Re:Translate.lua fordítása ( DOLGOZZUNK EGYÜTT ! )

Started by Deadly2000, 2015-11-06, 19:40:05

2018-03-16, 16:12:23 #20 Last Edit: 2018-03-17, 13:54:40 by [BA]THymea
Itt van összefűzve a translate.lua, melyet eddig írtunk össze a témával kapcsolatban.


Sziasztok. Én azon gondolkoztam hogy megbíznék ezzel egy fordítót.
Vagy túl nagy baromság? És igen tudom hogy nem 2 fillér lenne de legalább meglenne.
"A szemüveg köszönésre nem alkalmas.
Viszont látásra."

gameforge.cube = {}
gameforge.cube._060_npcChat = "Hozz létre egy bájitalt "
gameforge.cube._10_say = "Helló! Ez az ital erősebbé tesz[ENTER]érdekel a bájital készítés?[ENTER]Gyógyítónak tartom magam[ENTER]imádom ezt csinálni.[ENTER]Sok receptet találtam.[ENTER]Megpróbálod te is? "
gameforge.cube._20_say = "A növénytudomány mindenütt ismert. Érdekel?[ENTER]Megmutathatok néhány receptet.[ENTER]Sokkal jobb bájitalokat hozhatsz létre ezekkel. "
gameforge.cube._30_npcChat = "Titkos recept "
gameforge.cube._40_sayTitle = "Huahn-So: "
gameforge.cube._50_say = "Találtam egy titkos családi receptet.[ENTER]Ezzel az itallal[ENTER]majd nem csak sebezhetetlen leszel![ENTER]Hahaha[ENTER]Azt hiszem, az egyetlen ember az országban, aki ezt tudja,[ENTER]én vagyok. Ezekkel a bájitalokkal szinte soha[ENTER]semmi sem fog ártani neked.[ENTER]Ki akarod próbálni a bájitalok készítését? "
gameforge.cube_opener_list = {}
gameforge.cube_opener_list._010_say = "%s szükséges átalakítani:"
gameforge.cube_opener_list._020_sayTitle = "Hozzávaló: "
gameforge.cube_opener_list._030_say = "Szükséges növény: "
gameforge.cube_opener_list._040_say = "%s,[ENTER]%s'szeretnéd átalakítani? "
gameforge.cube_opener_list._050_say = "Nincs nálad a megfelelő tárgy.[ENTER]Térj vissza ha össze szedted. "



Lehet hasznotokra lesz

2018-09-16, 16:10:19 #23 Last Edit: 2018-09-16, 16:18:57 by whiteworld
Szép napot. Nem tudom szüksége van e még valakinek erre de azért kirakom.
Esetleg ha valakinek meg lenne a gameforge.subquest_12 = től     gameforge.subquest_49._90_say = ig
a fordítás és fel is tenné azt előre is köszönöm.

A gameforge.collect_herb és a gameforge.collect_quest fordítása.

http://www.filedropper.com/trans

Azért töltöttem fel mivel a 20k karaktert meghaladta.

White 0kb a fájl újra feldobod valahova az se baj ha több forditás már kész benne :P

" Az akadály az, amit akkor látsz, ha leveszed a szemed a célról. "

Quote from: s3l3n3 on 2018-11-14, 13:21:41
White 0kb a fájl újra feldobod valahova az se baj ha több forditás már kész benne :P

Tessék.

