[Szörcs] Hotkey tool

Started by [VIP]P3NG3R, 2015-12-08, 17:22:45

Jóóónapokat :D

Régen 2010 nyakán kb, volt egy olyan progi a gépemen, amit most keresnék, de hiába. Nem tudom a nevét.
Lényegében annyit tudott, hogy előre lehetett definiálni szavakara szöveget. :o
Például ha én megadtam a programban ezt:
(köcsög vagyok):"ó hogy az a menykű"

Majd amikor lenyomtam a 'b' 'a' 'z' 'd' billentyűket és közvetlenül utána entert tapostam(cseten), akkor nem azt írta ki hogy '(köcsög vagyok)', hanem amit én megadtam a progiban arra a szóra, ami a példa esetében: ó hogy az a menykű, és a kulcsszót értelemszerűen kitörölte előtte. Tehát amolyan kulcsszavas szófelcserélő.

Esetleg ha valakinek ismerős, pls vágjon arcon a nevével.
Köszönet. ;)

2015-12-08, 17:26:06 #1 Last Edit: 2015-12-08, 17:34:13 by PaPa
Igazából megírni sem volna túl nehéz, egy programról lenne szó, ami figyeli ha text-inputba szöveget írsz, majd az enter leütésekor ellenőrzi a bevitt értéket, ha az a te példád szerint 'b' 'a' 'z' 'd', akkor kicseréli a szót az általad beállítottra. Néhány órácska maximum. ;D

Nem azt figyelné, hogy text-inputba mit írok, hanem hogy milyen billentyűt nyomok meg real-time (I think), és az alapján dönt és végez.
Minek vesződjek vele, ha már létezik? :D (Am nem metyinhö kell)

Hát "részben" tudok egy progit erre. GTA SA-n előszeretettel használják a "ShortKey"-t, ugye az a lényege, hogy ha megadsz egy kulcsszót, akkor nem a kulcsszót írja le, hanem amit definiáltál neki.
Ha nem látod a válaszom, valamit elrontottál:


Lol, ez nekem is begyün, sztem használni fogom. ;D

2015-12-10, 17:52:30 #6 Last Edit: 2016-01-20, 15:50:43 by [VIP]P3NG3R
Most nézem kötsögnek lettem titulálva, ejj... :( :-\

Azaz ShortKeys, köszi puszi :-*
Most már csak találnom kell egy feltört verziót.
Találtam ittni:
[spoiler]http://homepage.ntlworld.com/dj.s/downloads/ShortKey/[/spoiler]
Zártam