"Hogyan ne csináljunk szervert"

Started by fabtam11, 2018-07-07, 19:58:29

Üdv!
A Hogyan ne csináljunk szervert téma röviden:
Kb ugyanaz, mint a hogyan csináljunk szervert, csak ez az intervert "Adj rossz tanácsokat dolog" lenne. :)

Jó szórakozást! ;)

Kezdésnek:
-Legyen a szervered első napjától elérhető a SÉ rendelés és legyenek örökös pecsétjeid, kosztümjeid és fegyóskinjeid, amik még nem is érhetőek el a játékmenetben.
-Hagyd, hogy bizonyos frissítésekre csak a játék futása közben lehessen időd és ábszolúdte ne legyen rendszerezve és listázva semmilyen módosítás.
-Ne informáld megfelelően a GM, TGM és az SGM csapatot + hagyj olyan pontokat, amik miatt tuti malőrök lehetnek
-Lopj le félkész, korrupt vagy rossz rendszereket és ne támogasd a gyártóikat/ alkotóikat.
-Lopj egy korábbi szervernél lévő stílust, elvégre minden metin alapja a grindolás és a farmolás
-Rakj be egy olyan eventet, ahol bizonyos itemek 1-nél több slotot foglalnak és pont abból kérj be vagy 50-et egy adott jutalomért
-Ne csinálj a questekben olyat, hogy ráhúzható legyen az npc-re a beválthatós tárgyad...
-Vedd ki a 10MP-s delay-eket, hogy az npc-k ellophassák a ticketeket és a playerek csak a saját türelmetlenségük miatt anyázhassanak
-Csinálj unbalanced bioszjutalmakat és a támadósebesség túlboostolásával cseszd el a játék balanszát
-Korrigált a craftrendszert és felejtsd ki a socket részt, hogy amúgy se legyen az újabb fegyókba kő
-Az ák-kk-s tárgyak továbbfejlesztése után az újabb szett ugyan már ne is kapjon -1-es addonytype-t...
-Hagyj bent egy olyan questet, ami kilőheti a CH-kat :D
-Utólag editeld a mobjaid és csalj mérges és toxikus haragot minden playered agyába.
-Ne jelents be semmilyen eventet, minek is kéne már a facebookon értesíteni a nagy világot
-Rakj be 500 GF-től lopott 100 saját és 200 más p-szerótól lopott kosztümöt meg kontentet
-Inveld be a munkaerőt, adj ki feladatokat, zárold a paypal fiókod és aztán próbáld meg a csapatban a lelket és az ép józanságot fenntartani
-Koppintsd az elmúlt 5 év akármelyik szerverét vagy annak rövidítését.
... és ez csak a jéghegy csúcsa, az alja még nagyobb a víz alatt!   ::)

Na sok sikert a rosszabbnál rosszabb tanácsok adásához,
ui.: Bízz meg egy random youtubost és ne is fizesd ki, hanem csak addig tartsd magadnál, míg akár jó, akár rosszhírekkel felhypeolja a nézőit és össze nem szed neked 1000-1500 playert... eztán kb akár jól csinálod, akár sz@rul, biztos lehet az egy héttől akár két hónapig futó projekted.

--Kieg.: hálistennek vok akkora nyomorék, hogy jómagam még egy fia szerót se csináltam, max a dlc-ket kreáltam meg de azt kb kipublikáltam szval eddig nagyon is jó úton járok azért, hogy még csak saját projektbe se kezdjek.  8)