https://www.dosyaupload.com/qPd0

Sziasztok fordít még valaki ? Ha van új fordítás felraknátok? Előre köszönöm

2019-04-10, 08:09:02 #27 Last Edit: 2019-04-10, 13:42:30 by [SMOD]Ken
gameforge.energy_system = {}
gameforge.energy_system._001_np cChat = "Egy új technológia! "
gameforge.energy_system._010_sa y = "Megcsináltam![ENTER]Végre sikerült kidolgoznom egy teljesen új[ENTER]technológiát.[ENTER]Sikerült feldolgoznom a tárgyakat és tiszta[ENTER]energiát nyerni ki belőlük! Ez teljesen[ENTER]zseniális! "
gameforge.energy_system._020_sa y = "Ha az én új technológiám segítségével semmisítesz[ENTER]meg egy tárgyat, kapsz egy Energia-töredéket. Ha[ENTER]egyesítesz 30 ilyen töredéket, kapsz egy[ENTER]erőteljes Energia-kristályt! Tiszta, szűretlen[ENTER]energiát egy drágakőbe csomagolva. Ez az energia[ENTER]átjárja a teljes felszerelésed.[ENTER]Érdekel? "
gameforge.energy_system._030_sa y = "Hozz nekem egy olyan felszerelési tárgyat, mint[ENTER]fegyverek, ékszerek és ruházat, amiket a[ENTER]vadászatod során találsz. Átalakítom[ENTER]Energia-töredékké.[ENTER]Birodalmunk jövője és reménye van ebben a[ENTER]technológiában. Legyőzhetetlenek leszünk! "
gameforge.energy_system._035_np cChat = "Energia-töredék kinyerése "
gameforge.energy_system._040_sa y = "Működött? Kaptál energia tölteteket? Hozz több tárgyat és szilánkokra zúzom az alkímia[ENTER]segítségével. Technológiám még nem teljesen[ENTER]tökéletes. Ezért soha nem tudom garantálni,[ENTER]sie mithilfe der Alchemie zerbrechen.[ENTER]mennyi töredéket fogsz kapni. "
gameforge.energy_system._050_sa y = "Egy feltétel van: saját szintednek és a tárgy[ENTER]szintjének legalább 35-nek kell lennie. Hmm,[ENTER]lássuk... "
gameforge.energy_system._060_sa y = "Még nem vagy elég erős! Gyere vissza, ha már[ENTER]elérted legalább a 35-ös szintet. "
gameforge.energy_system._070_sa y = "Ah, kitűnő! Elég erős és tapasztalt vagy![ENTER]Add nekem a tárgyat, amit szeretnéd,hogy feldolgozzak. "
gameforge.energy_system._080_sa y = "Még nem vagy elég erős! Gyere vissza, ha már[ENTER]elérted legalább a 35-ös szintet. "
gameforge.energy_system._090_sa y = "Ez a tárgy nem felel meg a technológiámnak.[ENTER]Hozz valami mást. "
gameforge.energy_system._100_sa y = "A tárgy szintje nem felel meg a technológiámnak.[ENTER]Hozz valami mást. "
gameforge.energy_system._110_sa y = "Megsemmisíthetem ezt a tárgyat? "
gameforge.energy_system._120_se lect = "Igen "
gameforge.energy_system._130_se lect = "Nem "
gameforge.energy_system._140_sa y = "Hibáztam - sajnos nem sikerült Energia töredéket[ENTER]kinyernem. Következő alkalommal talán[ENTER]szerencsésebb leszek. "
gameforge.energy_system._150_sa y = "Csodálatos! Sikerült! %d Energia-töredéket.[ENTER]találnom. Tessék. "
gameforge.energy_system._160_np cChat = "Energia kristály készítése "
gameforge.energy_system._170_sa y = "Már felhasználtad az összes erőtartalékodat? Nem[ENTER]kellene olyan keményen dolgoznod és ilyen[ENTER]gondatlanul elpazarolnod az életed. Szükségem[ENTER]lesz %d Energia-töredékre egy Energia-kristály[ENTER]előállításához. "
gameforge.energy_system._180_sa y = "Nincs elég Energia-töredéked. Ebből nem tudok[ENTER]előllítani Energia-kristályt. Gyere vissza, ha[ENTER]már összegyűjtöttél %d töredéket. "
gameforge.energy_system._190_sa y = "Nagyon jó, megszerezted a szükséges %d[ENTER]Energia töredéket. Ebből elő tudok állítani egy[ENTER]Energia-kristályt. Kérlek, várj egy percet.[ENTER]Megpróbálom, de nem tudom garantálni, hogy[ENTER]működik."
gameforge.energy_system._200_sa y = "Minden készen áll a töredékek Energia-kristállyá[ENTER]olvasztásához. Ugyanakkor nekem is élnem kell[ENTER]valamiből, és az eszközeim nem az égből[ENTER]potyognak. Költségeim fedezéséhez szükségem van[ENTER]%d yangra. Hajlandó vagy kifizetni? "
gameforge.energy_system._210_se lect = "Természetesen! "
gameforge.energy_system._220_se lect = "Nem, most nem. "
gameforge.energy_system._230_sa y = "Rendben, tiszteletben tartom a döntésed.[ENTER]Gyere vissza, ha meggondoltad magad és mégis[ENTER]szükséged van egy Energia-kristályra. "
gameforge.energy_system._240_sa y = "Nincs elég pénzed.[ENTER]sajnos nem vállalhatom az átalakítást,[ENTER]nekem is meg kell élnem valamiből. "
gameforge.energy_system._250_sa y = "Tudtam! Kiváló a technológiám![ENTER]Itt az Energia-kristályod. Kétségtelenül egy szép[ENTER]példány! Érzed az erejét? "
gameforge.energy_system._260_sa y = "Sajnos a kísérlet nem sikerült. Nem tudtam[ENTER]Energia-kristályt előállítani. A technológiám[ENTER]ragyogó - de a folyamat teli van kockázattal. A[ENTER]dolgok nem mindig működnek a tervek szerint.[ENTER]Biztos vagyok benne, hogy következő alkalommal[ENTER]sikeres leszek! "
gameforge.energy_system._270_sa y = "Tudtam! Kiváló a technológiám![ENTER]Itt az Energia-kristályod. Kétségtelenül egy szép[ENTER]példány! Érzed az erejét? "


gameforge.dragon_lair_access = {}
gameforge.dragon_lair_access._0 10_npcChat = "Meg akarom ölni a sárkányt! "
gameforge.dragon_lair_access._0 20_say = "Nem vagy az első, aki belép,add meg a titkos kódot!"
gameforge.dragon_lair_access._0 30_say = "A megadott kód érvénytelen!"
gameforge.dragon_lair_access._0 40_select = "Megpróbálom újra. "
gameforge.dragon_lair_access._0 50_say = "Te vagy az első, aki belép. Remélem, van 3 csavart kulcsod.[ENTER]Megkel adnod 5 számot,amivel[ENTER]a társaid,beléphetnek.[ENTER]60 percetek van megölni a Sárkányt! "
gameforge.dragon_lair_access._0 60_select = "Kész vagyok! "
gameforge.dragon_lair_access._0 70_say = "Szóval add meg a titkos kódot: "
gameforge.dragon_lair_access._0 80_say = "A kód csak számokból állhat."
gameforge.dragon_lair_access._0 90_notice = "csoport %s megpróbálja megölni a Beran Setaou sárkányt! "
gameforge.dragon_lair_access._1 00_say = "Nem engedhetlek a sárkányhoz,nincs 3 csavart kulcsod!"
gameforge.dragon_lair_access._1 05_say = "Yonghan tábornoktól kaphatod meg a csavart kulcsot. "
gameforge.dragon_lair_access._1 10_npcChat = "El akarom hagyni ezt a helyet! "
gameforge.dragon_lair_access._1 15_say = "Száműzöttek barlangjának elejére teleportállak. "
gameforge.dragon_lair_access._1 16_select = "Oké, megyek. "
gameforge.dragon_lair_access._1 17_select = "Nem, maradok. "
gameforge.dragon_lair_access._1 20_say = "Egy másik csoport van Beran Setau sárkánynál. "
gameforge.dragon_lair_access._1 30_say = "Teleportállak a templomba.Szükságem van tőled 3x csavart kulcsra. "
gameforge.dragon_lair_access._1 40_select = "Vedd és engedj be! "
gameforge.dragon_lair_access._1 45_notice = "5 perced van átadni a kódot %s csoportodnak! "
gameforge.dragon_lair_access._1 50_notice = "A Beran Setau még életben van!"
gameforge.dragon_lair_access._1 60_notice = "Beran Setau sárkány visszatért! "
gameforge.dragon_lair_access._1 65_sendLetter = "Győzd le a Beran Setau sárkányt"
gameforge.dragon_lair_access._1 70_notice = "Számotokra %d perc maradt, megöli a Beran Setau sárkányt. "
gameforge.dragon_lair_access._1 80_notice = "A %s csoport megölte a Beran Setau sárkányt! "
gameforge.dragon_lair_access._1 90_npcChat = "Vissza akarok menni a Sárkány templomába! "


