~2016 Védelem

Started by - Chevrolet -, 2015-10-30, 02:48:57


ebben igaza van TheSLZ-nek. Aki meg nem az nem játszik azt szevasz xD

Aha, csak 1-2 játékosnak még a SÉ töltés is gondot okoz.

Amúgy azzal a török gyerekkel aki anno csinálta a db fixet beszéltem vele enigmáról is, elvileg a megvett változatot már frissítették, és ott nincs vírus jelzés gond.

2015-10-30, 11:46:34 #24 Last Edit: 2015-10-30, 14:15:47 by - Chevrolet -
Slz, léci vedd meg. Irok pűt

Komolyra: Ha valaki tud tört verziót ami nem vírusos, azt szívesen fogadom.

Egyébként régen hallottam valami type4 védelemről vagy mi. Meg, hogy utána még én sem bírom kibontani a klienst, stb.

És ha sikerül is bontania valakinek, akkor 0bájtos fájlokat kap, stb.

Szerintem a legjobb védelem az a rar-os megoldás, amit elvileg Next is használ. Ha sikerül kibontania az e**-t, akkor kap egy rar fájlt, ami jelszó védett. Azt meg törheti :D
HTML5,CSS3,PHP,C#,C++,JS,Java,Python,LUA

Quote from: MagicBoss on 2015-10-30, 14:41:15
Szerintem a legjobb védelem az a rar-os megoldás, amit elvileg Next is használ. Ha sikerül kibontania az e**-t, akkor kap egy rar fájlt, ami jelszó védett. Azt meg törheti :D

Felesleges... Elég átírni az algoritmust, és mondjuk megváltoztatni pl a kulcsok méretét 2x 4db 64 bites számról mondjuk 2x 10db 64 bites számra és erre már tényleg kb sehogy nem lehet rájönni, hogy akkor most hány kulcsot használt az illető, hányszor forgatta körbe az algoritmust a fájlon, stb... Felesleges még +-ba rarozással foglalkozni...

Egyébként virtualizált fájlokat nagyon könnyen ki lehet kapni egy python scripttel, és nincs szükség python injectorra, én pl libeken keresztül is be tudok mászni a kliensbe (pl gf kliensbe). (Mellékesen szólva, ha telepítve van a python azon verziója, amit a kliens használ, és a kliensből mondjuk kitörlöd a lib-et vagy a python dll-jét, a telepítés helyéről fogja olvasni a fájlokat a kliens)
Ha nem látod a válaszom, valamit elrontottál:

De gondolom mindegyik megoldás forrást igényel.

Pontosan ;)
Ha nem látod a válaszom, valamit elrontottál:

Na akkor megyek könyörögni normális VS 2008 linkért

Én a helyedben 13-asat szednék le... Van benne InteliSense, meg sokminden más, és még az alap szűz forrás is fordítható benne, csak legfeljebb kell hozzá 1-2 új lib, de azt meg ha kell tudok adni.

Ugyan akkor mondjuk a csomagolót meg csak 2008-assal lehet fordítani (legalább is nem találtam meg minden libet ami 2013-ashoz jó lenne)
Ha nem látod a válaszom, valamit elrontottál:

Megköszönnék egy ilyen komplett cuccot, mert már szedtem le 1-2 ilyen 2008-as valamit, de amikor van benne 50rar fájl, akkor marhára nem tudom mit kell vele kezdeni.

Csomagolót?

2015-10-30, 15:11:52 #32 Last Edit: 2015-10-30, 15:16:48 by TheSLZ
Tools mappába ott van a ymir csomagolója :D
/usr/src/mainline/Srcs/Tools/Metin2PackMaker
De nem muszáj azt használni ha nem csinálsz olyan speciális védést amit masodikbela mondott, én is eternexust használok.

[spoiler]Amikor meg van 50 rar fájl, akkor azok ilyen part fájlok, elsőt megnyitod és kész, max hozzá kell társítani a winrart ha nem szokványos kiterjesztése van.[/spoiler]

Ezt már egy másik témában kérted Chevrolet, akkor is mondtam hogy VisualStudio nem portable. Szedj le ISO-t vagy VS2015 Community ingyenesen letöltehető, igaz elég szegényes.

Quote-DDOS védett VPS
-DDOS védett web
Erre kíváncsi lennék, hogy ezt hogy is védik ki? Az én tudományom szerint teljes DDOS védelem nincs.

Megpróbálom majd valamelyiket, meg hátha béla linkel valamit.

Még annyi érdekelne, hogyha van most egy fordított indítóm, db-m, game-em, akkor ezeket bármiféle szövődmény nélkül le tudom cserélni?

Quote from: MyLifeBeLike on 2015-10-30, 15:14:30
Ezt már egy másik témában kérted Chevrolet, akkor is mondtam hogy VisualStudio nem portable. Szedj le ISO-t vagy VS2015 Community ingyenesen letöltehető, igaz elég szegényes.

Quote-DDOS védett VPS
-DDOS védett web
Erre kíváncsi lennék, hogy ezt hogy is védik ki? Az én tudományom szerint teljes DDOS védelem nincs.


