Meldion Online ÖSSZES egyedi pályája a készítőtől.

Started by Jordan, 2019-11-10, 15:44:39

Sziasztok Caesar vagyok, az eredeti Meldion Online pályakészítője.

Rengeteg munkát és időt fektettem a pályákba és most úgy döntöttem hogy publikálom számotokra.
Használjátok fel egészséggel, sok életképes szerveren szívesen látnám viszont.
A rar tartalmazza a következőket:

Zone mappa
textureset
etc
property
pályák mappái válogatatlanul

Természetesen sajnos nem mindegyikről tudok képet csatolni de számokban:

kb 8+ run pálya
kb 7+ boss terem
kb 6+ war pálya
kb 10+ event pálya
kb 8+ fejlődős pálya
kb 6+ egyéb pálya

Link:
https://mega.nz/#!ykwSiCyD!afnEtUdMyY6EG269YLF3sqGFxdt_D5odOa81x2p1MDc

Van közte olyan pálya ami egy-egy gf-es pálya átalakított verziója, de többségében teljesen egyedi pályák találhatóak a publikációban. Némelyik pálya benne, sosem volt elérhető a szerveren, így aki szemfüles először rakhatja be a saját szerverébe. Fontos, hogy több egyedi pályát lustaság miatt eredeti gf-es map helyére raktam be azonos névvel (pl a sivatagi pálya az valójában a Meldion Online fővárosa). Ezért érdemes elsőre érdektelen nevű pályákat is átnéznetek.

Kérdés esetén keressetek nyugodtan a [email protected] címen, skypeon Meldion Caesar néven, vagy aki tudja a személyes facebookomat az ott is kereshet.
Összes pálya tartalmazza a "Caesarmade" és a "Meldion Online" logóit, ezekből a Meldion Online-t kicserélhetitek, de kérlek titeket ha felhasználjátok, akkor tisztesség elvén a Caesarmade logómat hagyjátok bent, általában nem feltűnő helyekre raktam (pl ház hátuljára stb..).
Vannak a gépemen olyan pályák amik nem kerültek be a szerverbe, nem lettek letesztelve, csak az elkészítésével végeztem, azok egy külön publikáció tárgyát képezik majd.
Csatolmányba is raktam pár képet a pályákról.
További szép napot!

Pár példa a teljesség igénye nélkül:















Üdv,
Caesar

ui: Fontosnak tartom kiemelni, hogy nem más munkáját publikálom és nem célom más személy megsértése. A publikált pályák kizárólag a saját munkáim.

Üzenet összefésülés: 2019-11-10, 15:48:35

Ezen a youtube csatornán több videót is láthattok némelyik pályáról.
https://www.youtube.com/channel/UCJHvTDZ0Faim5ORBH2YerTg