gameforge.collect_quest_lv94 = {}
gameforge.collect_quest_lv94._0 10_target = "Seon-Pyeong "
gameforge.collect_quest_lv94._0 20_send_letter = "Seon-Pyeong Kutatása "
gameforge.collect_quest_lv94._0 30_say = "Seon-Pyeong, aki az ork-völgyben él, segítségre van szüksége [ENTER]. Menj hozzá, és tudd,meg mit akar."
gameforge.collect_quest_lv94._0 40_npcChat = "Segítség a kutatáshoz"
gameforge.collect_quest_lv94._0 50_say_title = "Seon-Pyeong: "
gameforge.collect_quest_lv94._0 60_say = "Üdvözlet! Látom, hogy megkaptad a levelem, [Enter], így egyértelmű, hogy [ENTER] segítségre van szükségem a fegyverek kutatásában. [ENTER] Mivel az [ENTER] barlang újbóli feltárása után több részletet találunk, így [ENTER] másfajta ékkő keresett, mint az elöző. "
gameforge.collect_quest_lv94._0 70_say = "Gyönyörű [ENTER]és tiszta ékkövek,[ENTER]csodálatos esszenciák.[ENTER] Légy óvatos a száműzöttek barlangjában, nagyon veszélyes.[ENTER]remélem hamarosan látni fogunk! "
gameforge.collect_quest_lv94._0 80_say_title = "Ékkövek Seon - Pyeongnak "
gameforge.collect_quest_lv94._0 90_say = "Kutató Seon - Pyeong arra kér [ENTER], hogy hoz neki 20 darab bölcesség ékkövet.Mindig csak egyet, [ENTER], mert minden darabot alaposan megvizsgál. [ENTER].Beran Setaou bosstól kapod. "
gameforge.collect_quest_lv94._1 00_sayReward = "Eddig %s bölcesség ékkövet szállítottál."
gameforge.collect_quest_lv94._1 10_say = "Nem használhatod a Kutatói Elixírt. "
gameforge.collect_quest_lv94._1 20_say = "Te már használtál egy Elixírt! "
gameforge.collect_quest_lv94._1 30_say = "Használhatod az Elixirt, ha van nálad egy ékkő. "
gameforge.collect_quest_lv94._1 40_send_letter = "Találtál egy ékkövet "
gameforge.collect_quest_lv94._1 50_npcChat = "Bölcesség ékkő a fegyverkutatáshoz "
gameforge.collect_quest_lv94._1 60_say = "Te máris itt vagy? Sajnálom, de az utolsó példány[ENTER]vizsgálatát még nem fejeztem be.[ENTER]Nézz vissza később! "
gameforge.collect_quest_lv94._1 70_say = "Még mindig nem találtál semmit sem? Sajnálom. De[ENTER]akkor miért vagy itt?[ENTER]Gyere vissza, ha majd ékköveket is tudsz hozni nekem! "
gameforge.collect_quest_lv94._1 80_say = "Találtál egy ékkövet? Fantasztikus![ENTER]Várj egy percet, hadd nézzem meg... "
gameforge.collect_quest_lv94._1 90_say = "Ó igen, ez nagyon jó. Kétségkívül az egyik legszebb drágakő[ENTER]amit valaha láttam. Sok köszönet érte! "
gameforge.collect_quest_lv94._2 00_say = "Mint tudod, még mindig szükségem van[ENTER]további %s tökéletes minőségű rosszakarat ékkőre.[ENTER]Adj egy napot, hogy ezt itt pontosan[ENTER]megvizsgálhassam, és csak holnap hozd el[ENTER]nekem a következő ékkövet. "
gameforge.collect_quest_lv94._2 10_say = "Sok szerencsét! "
gameforge.collect_quest_lv94._2 30_1_select = "HP +1100 "
gameforge.collect_quest_lv94._2 30_2_select = "Védelem +140 "
gameforge.collect_quest_lv94._2 30_3_select = "Támadás +60 "
gameforge.collect_quest_lv94._2 40_say = "Hmm... és ez az ékkő tényleg a Száműzöttek[ENTER]barlangjából származik? Szép, de valahogy hiányzik[ENTER]belőle a belső tűz. Attól tartok, ez a kő[ENTER]nekem használhatatlan. Ennek ellenére[ENTER]meg fogom vizsgálni ezt is figyelmesen, bár[ENTER]gondolom nem sok sikerrel. Hozz nekem egy[ENTER]másik ékkövet, rendben? "
gameforge.collect_quest_lv94._2 50_say = "Tényleg megcsináltad![ENTER]Lenyűgöztél,20 bölcsesség ékkő![ENTER]De ez nem minden.Szükségem van[ENTER]Beran Setau lélekkövére.[ENTER]Beran-Setaoutól kapod. "
gameforge.collect_quest_lv94._2 60_send_letter = "Seon-Pyeong kérése "
gameforge.collect_quest_lv94._2 70_say_title = "Sárkány lélekkő"
gameforge.collect_quest_lv94._2 80_say = "Amikor megkapod a Beran Setaou lélekkövét,[ENTER]hozzd el Seon-Pyeongnak[ENTER],amely a száműzetek barlangjában található. "
gameforge.collect_quest_lv94._2 90_say_title = "Sárkány lélekkő"
gameforge.collect_quest_lv94._3 00_say = "Leadtál Seon Pongnak 20[ENTER]tökéletes Bölcsesség ékkövet.[ENTER]Most szükségem van Beran Setau lélekkövére! "
gameforge.collect_quest_lv94._3 10_say = "Beran-Setaou-tól kapod. "
gameforge.collect_quest_lv94._3 20_send_letter = "Szerzd meg a lélekövet Beran Setau sárkánytól. "
gameforge.collect_quest_lv94._3 30_npcChat = "Van Beran Setau lélekkövem! "
gameforge.collect_quest_lv94._3 40_say = "Ez hihetetlen.Beran Setau léleköve![ENTER] Most három lehetőség közül lehet választani: jutalmat! "
gameforge.collect_quest_lv94._3 50_say = "Van egy lélekköved? És miért nincs nálad semmi ?! [ENTER] Megpróbáltál becsapni ... [ENTER] Ez egy nehéz feladat, de meg tudod csinálni! "