Én csak egy programot használok, amit a szerver gépre rakok fel(windows server 2012 R2), és abban meglehet határozni mindent. Le lehet korlátozni, hogy egy IP-ről max mennyi lehet a fel és letöltési sebesség, és hogy egyidőben maximum hány kérés teljesíthető. Valamint van benne IP blocker is, tudom ez nem sokat ér, de azt hiszem hardware ID blocker is van, még nem néztem át teljesen. Linket természetesen nem adok, mindenki megtalálja egy kis keresgéléssel :D


Ehhez a metin2packmakerhez mik kellenek, hogy leforduljon? include, lib mappa és ennyi? Valamint hogy kell használni?

Üdv, ~ MagicBoss
HTML5,CSS3,PHP,C#,C++,JS,Java,Python,LUA

2015-10-30, 15:28:32 #36 Last Edit: 2015-10-30, 15:32:57 by masodikbela
Professional alatt ne szedjünk le visual studiókat, mert csomó minden van benne, amire szükség van.

A metin2packmakerrel meg csínján, mivel egy csomó mindent érdemes hozzá készíteni, pl csináltam egy "walker"-t, ami összeírja egy mappán belül a fájlokat, amiket be szeretnék csomagolni, illetve a megszokottól eltérően kell vele csomagolni, valamint alapjáraton ha van egy D:\Ymir Work az adott pack-ban, akkor azt a D:\Ymir Work mappába fogja bontani (mondjuk én ezt megoldottam, hogy ugyan oda tegye ahova a többit), illetve becsomagolásnál hasonló problémák születhetnek (csak D:\Ymir Work mappából tudsz becsomagolni úgy, hogy az oda is kerüljön az eterpackban).

Nade ha van rá igény, ezeket tudom publikálni ;)

Quote from: - Chevrolet - on 2015-10-30, 15:20:12
Megpróbálom majd valamelyiket, meg hátha béla linkel valamit.

Még annyi érdekelne, hogyha van most egy fordított indítóm, db-m, game-em, akkor ezeket bármiféle szövődmény nélkül le tudom cserélni?

Mire gondolsz, mit linkeljek? Egyébként az attól függ, ha vannak benne új funkciók, és használja mondjuk valamelyik quest/python fájl, akkor okozhat problémát a hiánya.

Quote from: MagicBoss on 2015-10-30, 15:21:51
Quote from: MyLifeBeLike on 2015-10-30, 15:14:30
Ezt már egy másik témában kérted Chevrolet, akkor is mondtam hogy VisualStudio nem portable. Szedj le ISO-t vagy VS2015 Community ingyenesen letöltehető, igaz elég szegényes.

Quote-DDOS védett VPS
-DDOS védett web
Erre kíváncsi lennék, hogy ezt hogy is védik ki? Az én tudományom szerint teljes DDOS védelem nincs.


Én csak egy programot használok, amit a szerver gépre rakok fel(windows server 2012 R2), és abban meglehet határozni mindent. Le lehet korlátozni, hogy egy IP-ről max mennyi lehet a fel és letöltési sebesség, és hogy egyidőben maximum hány kérés teljesíthető. Valamint van benne IP blocker is, tudom ez nem sokat ér, de azt hiszem hardware ID blocker is van, még nem néztem át teljesen. Linket természetesen nem adok, mindenki megtalálja egy kis keresgéléssel :D


Ehhez a metin2packmakerhez mik kellenek, hogy leforduljon? include, lib mappa és ennyi? Valamint hogy kell használni?

Üdv, ~ MagicBoss

Hát linket nem is, de egy programnevet mondhatnál ;)
Ha nem látod a válaszom, valamit elrontottál:

http://www.anti-ddos.net/


Itt az oldaluk, crackelt változatot lehet leszedni :)
Ha elolvassátok, elég sok mindent tud ez a kis progi :D
"Potom" 30 ezer Ft-ot meg is ér, szerintem érdemes megvenni.

Én felraktam, és néztem, hogy a rohadt torrent miért csak 2.4 megával tölt le....
Kikapcsoltam, és egyből jött elég szépen a torrent :D

Szerintem bőven elég lekorlátozni 50kb/s-ra, meg kb 3-4 kérésre, így ha valaki nekilát DDOS-olni, elég sok IP-ről kell próbálkoznia állandó sebességgel, hogy kinyírja a routert :D
Főleg hogy nálam le van korlátozva 100/100 Mbit/s-ra a net a szervergépen, és 500-as net van bekötve, a router meg 1GBit-es...

HTML5,CSS3,PHP,C#,C++,JS,Java,Python,LUA

Az a baj kedves MagicBoss hogy hardweres védelem nélkül semmit nem ér. Max akkorát fog meg a védelmed amekkora a neted tényleges kapacítása.

Quote from: raptor666 on 2015-10-30, 15:43:04
Az a baj kedves MagicBoss hogy hardweres védelem nélkül semmit nem ér. Max akkorát fog meg a védelmed amekkora a neted tényleges kapacítása.

Azt hiszem elég érthetően leírtam nem? Mit fog meg max vagy mi?
Le lehet korlátozni, hogy 1 ip-ről max mennyi kérés teljesíthető egy időben, illetve hogy max mennyi lehet a le és feltöltési sebesség. Így hiába löki nekem az infót 1GBit/s-al, ha én 50kb/s-al fogadom...
Érted?
HTML5,CSS3,PHP,C#,C++,JS,Java,Python,LUA