Én ezt nem értem..

Started by adamadeak, 2018-05-16, 15:45:20

2018-05-16, 15:45:20 Last Edit: 2018-05-18, 06:38:16 by [MOD]Ken
UP: Közben sikerült életre bírni, iszonyat egyszerű volt.. annyira, hogy ide le se merem írni.. és ég is a pof@m :D Zárom a témát, ha esetleg bárki hasonló hibával küszködne, írjon rám légyszi, segítek! :D

[spoiler]Sziasztok!

Bocsássatok meg, hogy ismét nyitok egy ilyen jellegű segítségkérő témát, de az istenért nem tudok rájönni, hogy miért nem tudok a klienssel felcsatlakozni a szerverre.
Eddig a Zaitsev által létrehozott szerverfájl-al dolgoztam, de gondoltam kipróbálok valami újat, valami frissebbet.

Whiteworld 40k-ra alakított VZ-jét próbáltam üzembe helyezni, de ha elindítom a szervert (VPSen) , akkor minden esetben hiba üzenetet kapok:

1) A Config fájlokba beírom a bind ip-t (socket_tcp_bind: tcp_socket: Can't assign requested address
hiba üzenet)
2) Simán indítom. ( 5
AUTH_SERVER: I am the master
connect: Connection refused hibaüzenet).

Mindkét esetben próbáltam indítani a játékot, beírom a felhasználó nevet és jelszót és csak csatlakozik, viszont be nem lép.
(kliens: Spectra kliens v2.0 )
Valaki esetleg tudna nekem segíteni? Vagy valami megoldás esetleg .. Biztosan én vagyok a balfék, csak nem tudok rájönni mi a baja :D

Köszönöm szépen  :P :P[/spoiler]

Biztos vagy benne, hogy minden config fájlban módosítottad a bind ip-t (auth,game99,ch1) nem hagytál ki véletlen valamit ?

Esetleg nézd meg a syserrt h miért dobálgat refusedeket, vmitől nem tud beindulni a szerver.