gameforge.dragon_lair_weekly = {}
gameforge.dragon_lair_weekly._0 10_chat = "Átváltozó gömb "
gameforge.dragon_lair_weekly._0 20_sayTitle = "Szellem harcos: "
gameforge.dragon_lair_weekly._0 30_say = "Átváltozó gömböt szeretnél? hogy ki tudjam alakítani[ENTER]150.000Yangra és %s [ENTER] erre a alapanyagra: "
gameforge.dragon_lair_weekly._0 40_say = "Ha hozol nekem 150.000 Yangot,és[ENTER]a sukseges alapanyagot,[ENTER]kitudom fejleszteni.[ENTER]De el is ronthatom. "
gameforge.dragon_lair_weekly._0 50_select = "Rendben, kipróbálom. "
gameforge.dragon_lair_weekly._0 60_select = "Nem szeretném. "
gameforge.dragon_lair_weekly._0 70_say = "Rendben,a te döntésed. "
gameforge.dragon_lair_weekly._0 80_say = "Még nem pihentem[ENTER]ki magam! Vár még %s percet. "
gameforge.dragon_lair_weekly._0 90_questRest = "A hátralévő idő: "
gameforge.dragon_lair_weekly._1 00_sendLetter = "gyűjts anyagot "
gameforge.dragon_lair_weekly._1 10_sayTitle = "Anyag átváltozó gömbök készítéséhez"
gameforge.dragon_lair_weekly._1 20_sendLetter = "Anyag gyűjtése"
gameforge.dragon_lair_weekly._1 30_sayTitle = "Minden anyag összegyűlt"
gameforge.dragon_lair_weekly._1 40_say = "Osze kell szedned %s szükséges[ENTER]anyagot: "
gameforge.dragon_lair_weekly._1 50_say = "Minden anyagot összegyűjtöttél.[ENTER]Menj vissza a harcos szelleméhez.Metalálod őt[ENTER]2 emeleten a száműzöttek  barlangjában. És[ENTER]szüksége  lesz 150.000 Yangra,átváltozó gömb[ENTER]előállításhoz. "
gameforge.dragon_lair_weekly._1 60_notice = "Nem sikerült időben összegyűjtened az összes anyagot. "
gameforge.dragon_lair_weekly._1 70_say = "Tényleg akarsz adni %s darabot? "
gameforge.dragon_lair_weekly._1 75_say = "Sajnos nincs 150 000 yangod. "
gameforge.dragon_lair_weekly._1 80_select = "Igen! "
gameforge.dragon_lair_weekly._1 90_select = "Nem! "
gameforge.dragon_lair_weekly._2 00_sayReward = "Köszönöm, sikerült:"
gameforge.dragon_lair_weekly._2 05_sayReward = "Ahh nem sikerult:"
gameforge.dragon_lair_weekly._2 10_say = "Ahogy tetszik. "


gameforge.entry_event_map = {}
gameforge.entry_event_map._010_ sayTitle = "Pálya gondnok "
gameforge.entry_event_map._020_ say = "Elakarod hagyni a pályára? "
gameforge.entry_event_map._030_ say = "Szeretnél beíépni a pályára?"
gameforge.entry_event_map._040_ say = "Be lehet lépni a pályára[ENTER]ha a szinted %s és %s között van."
gameforge.entry_event_map._050_ say = "Sajnos játékosok a te birodalmadból[ENTER]nem csatlakozhatnak az aktuális evenhez."
gameforge.entry_event_map._060_ say = "A pálya megtelt.[ENTER] Senki nem csatlakozhat."
gameforge.entry_event_map._070_ say = "Az event most kezdődik!"
gameforge.entry_event_map._080_ npcChat = "Pálya "
gameforge.entry_event_map._090_ npcChat = "GM: pálya őr"
gameforge.entry_event_map._100_ select = "GM: pálya előkészítése"
gameforge.entry_event_map._110_ select = "GM: pálya rendezése"
gameforge.entry_event_map._120_ select = "GM: pályát evakuálni"
gameforge.entry_event_map._130_ say = "Pálya bezárul.[ENTER]Minden versenyző 30 másodpercen belül teleportálva lesz a városba."
gameforge.entry_event_map._140_ say = "Ha nem tartózkods a pályán, akkor az eventröl ki leszel teleportálva."
gameforge.entry_event_map._150_ say = "Mi a teendő a aréna színtéren?"
gameforge.entry_event_map._160_ say = "Add meg a [ENTER] maximális játékos számát akik [ENTER] beíépnek a pályára (max. Játékosok száma: 200)"
gameforge.entry_event_map._170_ say = "Melyik birodalom vesz részt?"
gameforge.entry_event_map._180_ say = "Az alábbi beállításokat választhatod:"
gameforge.entry_event_map._190_ say = "Level aréna: "
gameforge.entry_event_map._200_ say = "Játékos menyisége: "
gameforge.entry_event_map._210_ say = "Birodalmi event: "
gameforge.entry_event_map._220_ notice_all = "A pálya minden játékos számára nyitva van.[ENTER]Catlakozni lehet Levelől %s Levelig %s [ENTER]Beszéljen a harcmező gondnokkal a belépésről."
gameforge.entry_event_map._230_ notice_all = "A pála most nyitva van %s játékosok számára.[ENTER]Catlakozni lehet Levelől %s Levelig %s [ENTER]Beszéljen a harcmező gondnokkal a belépésről."
gameforge.entry_event_map._240_ say = "Játékos mennyiségének beálitása."
gameforge.entry_event_map._250_ say = "Nem állíthats be érvénytelen menyiseget.[ENTER]Megengedett menyiség: 1 - 200 "

