha 5optcserélőket lehetne venni...
Játékötlet: szerintem ox-pvpverseny ünnepekkor bőven elég mert máskülönben mindenki ox-ban rohangálna meg stb...(már így is túl sokan rohangálnak ox-ban)talán pvp verseny lehetne több egy kicsit.:) (jó ez sem volt játékötlet de most már tényleg íro valamit:D )
szóval: lottó,kvíz(olyan mint az ox-csak mással jutalmaznák nem ox-vértel... +yang dropp vagy exp-dropp,vagy ékszerdoboz:))céh verseny mint annó volt. és még több birodalmi war. de ha tudtok valami újdonságot kitalálni aminek értelme is van és kivitelezhető akkor hallgatom :D és benne vagyok!!!:D
+Sakak+Abyzou+Tuyau+

WAR KACSAVAL: http://www.youtube.com/watch?v=6YV9SjE1TWc