Játékötletek

Started by Dorka, 2011-11-01, 12:35:26

2011-11-01, 12:35:26 Last Edit: 2011-11-01, 14:25:51 by Dorka
Sziasztok!

Ide várjuk azon ötleteket, hogy milyen játékokkal szeretnétek jobban érezni magatokat a ddmt2-n, szervertől függetlenül.

Kizárólag ezt írjátok ide, tehát minden olyan hsz-t törölni fogok, ami

- másik ember ötletét kritizálja, akár negatívan, akár pozitívan;
- nem a témának megfelelő.

A kreativitás legyen mindenkivel. :)

Kiegészítés: Mindenkiére reagálok, a saját posztjában.

2011-11-01, 12:46:01 #1 Last Edit: 2011-11-01, 14:29:17 by Dorka
Szia!
Az ötlet az , hogy 10-es csapatokba verődnének az emberek , mindenki kapna egy sárkányt .
Lenne mondjuk 20 csapat , és azok versenyeznének , ki öli le előbb.
A nyertes csapat minden tagja valami jutalmat kapna.
Üdv: MiniBuffer


Megéri meggondolni, egy kis kiegészítéssel. Pl. 1-1 csapatot mi határozunk meg. Ez alatt azt értem, hogy mi generáljuk össze, hogy ki kivel lesz 1 bandába.

Köszönjük.

Dorka
Név: MiniBuffer
Kaszt: Gyógy Sámán
Szint: 90
Rang: Lovagias
SegítÅ'késznek tartom magam , de csakis azokkal az emberekkel , akik velem is azok , illetve akik nem bántottak meg.

2011-11-01, 13:00:18 #2 Last Edit: 2011-11-01, 14:31:51 by Dorka
Szerintem be lehetne tenni (vagy lehet h bentvan.) a holdfény ládát..

Lehetnének holdfény láda eventek és azokból eshetnének fejlesztési tárgyak stb..:D


HEŁŁ


A holdfényládával az a baj, hogy olyan cuccok esnek belőle, amit potom pénzért megveszel akár itemshopban, akár npc-nél. Maximum az optrakóért/cserélőért érné meg.

Dorka

2011-11-01, 13:07:09 #3 Last Edit: 2011-11-01, 14:32:47 by Dorka

48órás mountok mint GF- Metinen mint  a vad harci vadkanok. És ezeket a Mountokat csak ünnepekkor lehetne venni, mint pl karácsony, húsvét. Ezeket yangba lehetne megvenni :D



Az 480 órás. Úgy tudom tervben van.

Dorka

DDMT2.S1
Név:Areintheblas
Kaszt:WP Suri:$
LvL:95(egyenlÅ're elég)
Biri:kék

Projecz X : Felért egy tavaszi szünettel :DD

D.surákat veszek!

2011-11-01, 13:35:15 #4 Last Edit: 2011-11-01, 14:33:28 by Dorka
Esetleg lehetne hogy a kezdő SÉ helyett mindenki rendesen megkapja az alap bónuszokat.Tehát ha valaki csinál egy új karaktert akkor az a karakter megkapja 15-30 napra a 3. kezet,EXP gyűrűt,Szerencse medált/Tolvaj kesztyűt.Tudom hogy múltkor már bent volt ez de akkor nem volt túl sok értelme kezdő SÉ helyetti ajándéknak nevezni, hiszen mindenki megkapta még az is akinek 50000000 SÉ-je van és mindenkinek ugyan addig tartott.Tehát ha a lejárata előtt valaki csinált egy karit akkor az már csak 1 napig kapta meg nem 30-ig ahogy annak lennie kellett volna.Így most azok akik most regisztrálnak némi hátrányban vannak az elején, hiszen nincs kezdő SÉ és még a kezdő bónuszokat sem kapják meg és lehetséges hogy nem is akarnak költeni a játékra.


Ez nem játékötlet.

Dorka

2011-11-01, 13:40:00 #5 Last Edit: 2011-11-01, 14:35:01 by Dorka
PvM Verseny!


Megszavazzuk a top pvm eket és egy külön mapon mondjuk 10--10 es meccseken  paciról sorban ütik a 100as metineket aki először leüti win :D


A szavazás felesleges lenne hozzá, hiszen mindenkinek joga van indulni rajta.