2019-04-11, 11:36:13 #28 Last Edit: 2019-04-11, 16:16:26 by [SMOD]Ken
gameforge.dragon_soul = {}
gameforge.dragon_soul._010_sayT itle = "Sárkány kő töredék "
gameforge.dragon_soul._020_say = "Van egy kő töredék a kezedben.[ENTER]A titokzatos kő erős,[ENTER]és a ereje átfolyik rajtad keresztül.[ENTER]milyen típusú kő az? Hozd el[ENTER]alkimistának és ő segít. "
gameforge.dragon_soul._030_npcC hat = "Sárkány kő töredék "
gameforge.dragon_soul._040_say = "Ez egy töredék a kőből[ENTER]nagyon ritka és nagyon erős.[ENTER] Tévedek, ez a sárkány lelke. [ENTER] Hihetetlen! [ENTER] Érzed, hogy a hatalom átfolyik? [ENTER] Ezután segítek egyesülni. "
gameforge.dragon_soul._050_npcC hat = "Sárkánykő - változás"
gameforge.dragon_soul._060_say = "Légy éber.[ENTER]Három darab töredéket készíthetek.[ENTER]Ne hagyd abba a keresést! "
gameforge.dragon_soul._070_say = "Ó, nagyszerű! Találtál három [ENTER]sárkánykő töredáket. Várj egy percet. [ENTER] ... [ENTER] Kész! Nagyon lenyűgöző ... Az [ENTER] -on Cor Draconis- [ENTER] -re átalakított kristály [ENTER]Már Csak megtudni,milyen kő tartozik hozzá.[ENTER]Metalálod a alkímia leltárban.[ENTER] Egyébként tudtad,hogy képesek[ENTER] pihenni? "
gameforge.dragon_soul._080_say = "Szeretnél több sárkánykövet?[ENTER]Uh, már nem vagyok a legfiatalabb, és sok energiát igényel[ENTER],megpróbálhatom,de töbet mint három[ENTER]darabot naponta nemtudok sajnos! "
gameforge.dragon_soul._090_say = "Mára elég volt.[ENTER]Több mint három sákány követ nemtudok.[ENTER] Má el vagyok fáradva.[ENTER]Gyere visza holnap. "
gameforge.dragon_soul._100_npcC hat = "Bolt "
gameforge.dragon_soul._1010_sen dLetter = "Sárkánykő-szilánk érkezése "
gameforge.dragon_soul._1020_say = "A Sárkánykő-szilánk érkezése[ENTER]Az egész birodalom legszakavatotabb alkimistája[ENTER]keres. Menj el hozzá, amilyen gyorsan csak tudsz! "
gameforge.dragon_soul._1030_npc Chat = "Sárkánykő-szilánk?!"
gameforge.dragon_soul._1040_say = "Ah, te ott! Felfedeztem valami egészen[ENTER]figyelemreméltót: A Sárkánykő egy szilánkját! A[ENTER]Sárkánykő egy rendkívül ritka és értékes kristály[ENTER]hatalmas erővel. Azt tartják, egyszer ezek egy[ENTER]sárkány lelkét képezték. Hihetetlenül gyönyörű![ENTER]Neked adom a Sárkányszem erejét, amivel te is[ENTER]érzékelheted a szilánkokat. Hozz nekem összesen[ENTER]tíz Sárkánykő-szilánkot. Akkor képes leszek[ENTER]átalakítani azokat egy teljes kővé. "
gameforge.dragon_soul._1050_sen dLetter = "Sárkánykő-szilánkok gyűjtése "
gameforge.dragon_soul._1060_say = "Vigyél tíz Sárkánykő-szilánkot az Alkimistának. "
gameforge.dragon_soul._1070_say = "Ah, nagyon jó! Találtál tíz Sárkánykő-szilánkot.[ENTER]Kérlek, várj egy pillanatot. ...[ENTER]Hihetetlen! Az átalakítás eredményeként egy Cor[ENTER]Draconis jött létre - egy megkristályosodott[ENTER]sárkányszív, mely védelmezően veszi körbe a[ENTER]Sárkánykövet. Amikor felnyitod, a Sárkánykő[ENTER]közvetlenül a Sárkánykő-alkímia leltáradba kerül.[ENTER]Ahhoz, hogy Sárkánykő-szilánkot találj[ENTER]szükséged lesz a Sárkányszem erejére. Én tudok[ENTER]egyet adni kölcsönbe - csak gyere el hozzám minden[ENTER]nap, és akkor te is képes leszel Sárkányköveket[ENTER]átalakítani! Egyet már megcsináltam neked mára, a[ENTER]maradék 9-et pedig te magad is létre tudod hozni. "
gameforge.dragon_soul._1080_say = "Hé, ne vesztegesd az időt! Indulj és keress[ENTER]Sárkánykő-szilánkokat! "
gameforge.dragon_soul._1090_sen dLetter = "A Sárkányszem ereje "
gameforge.dragon_soul._1100_say = "Hátralévő: %d "
gameforge.dragon_soul._110_say = "Bezár. "
gameforge.dragon_soul._1110_not ice = "Utolsó sárkánykő szilánk átváltva.[ENTER] Holnap keresd meg az alkimistát. "
gameforge.dragon_soul._1120_npc Chat = "Add nekem a Sárkányszem erejét "
gameforge.dragon_soul._1130_say = "Hello! Ma már megkaptad a Sárkányszem erejét. Az[ENTER]eljárás nagyon legyengít, Úgyhogy naponta csak[ENTER]egyszer tudok rajtad segíteni. Gyere vissza holnap! "
gameforge.dragon_soul._1140_say = "Hello! Lefogadom, hogy a Sárkányszem erejéért[ENTER]jöttél. Ugye? Nagyszerű, akkor helyben vagy. Sok[ENTER]szerencsét a vadászathoz! Remélem, elég szilánkot[ENTER]találsz a tíz Sárkánykőhöz! "
gameforge.dragon_soul._1150_sen dLetter = "Megszűnt a Sárkányszem ereje "
gameforge.dragon_soul._1160_say = "A tíz Sárkányszem ereje megszűnt. "
gameforge.dragon_soul._1170_say = "Holnap gyere el újra az alkimistához aki készít[ENTER]számodra Sárkányszem erejét! "
gameforge.dragon_soul._1180_say = "Menj el az alkimistához a Sárkányszem erejéért.! "


