Repülés system

Started by hunkrisz01, 2021-01-27, 22:50:35

Sziasztok, nem tudom, hogy valakinek megvan esetleg a repülés system ? Nagyon szeretném megtalálni aminek segítségével be tudnék rakni olyan mountot amivel a tudnék repülni. Ha bárkinek megvan és tudna segíteni vele nagyon hálás lennék.
Köszönöm szépen mindenkinek :)

szerintem az itteni fórumozók egyikének sincs nagyon kedve milliókat kiadni mások szórakoztatására, bár néha az se világos, hogy egyesek mért akarják a teljes projektjüket eladni, hogyha darabokban drágán ugyanúgy eltudnák passzolni a saját fejlesztéseiket más fájlesztőknek... Am talán Distraughttól eltod kunyizni párszázezer forintért cserébe bár ennél egyszerűbb beletörődni abba, hogy a Mt2Valhalla vackait másolni felesleges, időigényes és csapatorientációt igénylő munka.

Köszönöm a segítséged, Distraught hol  tudom elérni ?

Mégis hozzá tennék egy kis apróságot, ha érzel magadban annyi affinitást, hogy megcsináld saját magadnak. Kicsit kutass utána a Heavenly Hope-nak, kiindulópontnak egyébként tökéletes, nem egy lehetetlen és rettentően nehéz dologról beszélünk egyébként, külföldiektől is "relatív" olcsón kapható. Sok sikert, igazából azt azért érdemes tudnod, hogy Magyaroktól nem fogsz ingyen kapni semmit, amibe akár 1 percnél is több munkát öltek. Valahol megértem azokat, akik esetleg szervert szeretnének nyitni és ilyesfajta módon próbálják megkerülni a konkurenciát.

Bármilyen szörnyűnek is tűnik az élet, mindig van valami, amiben sikeres lehetsz.

Nagyon szépen köszönöm!!!! Ez már egy jó kiindulás lehet köszönöm!

2021-02-01, 09:28:05 #5 Last Edit: 2021-02-01, 09:31:58 by Forgetme
kieg:
ez egy nagyszerű téma, igazán sok hasznos dolgot tanulhat belőle a kövi generáció
gondolom distraught azon a fórumon szokott lógni, aminek egy ideje tilos leírni a címét
valszeg elfoglalt lehet a maga most futó szerverével azt ez van.

Annyira szeretem ezt a forumot, normális értelmes emberek vannak itt akik tényleg segítőkészek.
Mégegyszer mindenkinek nagyon szépen köszönöm a kedvességét és segítőkészségét!
Remélem idővel én is tudom ezt viszonozni.