Vs2013 forditás - segítség kérés

Started by Szekeny, 2021-04-08, 22:36:14

2021-04-08, 22:36:14 Last Edit: 2021-04-09, 18:03:11 by Szekeny
Sziasztok!

Leszerenék forditani egy klienst vs 2013-al, végig is megy a fordítás, ki is írja, hogy

Quote========== Build: 16 succeeded, 0 failed, 0 up-to-date, 0 skipped ==========

De csak Metin2Debug.exe és Metin2Debug.bsc fálj jön létre, a
Metin2Distribute.exe pedig nem.....

(Itt sötétségbe borultam  :P)

Mi lehet a probléma?  :-\ :-\


Köszönöm előre is segítséget.

Üdvözlettel:
Szekeny




Most látom rossz helyre nyítottam a témát!!! BOCSÁNAT!
Discord: adminsmanji

gondolom már próbáltad de csak megkérdezem átvan állítva a build Distribute-ra? vagy release-ra?

Quote from: djmester on 2021-04-09, 00:09:46
gondolom már próbáltad de csak megkérdezem átvan állítva a build Distribute-ra? vagy release-ra?

Igen (legalábbis ezt az infót kaptam a kérdésedre )

Hogy tisztább legyen a kép, nem igazán nálam jelentkezik ez a probléma(csak nekem van fiókom itt, ezért én írok). 

Jelenleg, annyit tudok, hogy az adott eszközt (PC) rendszer telepítés után van(idk miért :o), De amint telepítette a szükséges programokat, megtudom a választ a kérdésedre(kilesem [spoiler]teamvieweren[/spoiler]-n mit csinál :P ).


Discord: adminsmanji

Quote from: djmester on 2021-04-09, 00:09:46
gondolom már próbáltad de csak megkérdezem átvan állítva a build Distribute-ra? vagy release-ra?


Nos... Megnéztem mit és hogy csinált, át állította (legalábbis most előttem), most sikerült neki fordítani....   

Esetleg az elképzelhető, hogy valami kiütött (pl vírusirtó) belőle valamit? ???
Discord: adminsmanji

Hát akkor szerintem már fordításnál errorozott volna. szerintem csak nem állította át :D megesik :D