gameforge.dragon_soul_daily_gift = {}
gameforge.dragon_soul_daily_gif t._010_npcChat = "Cor draconis ajándékként"
gameforge.dragon_soul_daily_gif t._020_say = "A kő hatalmának elsajátítása nem olyan egyszerű,[ENTER] első látásra nehéz.Csak a tapasztalt [ENTER]harcosok tudják ezt megtenni. Speciális[ENTER] harc,taktika és ügyesség kell hozzá,[ENTER]ahogy látom te ezel nem redelkezel,[ENTER]gyere visza ha elérted a 50-es szintet. "
gameforge.dragon_soul_daily_gif t._030_say = "Ha egy kő erejét szeretméd használni,[ENTER]muszáj elsajátítanod a kő hatamát,[ENTER]gyere visza ha már megtanultad! "
gameforge.dragon_soul_daily_gif t._040_say = "Ah,érzem a sárkánykő hatalmát.[ENTER]Bizonyítékul elismerésemként adok neked[ENTER]egy Cor Draconist.Minden nap egyet,[ENTER]Nem tudok többet adni neked kőtöredék nélkül. "
gameforge.dragon_soul_daily_gif t._050_say = "Itt vagy! Itt van a Cor Draconisod."
gameforge.dragon_soul_daily_gif t._060_say = "Sajnálom, de csak naponta egyszer.[ENTER]Gyer vissza holnap. Talán[ENTER]lesz számodra egy Cor Draconisom. "
gameforge.dragon_soul_gift_mgr = {}
gameforge.dragon_soul_gift_mgr. _010_npcChat = "GM: Napi feladat – Beállítás "
gameforge.dragon_soul_gift_mgr. _020_say = "Kezdeni "
gameforge.dragon_soul_gift_mgr. _030_say = "Kilépés "
gameforge.dragon_soul_gift_mgr. _040_say = "Add meg a következő dátum- és időformátumot:[ENTER]jj.mm.tt[ENTER]hh.mm "
gameforge.dragon_soul_gift_mgr. _050_say = "Seretnéd folytatni? "
gameforge.dragon_soul_gift_mgr. _060_say = "Feladat aktiválása "


gameforge.dragon_soul_refine = {}
gameforge.dragon_soul_refine._0 10_npcChat = "Sárkánykövek fejlesztése "
gameforge.dragon_soul_refine._0 20_say = "Szeretnéd fejleszteni a sárkányköveidet?[ENTER]Azt tudnod kell hogy ez nem mindig sikerül. "


gameforge.couple_ring = {}
gameforge.couple_ring._100_send Letter = "Ölj Jin-Hee-t."
gameforge.couple_ring._10_npcCh at = "Házasságkötés gyűrűje "
gameforge.couple_ring._110_sayR eward = "Küzdj meg az eljegyzési gyűrűért[ENTER]és ölj Jin-Hee-ket, hogy bebizonyítsd[ENTER]a vén sárkánynak, hogy készen állsz a[ENTER]házas életre!. "
gameforge.couple_ring._120_sayR eward = "Ölj meg még %s Jin-Hee-t!"
gameforge.couple_ring._130_say = "Hogy mondtad?[ENTER]Nem találsz Jin-Hee-t?![ENTER]Nem véletlenül mondtam, hogy ritka faj.[ENTER]Ez az igazi kihívás, felkészít a házas életre![ENTER]Folytatod? "
gameforge.couple_ring._140_say = "Helyes.[ENTER]Most menj és ne is gyere vissza addig amíg nem[ENTER]végeztél az összessel..!! "
gameforge.couple_ring._150_say = "Te puhány... "
gameforge.couple_ring._160_say = "Ha feladod sosem lesz tiéd a szeretett nő/férfi![ENTER]Még ha fizikailag erős is vagy belül gyenge[ENTER]vagy mint tojáshéj![ENTER]Nem érdemled meg te azt a párodat... "
gameforge.couple_ring._170_sele ct = "Feladom. "
gameforge.couple_ring._180_say = "Hát legyen. Nem erőszak a disznótól.[ENTER]Viszlát. "
gameforge.couple_ring._190_say = "Na ne szivass..[ENTER]Tudod mit..? Kezdheted előről a küldetést[ENTER]Szia. "
gameforge.couple_ring._200_send Letter = "Vissza az öregasszonyhoz"
gameforge.couple_ring._20_sayTi tle = "Öregasszony:"
gameforge.couple_ring._210_say = "Megölted a Jin-Hee-ket, menj és jelentsd[ENTER]a vénasszonynak. "
gameforge.couple_ring._220_npcC hat = "Én megöltem a 30 Jin-Hee-t! "
gameforge.couple_ring._230_say = "Köszönöm.[ENTER]Bebizonyítottad, hogy felkészültél a házas életre.[ENTER]Elkészítettem már a gyűrűt.[ENTER]Örültem a találkozásnak. "
gameforge.couple_ring._240_sayR eward = "Kaptál egy eljegyzési gyűrűt. "
gameforge.couple_ring._250_sayI tem = "Eljegyzési gyűrű"
gameforge.couple_ring._255_sayI tem = "Ez a gyűrű a közeledő esküvőt szimbolizálja. "
gameforge.couple_ring._30_say = "Üdvözöllek![ENTER]Eljegyzési gyűrűre van szükséged?[ENTER]Meg akarsz házasodni?[ENTER]Nagyon jó helyen jársz![ENTER]Én tudok neked készíteni eljegyzési gyűrűket.[ENTER]De mindenek előtt bizonyítanod kell kitartásod![ENTER]Jin-Hee-ket kell ölnöd, ami igen ritka faj.[ENTER]ha végzel 30 Jin-Hee-vel elkészítem neked[ENTER]a gyűrűdet. "
gameforge.couple_ring._40_selec t = "Igen "
gameforge.couple_ring._50_selec t = "Nem "
gameforge.couple_ring._60_say = "Jólvan, indulj máris a szerelem nevében![ENTER]Sok sikert. "
gameforge.couple_ring._70_say = "Ohh De gyáva vagy! "
gameforge.couple_ring._75_say = "Fennmaradó Jin-hee száma "
gameforge.couple_ring._80_sayTi tle = "Megölted az összes Jin-hee-t. "
gameforge.couple_ring._90_say = "Megölted a 30 Jin-Hee-t![ENTER]Menj vissza az öregasszonyhoz és[ENTER]vedd át a gyűrűdet. "

