Játékötletek

Started by Dorka, 2011-11-01, 12:35:26

2014-09-03, 18:36:35 #140 Last Edit: 2014-09-03, 18:38:42 by NewLewooo
PVM BAJNOKSÁG

Van PvP bajnokság..
Van Céh bajnokság..
Van OX verseny..
Minden van.


Hé, várjunk csak? Hát létezik olyan is hogy PvM :O

Na itt ugrik a majom a vízbe, miért nincs PvM bajnokság?


Következő lenne a lefolyása:

A játékos egy bizonyos időn belül kellene leüssön főbossokat.

Van 7 perced, hogy a következő bossokat leöld, ha nem sikerül, automatikus kizárásra kerülsz!

1. Kilencfarku róka

2. Sárga-Tigris Szellem                             (Nehézségi szintek alapján spawnolnának a bossok)

3. Kaszás

4. Azrael

Az eventen engedélyezve lenne az átváltoztató gömb, viszont csak egyet lehet használni az egész leforgása alatt.

(hogyha nem lenne átv. gömb engedélyezve, több idő kellene, esetleg Azrael helyett gyengébb boss)

Akinek sikerült leölnie időn belül az adott bossokat, megkapja nyereményét.


PvM Bajnokság:

Le kell ütni 4 metint ezek : 75-80-85-90 miután ezek megvannak megjelenne a kék sárkány és azt is le kéne ütni . Nincs idő korlát se tilos vagy korlátozott item. A Bajnokság 1 hétig zajlana 1 külön mapon ahova mindenkit egyediként hívna be és csak 1x lehetne teljesíteni. A leütött sárkány után mentené a belépés és a gyilok közt eltelt időt majd 1 hét múlva meg lenne a nyertes az adatokból kiszámolva :D mást nem tudnék elképzelni.

Ne csak új mapokon legyen új ércek, mert mire az ember bejárja pl nefrit-öblöt addigra eltűnik az erezet, nem is beszélve az autón támadó mobokról és hát nem mindenkinek van 105-ös wp-je... (nekem mondjuk van)
Mondjuk ha mindenhol lehetne bányászni új ércet mindenkinek esélyesebb lehetne az új cuccokra, mert ez így szégyen gyalázat sajnos :/

Mai eset p bányászattal rendelkező 105-ös wp surámmal elkezdtem ütni egy zafír erezetet +2-es csákánnyal esett 15 db zafír érc 8)