Dorka

2011-11-01, 15:06:44 #6 Last Edit: 2011-11-01, 16:29:21 by Dorka
farmgyűrű betétele, névcsere betétele, email váltás(1x legyen lehetséges 1 accounton), ID váltás.
céh alapítást 95re visszatenni, kaszásláda drop javítása


Ezek fejlesztések, nem játékok.
Névcsere sosem lesz betéve, mert az nekünk nagy munka, hogy nyomon kövessük kinek mikor mi volt a neve.

Értelmezd a topikot.

Dorka

2011-11-01, 15:07:12 #7 Last Edit: 2011-11-01, 16:32:27 by Dorka
"Mennyire is vagy bátor,most megmutathatod."
1,része a küldetésnek
Öld meg
-Kaszás
-Sárga tigris szellem
-Kilencfarkú
-Óriás szellem fa

Jutalom minden BOSS megölésénél egy kavics.
2,része a küldetésnek.

Szerezz be 5db térkép darabot,melyet megszerezhetsz
-Lélekbarlang 1-->Nagy jégboszorkány->(szerverbe bekerül?)
-Lélekbarlang 2-->Yonghan tábornok->(szerverbe bekerül?)
-Vörös erdő-->Metin Jeon-Un
-Démon torony->Büszke démon király

Sikeresen megszerezted mind a 4 térképdarabot,de sajnos nekem 5db-ra van szükségem,most mutasd meg milyen erő lakozik  is benned.Irány lélekbarlang 3 ahol szembe szállhatsz Beran-Setaou-val.(Térkép darab mellet eshet a többi alternatív dropp is).

Megszerezted nekem mind az 5 db térképdarabot  irány a kapitányhoz és vedd át a jutalmadat.

Jutalom:
-10 db 100-as metin pecsét
-10db mount pecsét (pl. )
-150millió yang
-5db kaszás láda
(vagy bármi egyéb)

Sok ötletem van még  .


Jöhet még. :) Ezzel csak az a baj, hogy ez egyfajta küldinek lenne jó, nem játéknak.

2011-11-01, 15:23:44 #8 Last Edit: 2011-11-01, 16:35:25 by Dorka
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Sziasztok :)
-Szerintem remek ötlet lenne,ha a szintet tovább vinnétek pl. -> LvL127re.
-Benn-t lenének a küldik.Minden küldi ami magyar metinen van,és pl. kicsit nehezebb lenne a fejlődés meg csinálnák a Playerek a küldetéseket és ezért is jutalomba részesülnének.Pl.+100milió exp-t adna a küldi.
-Vagy,BOSS ölés küldi és amilyen bosst megölünk KÜLDI UTÁN olyan ládából 2x kapunk utána+yang és exp-t-> ezt is IDŐRE !
-Akkor pl.100as metin küldi!AMIT IDŐRE KELL meg csinálni -> ebben azt értem,hogy automatik kapnánk pl.5db 100as metint,és pl. 10perc alatt kelene megölni vagy több.Itt eshetne "ÉKSZERDOBOZ KISEBB ESÉLLYEL" és ha sikerül akkor azért X - Y jutalom közül lehetne választani.És itt más is lehetne más pl.BOSS ölés 90es metin STB :)

-TheKillah


Első 2 fejlesztés, nem játék.

Dorka

2011-11-01, 20:10:04 #9 Last Edit: 2011-11-02, 13:47:27 by Dorka
Bujocska:D

Team tagok el bujnanak mappokon:D es playerek meg kellene keressek:Dde nem er a lathatalan kod:D
En Zseby-ert minden mappot at mennek:D s amejik player meg talal 1 GM et elsonek jutalmat kap:D


Ilyen már volt, kicsit komolyabbat kellene.

Dorka

2011-11-02, 00:48:57 #10 Last Edit: 2011-11-02, 13:49:58 by Dorka
Nekem ezek az ötleteim:
1.Futóverseny:
1.felvonás:van a /go fd1-es warp kódú map.Ott futó versenyt futnánk és az első 20 tovább jut.
2.felvonás: a /go fd2-es warp kódú mapon ugyan ez a tovább jutókkal az eslő 10 tovább megy
3.felvonás: a /go fd3-as warp kódú mapon a Top10 futó versenyezne a győzelemért.
Az első 3 vagy 1 vagy 5 jutalmat kapna!
Lehetne a futó verseny közben skill-ezni.Aki skillezik lemarad és akit eltalál az is.Lehetne potit és gyorsaság buffot használni.
De nem lehetne lovat.

