+6 köveket nem lehet a tárgyakhoz berakni 40k

Started by Zeratul, 2017-04-19, 12:09:32

Sziasztok!
Az lenne hogy mit kell javítani hogy a +6-os köveket be lehessen rakni a kövekbe úgyanis alapból nem lehet berakni a +4-est pedig be lehet rakni és ezt valahogy nem értem, a másik hogy a +8-+9 -es kövekből pedig új köveket csinálnék mint pl:  Kritikus találat köve, Átlagkár kő, Készségkár kő, Átható találat esély kövek, stb. és hogy azért nem fog ordítani a szerver, VZ-nél ordított ha új követ szerettem volna betenni a szerverbe és metinkőre panaszkodott mikor nem is raktam be metinkövet
Még kezdÅ' vagyok de igyekszek tanulni :-) !

köveket be lehessen rakni a kövekbe

EZ MEG MI
Az élet olyan mint egy pohár stampó, sok van belÅ'le de sohasem elég!

Talán egyeztetni kéne +4 es köveket a +6 kövek soraival és rá jössz hogy hol van problémád!

Bocsi kicsit gyorsan írtam így most újra fogalmazom hogy a +6-os köveket be lehessen rakni fegyverekbe és vértekbe + a +8-as +9-es kövekből új köveket lehet csinálni pl: Átlagkár kő, Készségkár kő, stb.
Még kezdÅ' vagyok de igyekszek tanulni :-) !

olvasd már el amit írtam ennyire hülye vagy? fogod a +4 köveket és össze egyezteted a +6 kövek soraival item_proto mysql vagy txt amit használsz ennyire hülye ne legyél már  ezért témát se kelet volna nyitni ennyi ésszel már rég össze nézheted volna a sorokat :(  :'(

+ fogod és az értékeit át írod a kőnek és meg oldva! :(  :'(