auto clicker

Started by Edvinnyo, 2016-06-19, 13:42:16

Sziasztok!

Tudtok valami működő auto clickert metin-hez?


Itt nem lehet ilyesmiről írni, de ha érdekel dobj egy PMet, vagy skype: mrgaboo00

Auto cl(d)icker. 8)
Amúgy ezért is valami járna, mert hekk programot nem lehet kérni, megosztani de még gondolni sem rá ameddig aktív vagy itt.

De mi lenne ha a google-be beírnád hogy auto clicker? Vagy ha megtetted akkor esetleg az internet végtelen és kimeríthetetlen tudásbázisa kimerült volna? Ezesetben javaslom a C# megtanulását, de ha bárki kérdezi én ilyet nem mondtam.

Az auto clicker miért lenne hekk? Akkor az olyan egér, amelyik támogatja alapból ezt, az egy hekk-egér? :D


Me én aztot mondtam, ho hát az hekk mert végül is blokkolnám igen blokkolnám!? :o


Humorosságot félre téve biztos nem arra kell neki, hogy kattintgasson az asztalon magától a gép Ő meg tapsoljon a gép előtt milyem pro kumpjúter guru. Egyébként, ha szerinted nem hekk akkor miért írtad ezt:
QuoteItt nem lehet ilyesmiről írni, de ha érdekel dobj egy PMet, vagy skype: mrgaboo00
Jaaaa, pénzért akartad volna drága lelkem :) (igen ez tényleg most esett le)

De hekk vagy nem hekk igazából maga a program teljesen mindegy a lényeg mire akarja használni.

De én nem vitázok erről ahogy gondolod.


Jajj Step ne bánts! Nem csináltam én semmi rosszat! Megeheted, neked adom a hekket, csak hagyj élni! :D


Érdekes, nekem mindegyik működik.
Skype:Csedwik

Szerintem Cort(e)X-é a best ::)
Csakugye a renccergizdaság kell nekik :D

2016-06-21, 21:29:41 #11 Last Edit: 2016-06-21, 21:31:18 by Gabo
Quote from: [MOD]Step on 2016-06-21, 17:58:58
Jaaaa, pénzért akartad volna drága lelkem :) (igen ez tényleg most esett le)

uuu, Step xDDDD

Te írtad:
Quote from: [MOD]Step on 2016-06-20, 19:59:08
Amúgy ezért is valami járna, mert hekk programot nem lehet kérni, megosztani de még gondolni sem rá ameddig aktív vagy itt.

Sziasztok!
Nagyon örülök hogy találtam ilyen témát itt!

A kérdésem az hogy minden auto klikker olyan, hogy az egredeted igénybe veszi?
Tehát nem tudsz egyikkel se közbe máshova kattintani azaz szabadon használni?
Mert eddig csak olyan programmal találkoztam hogy eltudtam mozdítani az egeret. de szét kattoltam vele bármit ahova vittem az egeret!

Nekem olyan kéne ami teljesen külön állóan csinálna egy meg adott pontban, sőt akár több pont is lehet!
Tudtok ilyen programot?