2.Tárgy kereső
Annyiból állna ,hogy a kedves GM eldob egy tárgyat a földön ,ami a jutalom és aki előbb megtalálja azé.
Én ezt a játékot 3 tárgy különböző helyre való eldobásában látom az értelmét.
Természetesen mivel a tárgy eltűnik eldobása után egy bizonyos idő múlva ,ezért ha senki nem találja meg így jártak/tunk.

3.Lottó bevezetése.Ami sok külföldi szerveren van.


1. Kivitelezhetetlen.
2. Előző posztban ugyanez volt.
3. Kamuwarok, és egyéb dolgok miatt nem lesz.

Dorka

2011-11-02, 00:58:09 #11 Last Edit: 2011-11-02, 13:52:33 by Dorka
Az én ötletem: valamelyik ch-n  lélek 3 ba mindig több mob van mint a többin, azzal versenyeznénk, hogy valaki bevisz magával 1 buffert meg a kariát és leöli az egész termet anélkül, hogy meghalni ( közben 1 team taggal lenne ott aki figyelné).
Ez egy fajta top pvm féleséget mutatni ki bírja el az egész termet( nem könnyű feladat).


És ha következő respawnkor nem ugyanannyi mob lesz? Akkor az esélyek nem egyenlőek. Ez az ötlet (is) elvetve.

Dorka

2011-11-02, 07:54:36 #12 Last Edit: 2011-11-02, 13:53:51 by Dorka
Sziasztok!

Nekem lenne 1 játékötleti tippem.

Lenne pár csoport ahogy említették és minden csoportnak lekellene ütni 1 elit kilencfarkú-t.


Ehhez hasonló ötlet már volt.

Dorka

2011-11-02, 18:24:01 #13 Last Edit: 2011-11-02, 20:12:42 by Dorka
Sziasztok
NPC keresés. Ez az lenne hogy valahol az event alatt el lenne bújva 3 npc pl: npc1 npc2 npc3 ha megtalálunk egyet kapunk tölle egy szelvényt vagy valamit pl: szelvény1 szelvény2 szelvény3 ezeket map1-en beadva kiválthatnánk egy ládára vagy ajándékokra.
az NPC-k óránként változtatnák a helyüket hogy az olyan játékosok akik megtalálták ne nagyon tudjanak segíteni a többieknek.

Lehetetlen megoldani.

Dorka

2011-11-02, 23:58:23 #14 Last Edit: 2011-11-10, 18:48:39 by Dorka
semmit se lehetetlen.


játékötletem.


döntsük el, az adott időben melyik a legerősebb birodalom.
mindig folynak arról viták, hogy " ne menj low sárgába, mert azok gyengék" na meg a többi..
közben nem is sejtik, hogy milyen toppos playerek vannak a sárga birodalomban.

na szóval, kikéne választani, hogy ki lesz annak a 3 céhnek a mestere, amelyek indulnak a "birodalom bajnokságon"
a kiválasztás mondjuk úgy is mehetne, hogy a pvp verseny győztesei, akik elvállalják egy-egy birodalom VEZETÉSÉNEK szerepét.

3 nagy céh lenne, amelyek között eldől:
1. JINNO
2. CHUNJO
3. SHINSHOO

( a nagy betű fontos:$ )

ugye a 3 nagy birodalom;

AZ ÖSSZES PVP VERSENY GYŐZTES VÁLASZTHATNA, HOGY MELYIK BIRODALMAT SZERETNÉ VÁLASZTANI.
lenne egy bökkenő, hogy a negyedik mit csinál? nos, a negyedik csatlakozik valamelyik birodalom vezetéséhez, így az egyik birodalomnak, mindenféleképpen 2 vezére lenne.

a tagok kiválasztása úgy menne, hogy fórumon egy külön topicba, leadhatná a jelentkezését az összes játékos, s ennyit kéne írni:


név:XYJOSKA szint:95 birodalom: JINNO

s ez így menne szépen tovább, birodalomról-birodalomra.


a céhnek a vezérei választhatnák ki abból a topicból a tagokat, CSAK A TOPICBÓL, aki nem jelentkezett fórumon, az nem vehet részt az egészben.
minden céhben akkor 12 tag tartózhatna, 3 sura, 3 sámán, 3 ninja, 3 warri,


így ezzel az egésszel azt is elérnénk, hogy a pvp verseny győztesei, nem csak azt bizonyíthatnák be, hogy a legerősebbek, hanem, hogy ők a szerver legjobb vezérei! :)


szerintem kivitelezhető! és megvalósítható!

persze, az egészen még bőven van mit konfigurálni. :)



Erre van a birodalmi war.

