-

Started by burai200016, 2021-01-30, 23:30:50

-
2021-01-30, 23:30:50 Last Edit: 2021-02-18, 16:28:40 by burai200016
-

google:
GRANNY: File is file format revision 6 (current version is 7)
keresés:
elolvasod azt a developer témát, aminek a 2. kommentje ez:


Here a solution to hide all the useless error of Granny.



Open UserInterface.cpp from UserInterface, after have doing the tutorial search: void GrannyError(granny_log_message_type Type,



and comment the contents like it:

//static void GrannyError(granny_log_message_type Type,
// granny_log_message_origin Origin,
// char const*  File,
// granny_int32x Line,
// char const* Message,
// void * UserData)
//{
// TraceError("GRANNY: %s", Message);
//}
and a little down:

// granny_log_callback Callback;
//   Callback.Function = GrannyError;
//   Callback.UserData = 0;
//   GrannySetLogCallback(&Callback);
return 1;
aztán kizárod a felesleges hibát és jöhet a kövi errlog v syserr elemzése

Quote from: burai200016 on 2021-01-31, 12:12:10
hello nem működik aza leirás amit küldtél. megcsináltam a forrásos témát a grannyre de hát besem hozza a klienset vagy pedig a bejelentkezi ablaknál kidob
sztem valamilyen információt eltitkolsz vagy nem acc meg. Honnan az anyám kínjából szüljem meg a megoldást ha még azt sem tom, hogy előtte ment-e az a vacak. Az meg pláne nem világos h kitő van ez a kosztümfegyó rendzerleírás, amivel TE dolgoztál.

Hát a legegyszerűbb a másikat hibáztatni ezt szeretem. Attól hogy te rosszul raksz be valamit leírás alapján nem biztos ő a hibás, sőt lehet a te forrásodba kell egy kicsi plusz és azért nem megy.

Na de ha már tudnánk hogy melyik félét raktad be könyebb lenne a segítség adás is valamint lehet hogy egy debug inditóbol rá jönnél te is. Value hármas fegyver kosztümöt rakjál be azzal nem szokott gond lenni és később egyszerűbb lesz a végtelen nyílvesszővel is össze hozni valamint az elementáris bónuszokkal.