Iphone 5

Started by Edvinnyo, 2017-03-16, 18:46:30

Xiaomi Mi 5
Ő 0.5mm-el vékonyabb a jelenlegi telefonomnál, szerintem egyébként sem papír vékony de tokkal meg főleg nem.

Huawei P9
Lehet éppen rossz készüléket fogtál ki. De azt hiszem androidon van egy ilyen mód, hogy elkezdi bezárogatni azokat az alkalmazásokat amelyekről úgy ítéli meg hogy már nem használod vagy túl sok erőforrást használ.

Quote from: Gabo on 2017-04-19, 16:53:02
Xiaomi Mi 5
Ő 0.5mm-el vékonyabb a jelenlegi telefonomnál, szerintem egyébként sem papír vékony de tokkal meg főleg nem.

Huawei P9
Lehet éppen rossz készüléket fogtál ki. De azt hiszem androidon van egy ilyen mód, hogy elkezdi bezárogatni azokat az alkalmazásokat amelyekről úgy ítéli meg hogy már nem használod vagy túl sok erőforrást használ.

Kössz ilyen telefonokból nem kérek. Se Samsung se Sony, lehet most kötöszködésnek hangzik, meg valamilyen szinten sértem a márkát, de nekem sajnos ez a tapasztalatom, és ezt mindenkinek tudnia kell mérlegelni.

A Lenovo mint márka nálam nagyon bevált, és azért jövök a márkával, mert Iphone-ról szól a téma, mert neve van és ezért veszi azt is mindenki.

Quote from: [MOD]Linos on 2017-04-18, 21:54:37
50 ezer forintos Androidos telefontól senki se várjon csodát :)

Huawei, Xiaomi ezek között nézelődj :) Amint kijön az iPhone következő szériája megszűnik az 5 támogatása is :)

Nah ezért nem fogok venni Androidosat. :)


2017-04-21, 21:02:03 #23 Last Edit: 2017-04-21, 21:09:05 by Red
Mikor még nem volt iphone telóm azt mondta, hogy egy felfújt sodrófaság az egész csak menőznek vele az emberek.
Elromlott a régi zte telóm és átvettem nagybátyámtól az iphone 4-es telóját. Eleinte azt mondtam, hogy egy szar furcsa volt rajta minden. 2-3 hét elteltével azt mondtam, hogy nem kellene más teló. :D Jah, és még most is megvan a 4-es iphone és nem cserélném le egy androidosra sem. :D

SZERK: Mellesleg most nézzem, hogy 2010 június környékén jött ki az iphone 4 szóval, olyan 7 éves telónak lehet már mondani és tökéletesen működik. Ennyi idő alatt mennyi android hal meg? :D :D

iPhone 5S-t vehetsz 50-55 -ért használtan, jó állapotút. Nem fogod megbánni.
Hogy a többiekhez is szóljak, évekig Samu-s voltam, szidtam én is az iPhone-t.
Mígnem lett a családban egy 6S, és furcsáltam, hogy nincs szidva az iPhone, míg én szétoltottam a Samu-kat. Volt belőle S széria, A széria is, legutóbbi az A5 2016 volt. Jött a gondolat, hogy váltok iPhone 7-re. Január óta van meg, azóta nincs probléma.
Féltem tőle én is, hogy sokan szidják, meg bezártság, stb. Abszolút nem érzem bezártnak, ugyanúgy lehet rá rakni letöltött alkalmazásokat(jailbreak nélkül), zenéket, meg mindent. A támogatásról, és az értékállóságról ne is beszéljünk. 2016 áprilisában vettem az A5 2016-ot 100.000Ft-ért. Februárban el is kelt kemény 50.000Ft-ért.

Egyébként Androidból a Lenovo-t ajánlom én is, egyre jobb, és minőségibb telefonokat gyártanak, ez igaz a laptop részre is.
HTML5,CSS3,PHP,C#,C++,JS,Java,Python,LUA

Akkor vegyél "méregdrágán" iPhonet :) Még 5 éve talán státusz szimbólum volt, de ma már éppen ugyan olyan tömegcikk mint egy kiló kenyér, mindenkinek van már. Szerintem a topic is értelmetlen, hisz ígyis-úgyis iPhonet akarsz venni, akkor kár győzködni másról, vedd hát meg, majd megbánod.

Áh át gondoltam, maradok a régi c2-nél, a mai okos szarok helyett meg inkább veszek egy favorit blokkot.

Törölhető.

Régi gombos nokia a legjobb. ;)

Én egy ilyet tudok ajánlani a figyelmedbe:

Az élet olyan mint egy pohár stampó, sok van belÅ'le de sohasem elég!

Maradok ennél, ez bele fér a zsebembe meg csak hetente 1x kell tölteni:


2017-05-11, 00:00:52 #30 Last Edit: 2017-05-11, 00:03:51 by Adrian
Néztem az eladási árakat, hát meglepődtem. Jelenlegi 5-ösömet eltudom adni hibátlan állapottal, 25-30 ezerért.
(8GB). Ahhoz képest, hogy képes voltam 2 éve 65 ezret+ 1évig 13 ezret fizetni, most már kicsit meghökkentett.

Váltottam 6-osra, 100 ezer forintba fájt szerencsére, mivel barátomtól vettem.( egyszer sem használta, csak az 5s-t használja). Először Vodafone-ba akartam, de jelenleg 194.000Ft, ami azért még mindig szerintem nagyon sok.
Nem beszélve a még a további költségekről ami 2 évig 2-3 ezer forint :). Így most kaptam szinte teljesen új telefont és csak az internetet/hívásokat kell fizetnem. Ha megbízható embertől veszel, igen jó áron vehető már(használtan).