2019-04-14, 00:42:42 #29 Last Edit: 2019-04-14, 18:07:34 by [SMOD]Ken
Ősze foglalt translate lua a rarban van 2-ét quest azokat cseréld a szerveredben.

gameforge.subquest_01 = {}
gameforge.subquest_01._100_sayT itle = "Vegyeskereskedőnő bolt: "
gameforge.subquest_01._10_targe tVid = "Vegyeskereskedőnő "
gameforge.subquest_01._110_say = "Yonah-tól szerezhetsz üres üvegeket, menj el hozzá.[ENTER]Előre is köszönöm. "
gameforge.subquest_01._120_targ etVid = "Menj Yonah-hoz "
gameforge.subquest_01._130_sayR eward = "Vidd el Yonah-nak az üveget.[ENTER]A vegyeskereskedő nő megkért, hogy szerezz neki[ENTER]üres üvegeket az italaihoz. Menj Yonah-hoz és[ENTER]kérdezd meg, tud e segíteni. "
gameforge.subquest_01._140_sayT itle = "Yonah: "
gameforge.subquest_01._150_say = "Argh! Köhh![ENTER]Nem tudom abbahagyni a köhögést![ENTER]Hogy tudnék így dolgozni?[ENTER]Segíthetek neked valahogy?[ENTER]A vegyeskereskedő eladónő küldhetett.[ENTER]Az üvegek eladóak, de mindennek megvan[ENTER]a maga ára, ahogy ennek is. "
gameforge.subquest_01._160_say = "Asztmás vagyok.[ENTER]Már mondtam, hogy a barackmag,jó a köhögésre?[ENTER]Ha tudsz nekem szerezni barackmagot, adok neked[ENTER]üres üveget.[ENTER]A barackmagokat a Vaddisznóknál találod.[ENTER]Amint a farmerek barackmagot ültetnek, a disznók[ENTER]kiássák és megeszik azokat. "
gameforge.subquest_01._170_send Letter = "Szerezz barackmagot "
gameforge.subquest_01._180_sayR eward = "A vegyeskereskedő nőnek üres üvegre van szüksége[ENTER]Yonah-tól.[ENTER]Yonah, aki asztmás, ad neked üres üveget, ha[ENTER]szerzel neki barackmagot.[ENTER]Menj és vadászd le a vaddisznókat a barackmagért! "
gameforge.subquest_01._190_npcC hat = "Szerezz barackmagot.... "
gameforge.subquest_01._200_say = "A barackmagokat a Vaddisznóknál találod.[ENTER]Amint a farmerek barackmagot ültetnek, a disznók[ENTER]kiássák és megeszik azokat.[ENTER]Köhög, Köhög.[ENTER]Előre is köszönöm. "
gameforge.subquest_01._20_npcCh at = "Szerezz üres üveget "
gameforge.subquest_01._210_send Letter = "Menj vissza Yonah-hoz"
gameforge.subquest_01._220_sayT itle = "Menj vissza Yonah-hoz "
gameforge.subquest_01._230_sayR eward = "Megtaláltad a barackmagot, vidd el Yonah-nak! "
gameforge.subquest_01._240_say = "Óh, hát megszerezted?! "
gameforge.subquest_01._250_say = "Köszönöm, így már enyhíthetem az asztmám és mehetek[ENTER]vissza a munkámba! "
gameforge.subquest_01._260_say = "Tessék, itt az Üres üveg, amit ígértem.[ENTER]Vidd el a vegyeskereskedő nőnek. "
gameforge.subquest_01._270_send Letter = "Az üres üveg "
gameforge.subquest_01._280_sayR eward = "A vegyeskereskedő nőnek szüksége van az üres üvegre[ENTER]úgyhogy vidd el neki! "
gameforge.subquest_01._290_sayT itle = "Vegyeskereskedőnő bolt: "
gameforge.subquest_01._300_say = "Óh, köszönöm![ENTER]Remélem nem okozott túl sok gondot.[ENTER]Erőfeszítésed miatt adok neked jutalmat.[ENTER]Még egyszer, köszönöm szépen! "
gameforge.subquest_01._30_say = "Elnézésed kell kérjem, hogy most zavarlak, de[ENTER]megtennél nekem egy szivességet?[ENTER]Szükségem volna üres üvegekre az italaim[ENTER]elkészítéséhez. "
gameforge.subquest_01._310_sayR eward = "Tapasztalati pont: 1.500.[ENTER]Yang: 1.000. "
gameforge.subquest_01._320_say = "Még nincs üres üveged? "
gameforge.subquest_01._330_say = "Folytatod a küldetést? "
gameforge.subquest_01._340_sele ct = "Igen "
gameforge.subquest_01._350_sele ct = "Nem "
gameforge.subquest_01._360_say = "Valóban megszakítod? "
gameforge.subquest_01._370_say = "Szép, hogy segítesz nekem. "
gameforge.subquest_01._380_say = "Ez túl nehéz nekem. [ENTER] Sajnálom."
gameforge.subquest_01._40_say = "Én nagyon elfoglalt vagyok és nem tudom beszerezni[ENTER]magamnak.[ENTER]Ha beszerzed nekem, megjutalmazlak. "
gameforge.subquest_01._50_selec t = "Elfogad "
gameforge.subquest_01._60_selec t = "Elutasít "
gameforge.subquest_01._70_say = "Le akarod állítani ezt a feladatot?"
gameforge.subquest_01._80_say = "Jó, hogy segíteni akarsz nekem.[ENTER] Gyere vissza, amint van időd."
gameforge.subquest_01._90_say = "Kellemes napot kívánok.[ENTER]Gyere vissza. "