Dorka

2011-11-04, 12:03:34 #15 Last Edit: 2011-11-10, 18:50:04 by Dorka
Sziasztok.   
                                 ( A GM ezen változtathat de akkor szerintem az egész ötleten változtatni kell.)
Az én ötletem ez lenne:          A versenyen csak céhvezérek vehetnének részt.

1.Futó verseny. (pl:10 céh vezető versenyzik, és csak az első 5 jut tovább--természetesen nem lovakkal)
2.céh war jellegű verseny:A tovább jutott vezetők egymással warozni fognak. pl:Jinno a jinnossal, chunjo a chunjossal, shinso a shinsossal.Minden birodalomból csak 1 vezető jut tovább és a 3 céh egymás ellen fog harcolni.

Ezzel megtudjuk,hogy melyik birodalom a legerősebb.
pl:1. helyezett:Jinno a képviselő céh:xy
  2. helyezett:Chunjo a képviselő céh:xy
  3. helyezett:Shinso a képviselő céh:xy

Természetesen a nyertes céhvbirodalom ajándékban részesűl.


Előre is köszönöm a válaszod. 
            

Egyrészt mki céhet alapítana, másrészt mkinek joga van a játékhoz, a céhek tagjainak is.

Dorka

Az én Játék/Ötletem:

Kicsitt álljatok le az elégedetlenséggel,most kaptunk 2.500.000 sét.
A másik dolog hogy mindenki ugy el van hogy láda igy láda ugy,és ha a ládábol nyitsz egy 61 es vértet sirni fogsz,hogy áh..ez szar igy,szar ugy..és miért ilyen játékok vannak.
Nem feltétlen olyan játék muszáj amiben nyereség van,hanem amiben jól érzed mag.
eventkor is amikor dobnak a 100-as metinek neked egy kissé sokat érő cuccot,és 100-an oda állnak hogy mindenkié legyen,csak a tied nem.
Az én játék öltetem,hogy legyen egy tánc bemutató :D

Ennyi!

Üdv.BMaD

2011-11-04, 21:36:38 #17 Last Edit: 2011-11-10, 18:52:25 by Dorka
Hali!

Szerintem nagyon nagy állatság lenne egy olyat össze hozni hogy xy mennyiségű karaktert (aki jelentkezik) összezárni egy kis mpra... például mint az ox map.. és pk mindenki mindenki ellen... mindenféle potit lehet használni.. mindenféle kaszt indulhat..
és az első vagy az első 3 aki bent maradt kapna valamit...
csoportot tilos használni! bár szerintem ez egyértelmű mivel mindenki mindenki ellen...
aki kiesik az nem mehet már vissza...
szerintem nagyon nagy zúzás lenne és élvezné mindenki... és full szerencse kérdése lenne mivel mindneki mindenki ellen megy... piros potit... barackvirág potit.. bármit lehet használni... lényeg hogy te maradj a végén a ringbe :D
nekem nagyon bejönne és szerintem sok mindenkinek... és a top1-es wari sura ninja sámi se érne sokat mivel mindenki menne nekik mindenféle kaszt... és full véletlen lenne a végeredmény mindig... :D
nagyon nagy őrültség lenne szerintem :D sokan élveznék..

remélem tetszik mindenkinek az ötletem, és mindenki zúzna egy nagyot xD


Dorka ha tetszik neked is akkor írnék még róla szívesen... részletezném jobban... :)


És aki meghal, azt hogyan távolítanánk el onnan?:) Nem lehet úgy megoldani, mint az oxnál, h kiesik a területről..

Dorka
StayAlive

2011-11-04, 23:37:16 #18 Last Edit: 2011-11-10, 18:53:57 by Dorka
Én ötletem Király választás lenne. Minden hónapban minden birodalom királyt választana. És mind a 3. birodalom király minden hónapban valami féle feladatban megküzdene. Amelyik győz= Az a birodalom kap egy eventet.
Feldobná a játék élményt. Minden hónapban lenne így event egy birodalban. DE ez csak az én véleményem ^^


Nem rossz. Mi alapján kellene királyt (és akkor sztem már királynőt is) választani? Az elég karcsú lenne, h szimpátia, haverság által. Azt is egy versennyel kellene eldönteni, nem?:)

Dorka

Az én ötletem az lenne hogy minden hónap végén lenne egy Birodalmi csata ez??