Fórumok és rövid infók

Started by 66Dragon99, 2020-10-23, 16:24:55

2020-10-23, 16:24:55 Last Edit: 2020-10-27, 15:44:28 by 66Dragon99
devcore . hu - not bad, leginkább c++ és python oldalon ad némi segítséget+ vannak jó 3d-s modellek is rajta, meg stb.
metin2 . dev - tűrhető, alapjáraton sok hasznos leírás és termékminta lehet rajta meg a bontott official kliensek
onforum . net - hulladék, csak az próbálja használni, akinek van türelme ahhoz h posztolgasson és lájkolgasson
mmodev . ninja - vannak jó és kevésbé jó leírások leginkább lengyelül és angolul
just4metin . ro - vannak jó és érdekes témák, bár kicsit türkmmo szaga van
metin2downloads . to - vannak értelmes és jó leírásaik, c++-ra és van még egy rakatnyi hasznos rendszerük
metin2zone . tech - vannak hasznos és értelmes leírásaik, c++ és python oldalra + egy raklapnyi új modell és dlc...
infomanii . ro - vannak értelmes dolgok, de alapjáraton egy nagy lehúzás az, hogy csak Steammel lehet regizni
türkmmo . com - vegyesvágottan minden van, de a modellek szekciónál sok a reupload és sok a spam+Bullshit
m2u . to - vannak jó és értelmes dolgaik, itt is lájkolgatni kell meg kommentelni, de nem annyira gyakran...
hugames . hu - lájk és komment, de amúgy normális place és vannak jó cuccaik.
epvp . com - régen jó volt, most kb bármi inaktívnak kérnéd a reuploadját csak valami ahhoz hasonló szemetet adnak
r4gzone . com - el lett rontva, eredetileg sok cucc volt rajta szinte ingyenesen elérhető, most annyi se
forum . ragezone . com - vannak dolgok, de számomra átláthatatlan, hogy mégis miért kellett átköltöztetniük az oldalt
inforge . net - passzolom, voltak jó cuccok pl luscha metinkövei meg ritka mobok, de miután nem voltak reuploadok...
metin2zone . net - nem olyan rossz, de kicsit sok szemétnek minősíthető tartalom van rajta.
metin2resources . wordpress . com - én nem tom mért létezik még...
m2helper . alcimiair . hu - egy adott pontig értem mért létezhet és mért létezik, de aztán spontán nem releváns
gamingsupport . hu - ez egy életunt, "már néha időm és kedvem nincs vele foglalkozni kategóriájú" fórum
lb-h . org - úgy alapjáraton csak azért említem meg, mert létezik metin2 fejlesztő, de nem annyira aktívak és kétlem, hogy segítőkészek lennének.
cyber-gamers . org - vannak jó letölthető dolgaik és némiképp tűrhető leírásaik, de többségük régi és annyi* rákos reupload

Folytköv, a többi oldal vagy vírusos volt vagy túl sok malware volt rajtuk"a véleményem bizonyosan nem jelent semmit"


metın2 . com/home.html - eladó domain de valszeg nem tartalmaz semmi hasznosat és kamufórumként fut
mpcforum . pl/forum/314-metin2-tutoriale-i-download/ - sok régi hasznos leírás van rajta
funky-emu . net - vannak jó leírások de sajnos egyáltalán nem értek franciául
war3zone . eu 2017-ig volt tartalom, azóta semmit se frissítettek.
foro.universojuegos . es -  saját felelősségedre ajánlom, amúgy rossz a regisztráció
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=112lol.png lol értem már mér lett ratyi a metinpunk2077

elitepvpbr . forumeiros . com - többnyire halott linkeket tartalmaz ~ régi szerverfájlok ?
wingames . forumeiro . com - ez is többnyire halott linkeket tartalmaz [igen bármilyen gáz elég kevés témájuk van]
foro.universojuegos . es - vannak jobb reuploadok és uaúgy halott linkek is vannak rajta sajnos [3d-s kardcsomagok és más dlc-k tárháza]
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=112lol.png lol értem már mér lett ratyi a metinpunk2077