facebook üzenet küldés letiltása idegenek számára.!

Started by T0gy3R, 2016-03-07, 19:17:41

Sziasztok.!
Nagyon fontos lenne, hogy minél hamarabb választ kapjak erre a kérdésre, ugyan is nagyon jó lenne, nekem ez a funkció.. :)

Lényeg, hogy amikor rámégy valakinek az adatlapjára, akkor van olyan személy akiknek nem jelenik meg az adatlapján az "üzenet küldése" fül.. Ezt hol/hogyan lehet beállítani?

Rengeteg forumot, google-s keresést igénybe vettem már, de sikertelenül, mindenhol csak egyet hajtottak, hogy a biztosnászi beállításokban kell az üzenet szűrését magasra állítani.. de ilyen beállítást én sehol sem találtam.. :\
Szóval válaszokat előre köszönöm.!

[spoiler]jobb helyet nem találtam ennek a témának sry, ha rossz helyre nyitottam....[/spoiler]

Szerintem már sehol nem lehet ezt letiltani, mert bevezették néhány hónapja az úgynevezett "Message request"-et. Szóval bárki írhat bárkinek, azonban a feladó nem látja, hogy elolvastad volna a levelet, amíg el nem fogadod a kérelmét. Ettől függetlenül el tudod olvasni amit írt, azonban ő nem fog tudni róla, hogy te már láttad.

És ezt a bizonyos "Message request" opciót hogyan/hol lehet? :o

Rámész felül a leveleidre, aztán Message requests. Talán kérelmek lehet a magyar neve, vagy valami hasonló.

Lekötelezel, bár sokkal előrébb nem lettem, hiszen még mindig tud írni boldog, boldogtalan.. :D

Sosem próbáltam, de ha az adatlapod is letiltod akkor esetleg.
http://prntscr.com/ace5u8
Skype:Csedwik

igen, ez nekem is így van, de elvileg még mindig ott van az a bizonyos "üzenet küldése" gomb :)