gameforge.subquest_02 = {}
gameforge.subquest_02._100_sayT itle = "Fegyverkereskedő:"
gameforge.subquest_02._10_targe tVid = "Vegyeskereskedő Eladónő "
gameforge.subquest_02._110_say = "Ez a sok beszélgetés az ételekről csak éhessé tesz![ENTER]Nagyon rég óta vágyom egy kis forralt borral[ENTER]hintett őzhúsra és fejes káposztára két tojással. "
gameforge.subquest_02._120_say = "Apám elmondta mit kíván vacsorára? "
gameforge.subquest_02._121_sele ct = "Forralt borral disznóhúst,fejes káposztát és egy tojást"
gameforge.subquest_02._122_sele ct = "Forralt borral őzhúst, fejes káposztát és egy tojást"
gameforge.subquest_02._123_sele ct = "Forralt borral őzhúst, fejes káposztát és két tojást"
gameforge.subquest_02._124_sele ct = "Oh... elfelejtettem mit kért.."
gameforge.subquest_02._130_say = "Köszönöm szépen a gyors információt.[ENTER]Kérlek fogadd el ezt a kis semmiséget. "
gameforge.subquest_02._140_sayR eward = "Tapasztalati pont: 1.000[ENTER]Yang: 1.500 "
gameforge.subquest_02._150_say = "Vegyeskereskedő:[ENTER]Hogy felejthetted el?[ENTER]Elmennél és megkérdeznéd újra? "
gameforge.subquest_02._160_say = "Vegyeskereskedő:[ENTER]Komolyan ezt mondta?![ENTER]Ez furcsa! Ő sosem szerette ezt az ételt.[ENTER]Elmennél és megkérdeznéd még egyszer?[ENTER]Nem hiszem, hogy ezt kérné vacsorára. "
gameforge.subquest_02._20_say = "Biztosan tudod, hogy ki a Fegyverzet kereskedő.[ENTER]Nos ő az én apám.[ENTER]El szeretném készíteni neki a vacsorát, de nem[ENTER]tudom mit szeretne enni.[ENTER]Megkérdeznéd, hogy éppen mihez van étvágya?[ENTER]Megjutalmazlak mindenképpen. "
gameforge.subquest_02._30_sayRe ward = "A vegyeskereskedő nő tudni akarja, hogy apja,a[ENTER]fegyverzet kereskedő mit kíván vacsorára. "
gameforge.subquest_02._40_sayRe ward = "Menj a fegyverzet kereskedőhöz és kérdezd meg. "
gameforge.subquest_02._50_say = "Üdvözöllek![ENTER]Én olyan vérteket árulok, melyek megvédenek a[ENTER]kések illetve kardokkal szembeni támadásoktól! "
gameforge.subquest_02._60_say = "Ah! A leányom küldött a vacsora miatt?[ENTER]Kérdezi, hogy mit szeretnék enni vacsorára?[ENTER]Had gondolkozzam egy kicsit.[ENTER]Hmm, szeretnék:[ENTER]Forralt borral őzhúst, fejes káposztát két tojással[ENTER]Erre vágyom már rég óta! "
gameforge.subquest_02._70_targe tVid = "A vacsora"
gameforge.subquest_02._80_sayRe ward = "A fegyverkereskedő elmondta, mit kíván vacsorára. "
gameforge.subquest_02._90_sayRe ward = "Menj és értesítsd a vegyeskereskedő eladónőt. "


gameforge.subquest_03 = {}
gameforge.subquest_03._100_sayT itle = "Vissza Baek-Go-hoz"
gameforge.subquest_03._10_targe tVid = "Hozzávaló a gyógyszerhez"
gameforge.subquest_03._110_sayR eward = "Megtaláltad a Farkasmájat, vidd el Baek-Go-nak."
gameforge.subquest_03._120_say = "Köszönöm neked! Adósok vagyunk számodra."
gameforge.subquest_03._130_say = "A betegek imába foglalják majd a neved."
gameforge.subquest_03._140_say = "Itt van egy kis jutalom a számodra.[ENTER]Egyszer biztosan hasznodra válik! "
gameforge.subquest_03._150_sayR eward = "Tapasztalati pont: 3.000[ENTER]Yang: 5.000[ENTER]Tárgy: Farkasszőr. "
gameforge.subquest_03._20_say = "Üdv![ENTER]Tudsz nekem segíteni?[ENTER]Amióta Metin kövek hullanak az égből egy ismeretlen[ENTER]kór tört ki.[ENTER]Számos doktor dolgozik a problémán, de hiányoznak a[ENTER]hozzávalók a gyógyszerhez.[ENTER]A városon kívüli vad állatok miatt nem tudunk[ENTER]szabadon mozogni arra felé és nem tudjuk beszerezni[ENTER]a szükséges kellékeket az ellenszer elkészítéséhez. "
gameforge.subquest_03._30_say = "Tudsz szerezni nekem hozzávalókat a gyógyszerhez?[ENTER]Azért kérdem, mert te egy erős harcos vagy.[ENTER]Szükségem lenne egy farkas májára. "
gameforge.subquest_03._40_say = "Kérlek hozz nekem Farkasmájat! "
gameforge.subquest_03._50_sayRe ward = "Amióta Metin kövek hullanak az égből egy ismeretlen[ENTER]kór tört ki. Már próbálják a gyógyszert előállítani[ENTER]de Baek-Go-nak szüksége van egy Farkasmájra, amit[ENTER]a Kékfarkasoktól szerezhetsz be. "
gameforge.subquest_03._60_npcCh at = "Hé van már májad? "
gameforge.subquest_03._70_say = "Az egyetlen út a farkasmáj beszerzésére a Kékfarkas[ENTER]falka nagyszámú irtása. "
gameforge.subquest_03._80_say = "Szükségünk van a májra a gyógyszerhez. "
gameforge.subquest_03._90_sendL etter = "Vissza Baek-Go-hoz"


gameforge.ring_warp = {}
gameforge.ring_warp._010_say = "A folyamat megszakítása."
gameforge.ring_warp._020_say = "A gyűrűt %d perc múlva[ENTER]használhatod. "
gameforge.ring_warp._030_say = "Teleportáljon a következőre: %d) "