A lehetetlen megkísérlése.

Started by mecserdavid, 2015-11-18, 16:22:48

Sziasztok!

Olyan kérdéseim lennének, hogy:

1.50.000Ft-ból, milyen gépet lehetne összerakni?
  Gépház van, GPU van, HDD van.
2.Mire kellene figyelni, ha használtan vesz alkatrészeket az ember(ugyanis ebben gondolkozom, csak, hogy a lehető legjobb összeállítást nyerjem)


Valószínűleg lesznek még kérdéseim a válaszotok után, úgyhogy nem mondom, hogy ennyi.  ;D

Előre is köszi.
További szép napot.


Főként játékra. :D
Nem kell ezt úgy érteni, hogy GTA 5 high az elvárás. De egy CSGO jó lenne ha nem szaggatna.


Elég meggyőző. Köszi a tippet. :)

http://hardverapro.hu/apro/asus_m4a79xtd_evo__phenom_iix4_970_be__asus_silent_knight__fx

Ez ár/érték arány szerint mit mutat? :)
Sajnos nem vagyok otthon annyira ebben a témában :/

Véleményem szerint gyűjtsél még 100e-ig legalább,ha nagyobb évre szeretnél tervezni számítástechnikailag hiszen ha most veszel 50e egy gépet és a CS GO fog futni 50-60fps-el akkor,1-2 év múlva lehetetlen lesz játszani "régebbi játékokkal" + CS GO-ra is jönnek az update-k folyamatosan nem biztos,hogy mindig fix 60 fps-ed lesz!
Én anno 150-160e vettem asztali gépet 3 éve,most már azért érzem,hogy nem annyira az igazi CS GO terén se,azért meg van maxon 130-150 fps de azért már nem egy erős gépnek számít,most már 150e olyan gépet kapsz ami legalább Black Ops 3-at viszi... Gyűjtsél,Gyűjtsél...!